Pečiete rady? Pridajte sa do diskusie

kote100
13. okt 2007

ahojte 🙂
je tu niekto kto rad pecie?

pacna
13. okt 2007

sisidl ozaj krasne torticky a nemate recept na parizske rozky?ja ich milujem ale este som ich neskusala robit lebo nemam recept . 😉

dupinka
13. okt 2007

aj ja by som si dala parizske rozky, kote, napis recept na puncaky 😉

sisidl
13. okt 2007

pacna dakujem. 😉 No a recept na rozky nemam.skus si pohladat na internete. tam urcite najdes. 🙂 Ked chcete mam vseliake recepty v positaci aj s fotkami.poslite mi mailove adresy a ja vam ich rada preposlem. 🙂

sisidl
13. okt 2007

dupinka prislo ti to?

dupinka
13. okt 2007

anoooo, dakujem 😀

vesi
13. okt 2007

sisidl, krásne torty a ked chutia tak dobre ako vyzerajú - o čo nepochybujem, tak by si sa tým mohla aj živiť 😀

sisidl
13. okt 2007

vesi Dakujem.Vraj chutia.Moj manzel torty nelubi,ale ked ja upeciem vtedy si da..a dost 😀 .

musa
13. okt 2007

caute baby,aj ja rada peciem,akurat som jeden dopiekla,kokosovy,trosku mi prihorel,ale to len kraje,vyzera dobre,cakam kedy vychladne. 😵

musa
13. okt 2007

wighy,skus nepeceny kremes,na plech si poukladas BEBE keksy,nane vylejes uvareny puding,a na vychladnute slahacku,znova poukladas BEBE keksy,a nechas odstat,napr od vecera do rana,aby tie keksi zmekli.na ozdobu ich polej cokoladou.Mne sa vecsinou uz s cokoladou nechce babrat,tah ich len tak pokvapkam tou kupenou tekutou co sa pouziva na zmrzlinu.

anaxamon
13. okt 2007

jezin musa, vdaka, ja mam v skinke balicek bebe keksov a uz tyzden okolo nich chodim a premyslam co z nich lebo same ich nema kto zjest...takto ich spracujem, supeer 😀 😝 .

musa
13. okt 2007

ale jeden balik ti bude malo,tam treba aspon tri,sorry,zabudla som napisat mnozstvo 😉

musa
13. okt 2007

...puding z pol litra,jedna slahacka

anaxamon
13. okt 2007

no ja mam take bebe keksy vo velko baleni🙂 tak to by malo stacit🙂

musa
13. okt 2007

hadam ano,potom daj vediet ci chutil 🙂

anaxamon
13. okt 2007

urcite zreferujem🙂
okrem toho ja som dost velky fanatik do pecenia z kysnuteho cesta a z listkoveho cesta, teda take ako zaviny a buchy a chlebik a pod. to je moje🙂)))

musa
13. okt 2007

kedisy som pekavala viac,za slobodna,moj ocko ma strasne rad kolace z kysnuteho cesta.teraz nie,manzel nemusi a piect pre mna a malu sa mi nechce. Ale teraz sme boli pri manzelovi v zahranici,tak som piekla a naucila som sa kysnute bez recepru,od oka,co som sa ja vzdy cudovala ako to mozu vediet,kolko!? 🙂 A naucila som sa robit aj knedlu.

musa
13. okt 2007

casto som piekla cinske buchty,poznas to?

anaxamon
13. okt 2007

juj no ja tie kysnute mam rada prave koli dovodu ze na ne nepotrebujem recept, ja nemam rada recepty, ja podla receptu vacsinou zakusok pokazim resp. vyzera inak ako na obrazku lebo sa od receptu odklonim aimprovizujem 😎 xixi

musa
13. okt 2007

hlavne ze vyborne chuti. 😝 tak ja vsetko podla receptu /teraz uz okrem kysnuteho/,tym sa istim,ze to vyjde,ale dnes sa mi moc ten kokosovy nepodaril.

