Permanentný make-up. Kde v Bratislave ho robia?

tinni
29. apr 2008

Kocky, chcem si dat urobit konturku pier, viete mi poradit, kde v Ba to robia? Viem o vselijakych salonoch, ale chcela by som nieco overene a kvalitne... Mate s tym niektora skusenost???

miladicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aaanjelicek
26. jan 2016

Ja odporucam Veroniku Kocianovu, najdes ju aj na fb "beautystudioveronika.sk" Je naozaj odbornicka vo svojej praci. Ma naozaj bohate skusenosri s permanentmym make-upom, ale aj skusenosti zo zdravotneho hladiska. Jej pristup je profesionalny a ludsky. Vysvetli vsetko co potrebujete a konecny vysledok vyzera naozaj prirodzene a ziadna zena sa za vysledok nemusi hanbit. Veronika je top 😉

angelina307
2. mar 2016

@evka106
@evka106 zdravicko,ja mam odtial tiez prisernu skusenost mohli by sme sa nejako skontaktovat?

milka1991
16. mar 2016

Dobry den prosim vas ma niekto skusenosti so salonom Medea v ktorom tetuje Andrea Boskovicova?

beautystudioveronika
17. jún 2016

Veronika Kocianová - PROFESIONALITA, SKÚSENOSTI, KVALIFIKOVANÁ ODBORNÍČKA, BEZBOLESTNÉ TETOVANIE VĎAKA ŠPECIÁLNEMU GÉLU, TISÍCE SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍČIEK, BEZKONKURENČNE NAJVIAC TETOVANÍ NA SLOVENSKU A V RAKÚSKU, VŽDY 101% VÝSLEDOK TETOVANIA PRI ODCHODE ZO SALÓNU, AKCIOVÉ CENY OD 99€...http://beautystudioveronika.sk/

lizatko1009
9. dec 2016

@siskia321 pani zlata, ak pozeram na vasu fotku a na vase obocie, tak to je na plac a velky plac, tak ako nema vyzerat obocie, hlavne od top profesionalov, tieto fotky su ked som zacinala, skuste si pozriet teraz moju pracu kam som sa dopracovala, vsetko je o treningu a skusenostiach a 100 vky vytetovanych oboc, kazdy sa uci 😀DD
@zetju1317 neries teraz som si to precitala, tato co hejtovala mala len vymysleny ucet, viem o koho sa jedna, obocie jej krasne drzalo pol roka chodila doplnat mihalnice, len potom ak nedas termin, nevezmes mas taku reakciu, aj zla reklama je reklama, nie kazdemu musi clovek sadnut, je xy lepsim a 1000 x lepich, ktore robia krasne obocia nie ako dikobraz, zial ja konkurenciu nesledujem nemam nato cas, tak som vytazena, nestiham natacat videa, nestiham pridavat 500 fotiek ako obocie nema ako vyzerat, zial nepracovala som v Rakusku ako opatrovatelka kde som si musela urobit zdravotacky kurz, dnes mi dosla taka zakaznicka zhodou okolnosti od konkurencie, ktora slubuje 200 percentne vysledky, paci sa foto, nechvalim sa, nerozoberam, neriesim, kazda zakaznicka by mala aj pred permanentnom vediet, ako to chyta, kazdej inac, vela zalezi od pokozky aku ma
@siskia321 odporucam pozriet na svoju nazehlovacku na cele

tina2222
21. jan 2017

Veronika Kocianová, kráľovná a elita, odborníčka s 200% výsledkom, ktorá sa schováva za svojho manžela (asistenta) a keď sa jej snaží dovolať nespokojná zákazníčka, tak nemá záujem komunikovať. Pani Kocianová, keby ste mali čisté svedomie, tak nemáte problém komunikovať so zákazníčkou aj dva mesiace po vyhojení. S hrdosťou vystavujete fotky s čerstvo vytetovaným obočím, prezentujete sa ako najlepšia kozmetička na svete, ale prečo nedáte foto aj mesiac-dva po vyhojení? Dávate vyplniť zákazníčke dotazník spokojnosti s tetovaním, aby ste mali dôkaz, že odchádzala spokojná. Áno, hneď po tetovaní je to super, ale po dvoch mesiacoch ledva vidno čiarky, až nejaké vôbec zostanú, načo sa hneď ohradíte tým, že to nie je chybou kozmetičky, ale nesprávnym ošetrovaním samotnej zákazníčky. Už len to Vaše prezentovanie seba samej je smiešne, neprofesionálne a prehnané. Neznamená, že keď máte vyštudovanú zdravotnícku školu, tak musíte byť jednoznačne TOP! Neznesiete žiadnu kritiku a za svoju pracu nechcete niesť žiadnu zodpovednosť! Keď Vám niekto napíše negatívnu recenziu na fb, tak namiesto rozumného vysvetlenia ho jednoducho zablokujete. Dlho som sa rozhodovala ku ktorej kozmetičke pôjdem, nakoniec som si vybrala Veroniku Kocianovú, vďaka Vašim recenziám, ktoré si na 200% píšete sama aj s Vašim podareným manželom. Nehovorím, že nemám ani jednu čiarku, ale vďaka recenziám a Vašim prezentovaním sa, som si to obočie predstavovala úplne inak. Samozrejme, že potrebujem korekciu, ktorú má každá kozmetička v cene, ale do Vášho salónu už nevkročím! Nemám problém dať 80 eur za korekciu, ale do Vášho vrecka by som už nedala ani cent! Moje obočie nie je hodné 120 eur! Veroniku Kocianovú v žiadnom prípade neodporúčam, ani keby bola jediná pod slnkom! (čo sa aj tak prezentuje)

