Perex Oxi. Akú s ním máte skúsenosť?

zuziatko
20. jún 2009

S vanishom mám skúsenosť.
Teraz v 101 drogerie majú akciu 1+1 zadarmo na Perex oxi a rozmýšľam o kúpe.

Ak máte skúsenosť napíšte. 😉 😉

mukky
20. jún 2009

vanisch skoncil aj v testoch na poslednom mieste,a o tomto ani nehovorim 😕

http://marketer.hnonline.sk/c1-29019070-benckiser

katka76
21. jún 2009

tak mne u vanishu zabudli pribalit tu superinteligentnu formulku na odstranovanie skvrn 😀
inac pouzivam z DM denk mit sprej na skvrny + pridavam aj odstranovac skvrn do pracky, tiez denk mit a zatial fakt v poho

matica2
21. jún 2009

ja som kadečo na škvrny vyskúšala ale teraz používam ariel profesional a to nalejem na škvrnu nehám pôsobyt a zatial som všetko vyprala aj flaky od ovocia a trávy

lucxy
21. jún 2009

ja mam tiez ten ariel,,,je v pohode 🙂

mukky
21. jún 2009

sa chcem opytat tie co pouzivate prasok ariel na farebne..vyperieme mi dobre aj biele pradlo,neskusali ste?Dakujem

bzuco
23. jún 2009

mukky - určite 😉

vanish1
23. jún 2009

a ja som sa už zľakla, že táto diskusia je o mne 😀 , ináč vanish som v živote nepoužila, takže neviem posúdiť, ale švagriná ho vyskúšala a manželove nohavice mohla rovno zahodiť, lebo to vyžralo aj farbu.. 😅

dada1212
23. jún 2009

mukky Trochu mimo témy, ale aj ja používam. Hlavne kvôli tomu, že sa mi nechce kupovať zvlášť prášok na farebné a zvlášť na biele a ani veľa bielych vecí nemám.
A čo sa týka témy, tak ja ten ariel na škvrny mám a spokojná nie som. Viac sa mi pozdával ten vanish oxi i ked toho som mala iba vzorku.
A ešte ked sme pri škvrnách, v nejakej témy tu bolo spomínané žlčové mydlo....
Chcela by som sa spýtať, že kde ho presne kupujete, lebo ja ho neviem nikde zohnať?

bubaczik
23. jún 2009

No ja odporučam Ariel profesional 😉

dada1212
23. jún 2009

bubaczik No neviem či mám jediná takú skúsenosť, ale mne škvrny nevypral aj ked som postupovala podľa návodu, prípadne mi ich vypral iba po použití toho arielu a ešte dlhom drhnutí mydlom a nie na prvykrát.
Ja som mala ten gél, možno je sklabý iba ten gél, čo ste mali/máte vy?

mukky
23. jún 2009

dada koli jednej otazke sa mi nechcelo zakladat novu temu 😀 😎
ani ja nemam vela bielych veci tak preto zvazujem teraz ten na farebne ..aj ked vraj od arielu farba moze blednut lebo je dost silny co je aj pravda...ale najradsej na farebne pouzivam gely a tak iste aj na tmave

bubaczik
24. jún 2009

dada ja som mala gel...ale ja som fakt s nim spokojna.som sa až čudovala,lebo ja nemam dobre skusenosti s arielom,ako klasickym praškom,lebo je/bol dosť agresivny...a periem už roky rokuce v persile,a fakt,ak sa vyskytne nejaky flak,čokolada,krv,a pod,pekne nalejem na to trochu arielu,necham posobiť,a doperem v pračke 😉
možno zaleži aj od toho,či je ta krv,čokolada ešte čerstva,alebo už zaschnuta..ja som stale ešte stihla to dať na čerstvy flak..a mne stači 2l balenie Arielu na dva tri mesiace 😉

zuzkafuny
24. jún 2009

Ani vanish ani perex... žlčové mydlo!!! som vyskúšalaa a nedám za nič 😵 😵 😵

lilu18
24. jún 2009

a to kde predavaju?,tak sa to vola?zlcove mydlo? 😕

fifinna
24. jún 2009

skoda, ze tu ta tema nebola skôr. Kupila som si ten slavny vanish, kôli tej inteligentnej formulke vyhladavania skrvn ( nechce sa mi stale prezerat pradlo kde je skvrna ) a nic nenajde 😠 😠 😠 . Perex oxi mam tiez a nic moc, ale skôr ten ako vanish. Najlepsie vsetko vyperem mydlom - obycajnym, na mastne skvrny nalejem jar a na biele pradlo pouzivam savo perex.

milliigoret
24. jún 2009

u mňa vanish 0 obdov 🙄 🙄 8
používam ariel profesionál gel ale mala som aj ten práškový ale gél mi vydrží dlhšie a som spokojná 😵 a tiž máme aj žlčové mydlo z DM-ka a tiež v pohode 😉

mukky
24. jún 2009

To je aje to zlcove mydlo?To som este nepocula....to je jadrove mydlo,to hnede?Alebo je to nieco ine?Ja jadrove mydlo obcas pouzivam,a je dobre

milliigoret
24. jún 2009

mukky neviem ,čo presne to je ale vzadu na zložení píšu,že:mydlo viac ako 30%,žlčový koncentrát a vonné látky 😉 ja som to videla v DM-ku za pár drobných tak som vzala,vyzerá to ako obyčajné mydlo len je to také do hneda 😉

mukky
24. jún 2009

mili to je asi to klasicke "starodavne" jadrove mydlo

viva13
23. jan 2011

Ahoj,prosím poradíte mi niekto? Kúpila som si vanish biely, plánujem ho naliať do práčky, len by som sa chcela spýtať, či musí byť čisto biele to prádlo, čo ak mám na bielom prádle kúsok farebného?nestratí mi to farbu? Máte niekto skúsenosti? 🙂 dakujem