Používame cookies. Viac informácií tu. OK
beky1813
3. apr 2019

Toho sa nezbavis

bronik89
3. apr 2019

Prečo sa ich chceš zbaviť: Pehy sú také krásne a koľké baby si ich domaľuvávajú, dávajú vytetovať, lebo sa im prirodzene nevytvárajú

bibina224
3. apr 2019

@nadaa1 pehy su super, aj ja mam a priatel to uplne mega miluje 🙂

arcanne2
3. apr 2019

Tiež som pehata a ani ma nenapadlo zbavovat sa ich ;)

monikamama
3. apr 2019

Ja to chcem riesit laserom. Mne to tiez vadi mam ich vela a vyrazne

stankadu
3. apr 2019

urob z toho tvoju prednosť, lebo to ťa robí výnimočnou. Napr. Cindy Crawford má znamienko nad perou a nútili ju, aby si to dala odstrániť. Ona to však rázne odmietla a urobila z toho svoju prednosť. A momentálne sú pehy in.

marcelik88
3. apr 2019

Problemy? Ach no co by som ja dalo za to aby som mala take krasne pehy na tvari

danusskaaa
3. apr 2019

Nedá sa ich zbaviť. Ani laserom... ja som v zime OK, keď zasvieti sono sú hneď viditeľne. Sem-tam zatriem make-upom a snažím sa ich prijať.

dzt
3. apr 2019

@nadaa1 smiem sa opýtať koľko maš rokov? Ja mam tiež pehy... a som to proste JA 😊 už si neviem predstaviť, že by som ich nemala. Pamätám si, že keď som bola mladšia, mal jeden chlapec poznámku že mám pehy a bla bla 😂 takze ak sa ti pehy nepáčia kvôli tomu, že ťa niekto skritizoval, tak sa na toho človeka z vysoka vy*ser 😂 💩💩

zuzinapipina
3. apr 2019

@nadaa1 este ti nikto nepovedal, že sú sexy? Lebo mne takto klamú stále 💜 a celkom im to už po toľkých rokoch aj verím 🤭🤷‍♀️

wewe4
3. apr 2019

Kamoške pomohol krém Epiblanc od Forever. Ja som si ho práve tiež objednala na také tie hnedé škvrny, čo mi zostali na čele od tehu

sandrahi
3. apr 2019

zbavit sa toho neda a podla mna to ani neni treba, ved tie pehy su take krasne, prirodzene 🙂

offlinebabee
3. apr 2019

@nadaa1 ahoj 🙂 ked som bola mlada pehy mi strasne vadili, po rokoch ked sa pozriem na moju tvar ani ich nevidim a pritom ich mam. Najlacnejsi sposob je natierat sa 50 faktorom - pehy zviditelnuje slnko. Sposob ako ich zakrit - v dea beauty ale myslim ze to ponukaju aj ine kliniky vola sa to BB cream - nieje to klasicky z obchodu ale taky ktory ti zapracuju do pokozky a tym sa zakryju vsetky nerovnosti tvare zacervenania flaky pehy atd... v dea beauty to stoji myslim do 100e . Ja osobne mam vyskusanu pani doktorku rozborilovu, bola som na takom laseri ako keby proti nerovnostiam pleti, mama bola tiez stara koza sa obnovi novou vynechala vtedy nos a na nej jej ostali skrvny a pehy cize je vidno mega velky rozdiel 🙂 a to bolo hned po 1 sedeni odporuca 2 až 3 sedenia, teraz to mala v akcii tiez okolo 100e

miyya
3. apr 2019

@nadaa1 bože ja som mala predtým pehy a už su fuč...čo by som dala za ne opäť. Teš sa že si odlišná a výnimočná
....mne asi najviac zabralo vyhýbať slnku a kozmetika the ordinary naájdi si vitamín c super a vitamín A. su to sera ale pouzívaj na večer.Slnko zosiluje ich účinok a to môže zle pôsobiť. Kozmetika cenovo dostupná a pômože na pleť. Ja to síce robím pre vrásky ale vymazalo to pehy :D no....a ako vravia kočky stále ochranny faktor aj v zime...prevencia nie len na pehy ale si zachováš dlhšie mladu plet...

nadaa1
autor
4. apr 2019

@dzt ja mam 25 mámpehy okolo nosa a očí hlavne a vyťahujú sa mi zo slnka hlavne a fakt nechcem ich mať

dzt
4. apr 2019

@nadaa1 tak jedine čo ti zaberie je úplne sa vyhýbať slnku, ak ich teda nechceš... a zdá sa mi že ricínový olej zosvetluje pleť (ale pozor chĺpky naopak stmavuje)

zazvorka87
7. apr 2019

@nadaa1 ahoj
Glutathione tabletky sú prírodné a na celkové rozziarenie pokožky. Kojic acid mydlo tiez zosvetluje..

zanna244
13. apr 2019

@nadaa1 mozem ponuknut krem a serum na korekciu pigmentovych skvrn z Avonu, s OF 35. pre viac info sprava ;)

vlcik1
16. aug 2019

Ahoj, asi jedine laser, ja sa odhodlavam uz roky, mne stale vsetci hovoria, naco, tebe pristanu, ved to je super atd. ale radsej by som ich nemala, tak mozno tento rok sa konecne do toho dam, neviem. Skusala som aj bieliace kremy a nepomohlo

Tu začni písať odpoveď...

Odošli