Peniaze k narodkám

lula313
7. sep 2018

Caute baby, najlepšia kamoska mala 30 rokov, mame sa stretnut po dlhšej dobe, keďže sme boli dosť zaneprázdnené.. keď som sa jej pýtala mesiac pred narodkami, že čo by ju potešilo, nejak sa vykrutila, že ona má pre mna k mojej 30tke peniaze, že ja budem najlepšie vediet, čo si za to kupim a čo má potesi a takto isto to viackrát naznačila, že ju moc darčeky nepotešia a aj v minulosti sa stalo, že mi nejaký ofrflala, takze som sa rozhodla, že aj ja jej dam peniaze v nejakej vtipnej podobe, aby to nebola len obalka, ale otázka aku čiastku jej mám dat, keď sú to gulatiny. Poradíte prosím?

iwesska
8. sep 2018

@lula313 Velmi pekna forma darovania penazi👍

natalienka12
8. sep 2018

@miriam11 nie si mimo, ja som na tom tak isto. Ja ziadnej kamoske nic nekupujem. Ak chcem, pozvem ju na kavu, na vino, na zakusok a kabelku nech si kupuje sama.

ivett1
11. sep 2018

@lula313 tak tot už musí byť fakt najnajkamoška, skoro ako rodina😉 aj my si v rodine dávame na okrúhle narodky peniaze (buď v obálke alebo nejako vtipne naaranžované) alebo sa skrátka pýtame, čo si kto želá a skladáme sa🙂 ...je neznášam prekvapenia lebo som asi tiež veľmi praktická a ak sa mi darček nepáči, nedokážem sa pretvarovať...potom sú sklamaní aj ostatní ... a tiež ma veľmi mrzí, keď vidím ako sa snaží ten druhý zakryť sklamanie ...
za mňa sú peniaze vééééľmi dobrý a vhodný darček🙂👍

PS: s kamoškami z detstva neriešime darčeky - ani k okrúhlinám, my sme už v takom štádiu, že je pre nás darček samotné stretko lebo bývame každá v inom meste a dokonca aj mimo SR🙂