anaxamon
13. okt 2007

myslim ze som raz tie buchty piekla este s maminou ale uy si enpamatam ako chutia, najradsej mam klasicke zaviny apotom mam rda moravske kolaciky a na co nedam dopustit su najsamlepsie buchty so slivkovym lekvarom...
dnes som mala taky cudny den, necitila som sa dobre tak som sa sla prejista a v ramci prechadzky som sa stavila v obchode. Zbadala som tam buchty na pare so slivkovym lekvarom, tak som si ich neplanovane kupila na veceru🙂)))

musa
13. okt 2007

ja mam najradsej cucoriedkovy s posypkou.slivkovy lekvar mam velmi rada na chlieb,aj v buchtach,ked ich upecie moja mamina,

sisidl
14. okt 2007

Ahojte.Ja mam tiez veeeelmi rada kokosove kolace,zakusky,koko,margot a kokosove pusinky..mnaam..Ja zvyknem robit detom parene buchty so slivkovym lekvarom,alebo nutelou.Velmi to lubia.A cucoriedky musim mat vzdy v zasobe,tie milujeme vsetci a velmi dobre chutia v torte.Robievam velmi dory kolac..cucoriedkovy s kokosom,je fantasticky. 😉

anaxamon
14. okt 2007

minule som pozerala na tv paprika relaciu s nigellou lawson a ona robila take male chutne dobrotky z bounty. Ale z tych mini verzzi. No takze si na ne pripravila huste sladke cesticko z muky ale da sa pouzit aj skrobova mucka a potom ich fritovala...tie jej kamosky sa tam tym napchavali jedna radost..pekne kaloricke ale urcite chutne🙂)) 😝 mnam

miska99
14. okt 2007

baby chcelo by to ten recept na parizske rozky. hmm kto ho ma? ale nie taky hoc aky z netu daky dobry od cukrarky. 🙂

miska99
14. okt 2007

ozaj a hned ma napadlo. ked robite take fukane rozky su to take tie co sa tlaci cesto do formiciek a potom sa konce namacaju do cokolady mozete mi pomoct aby sa po upec. dali dobre vyklopit z formicky? pocula som teraz nedavno ze je to preto lebo pouzivam cerstvo pomlete orechy. je to prevda?

kote100
autor
15. okt 2007

parizske rozky:
orechy zomlete 250g
praskovy cukor 250g
muka polohruba 75g
vajcia 5ks
vsetko sa to da do hrnca a poriadne sa to miesa na sporaku aby to bolo vlazne a potom si date zdobiace vrecko a hladku rurku a stroekate na vymasteny plech palicky.Ono je to redsie ,ale nemusite sa toho bat taketo ma byt len sa to nesmie moc nahriat aby to uplne netieklo.Staci fakt len poriadne premiesat nech je to vlazne.Dame piect na 170.Ja ich robim rovne nie oblucky.

musa
15. okt 2007

sisidl,mozes poslat alebo napisat recept na ten cucoriedkovy kolac s kokosom?Vyskusam,v sobotu sa mi ten kokosovy nepodaril,bol maly/nie na cely plech/,recept som nasla v jednom casopise,ale uz je v kosi.Bol akysi suchy. Sisidl,tiez mam pec,aj ruru Fagor,ale asi musim na nej skusat viac piect a na to pridem.

sisidl
15. okt 2007

musa ahoj. jasne.zajtra ti sem hodim ten recept.je velmi dobry a stavnaty. uvidis.Myslim si ze bude chutit. 😉

olianko
15. okt 2007

ahojte 🙂
mate niekto skusenost s potahovanim torty cokoladovou hmotou?

sisidl
16. okt 2007

Ahoj olianko.Ja som to zopar krat robila.nieje to velmi jednoduche,ale da sa to zvladnut. 😉