lizatko1009
21. jan 2017

@tina2222 zašli mi foto súkromné ako vyzerá

tina2222
21. jan 2017

@sturova1 sama si píšete recenzie, choré...

tina2222
21. jan 2017

@batovadcera Pani Kocianová, to je tak úbohé, veď aj hlupák si domyslí, že aj túto recenziu ste si písali sama. Ako by sa dostali fotky pred a po zákazníčke ešte aj s vašim logom? Bola som u Vás, tak viem o čom hovorím... ! Je to smiešne a zároveň smutné 😀

evik033
21. jan 2017

Chcela by som vysloviť nespokojnosť s prístupom p. Kocianovej, ktorá sa na svojej webovej stránke prezentuje ako odborníčka s vysoko profesionálnymi kvalitami, známa svojou pedantnosťou, precíznosťou a perfekcionalizmom. Dala som si u nej urobiť permanentný mejkap pier, pričom som bola upozornená, že je možné, že bude potrebná /platená!!!/ korekcia tetovania, pretože to, aký bude výsledok tetovania, je individuálna záležitosť a tiež záleží na starostlivosti klientky o pery po zákroku. Keďže som bola upozornená, že výsledky sa objavia na perách až po cca 3 týždňoch, aj pri dôslednom dodržiavaní VŠETKÝCH odporúčaní p. Kocianovej som vôbec neriešila, že po postupnom hojení tetovaných pier sa na nich žiadne výsledky jej práce neobjavovali.
Keď sa však neobjavili ani po 3 týždňoch, rozhodla som sa jej napísať e-mail, aký bude ďalší postup, pripadne objednavka na korekciu. Môj mail však zostal bez odozvy, p. Kocianová vôbec nezareagovala a tak celá vec dopadla tak, že som vlastne vyhodila do vzduchu 100 eur.
To, ako organizmus permanentný mejkap príjme, je určite individuálnou záležitosťou, ale keďže s tetovaním pier už skúsenosť mám /skúsenosť, kde nebola nutná ani korekcia – ktorá bola, mimochodom, zdarma!!!/, tak som presvedčená o tom, že to, že sa na mojich perách po zákroku p. Kocianovej neobjavil ANI NÁZNAK tetovania, nebolo spôsobené tým, že by môj organizmus permanentný mejkap neprijímal.
Čo ma však mrzí viac než vyhodené peniaze, to je prístup p. Kocianovej, ktorú asi nezaujíma, ako spokojné sú jej zákazníčky s jej prácou po vyhojení, nie len po odchode zo salónu...Baby nedajte len na recenzie...

pusinkayou
1. feb 2017

Neodporúčam Veroniku Kocianovu , co sa týka jej osoby je milá,ukecana, ale obočie mi vytetovala troska krivo ... takze sklamanie veľké ,nato ze je profesionál ... 🤔

phibrows
22. apr 2017
rudkocam
22. apr 2017

@pusinkayou aj mne sa to pri nej stalo. Jedno tensie, jedno hrubse a ona si to ani nevsimla- velka profesionalka. Pricom mne to udrelo do oci pri prvej sekunde pohladu do zrkladla. A ked som ju na to upozornila, ze obocia nie su rovnake....ze ok ok...ona to hned opravi A ISLA MI ROZSIRIT TO HRUBSIE!!! No comment :/

radynadzlato
17. dec 2021

@tinni Salon Diamondface robi permanent aj akreditovane kurzy permanentu - cize odporucam si to pozriet.
K zaciatocnikom ist velmi opatrne,sice sa snazia ale bud bude kriva kontura alebo nechyti to.