Permanentný make-up. Kde v Bratislave ho robia?

tinni
29. apr 2008

Kocky, chcem si dat urobit konturku pier, viete mi poradit, kde v Ba to robia? Viem o vselijakych salonoch, ale chcela by som nieco overene a kvalitne... Mate s tym niektora skusenost???

mima300
22. apr 2013

@lucifer013 dakujem. Len nie som z Bratislavy, tak sa mi tam nechce chodit 2 x. Ale uvazujem nad nou, pocula som dobre referencie.

lucifer013
23. apr 2013

Skúste sa s ňou skontaktovať na telefóne, ktorý nájdete na google pod jej menom Zuzana Uherčiková pri permanentný make up. Teraz som na mobile. 😉

adinka17
6. máj 2013

Ahoj, ja mám permanentný make-up horných a dolných liniek a nakoniec som sa rozhodla aj pre pery. Mám tieňované. Kontúrka sa mi sama o sebe nepáči, ale tieňovanie je OK. Som spokojná a vrelo odporúčam. Je super zobudiť sa nalíčená 🙂 na pery potom už len stačí transparentný lesk.

mima300
13. máj 2013

@adinka17 a kde ti to robili ? Mozes hodit prosim foto ? Aj do ip. Dakujem 🙂

sivka22
16. aug 2013

@mima300 ahoj, neviem ci je to este aktualne a ci si si dala robit ten permanentny makeup, ja som bola dnes u Zuzky na hornych a dolnych ocnych linkach a som max. Spokojna, bola velmi mila vsetko mi vysvetlila, vsetko mi komentovala aj pocas zakroku, tak mozem vrelo odporucit

kikass
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vejonka321
25. feb 2014

Ahojte baby, ja vam odporucam kozmeticke studio www.beautystudioveronika.sk v BA v Ruzovej doline 6, zamerane predovsetkym na permanentny make up, ma velmi peknu pracu za super ceny!napr.horne,ci dolne linky za 60€, obocie za 90€ a takisto pery aj s vyplnou za 90€. Vrelo odporucam!!!

vejonka321
6. mar 2014

@kafulienka
Ahojky, som Veronika Kocianová a venujem sa permanentnému make upu, môžem ti povedať, že sa permanentný make up neodporúča prevádzať tehotným a dojčiacim ženám nie preto, že by mal vplyv na mliečko, ale preto, že sa pigment ťažšie viaže do pokožky, resp. rýchlejšie z nej odchádza. Doporučujem ísť na permanentný make up až po ukončení kojenia a najskorej po 2. menzesi, nech sa trošku znormalizujú hormóny. S pozdravom beautystudioveronika.sk

bettynka222
20. mar 2014

@permanent ahoj ta metóda o ktorej píšeš vyššie - 3d cepielkami- to je ta nová? Videla som fotky a vyzerá to super, ako reálne obočie. Ta ciarkovana metoda je otrasna, to by som si v živote nedala. Navyše mam blondave obočie, tak by to bolo dosť vidieť. Prosim ta, to je možné iba v Košiciach alebo aj niekde bližšie k BA?
Prikladam foto obocia o ake nam záujem. Vopred dakujem za info 🙂

bettynka222
20. mar 2014

@vejonka321 ahoj 🙂 a robia tam aj obočie ako na fotke vyššie? Tu mam z jedného sk časopisu, ale zabudla som si zapísať salón, ktorý to robi

somewhere_33
9. jún 2014

Ahojte kocky 🙂 dala som si urobit permanentny make up na zaklade recenzii z tejto diskusie. Kedze som dost narocna, mala som veľký respekt a trochu som sa bala aký bude vysledok. Dala som si urobit naraz pery do stratena, horne očné linky a obocie do stratena. Bala som sa bolesti, ale pani mala na to svoje triky a pekne mi to umrtvila, takze som citila viac menej len steklenie. Vysledok bol super. Vyhovoval mi tvar obocia, očné linky sú genialne, presne tak ako som chcela, pery majú prirodzeny efekt. Fakt som spokojna s vysledkom a preto to tu pisem, lebo ta pani si to zasluzi, robi to uz vyše 14 r. A je to vidno. Zaplatila som dokopy 210 e ( 75+60+75) a sprepitne 5 e za spokojnost. Pani ma uzasny pristup, neponahla sa. Malo by to vydrzat od 3-6 r. to je individualne. Konečne sa nemusim malovat 🙂 a sup sup na kupko. Kontakt: 0907755213 pani Zuzka, Rustaveliho 5, dakedy sidlila na Detvianskej 22, zaparkovat sa dá jednoducho pred billou, co je oproti salonu alebo pred bytovkou. Vrelo odporucam 🙂

evka106
31. júl 2014

Ahojte, zdravim vas vsetkych..chcem sa s vami podelit o neprijemnu skusenost, nerada by som ak by niekto musel prezivat to iste co ja.. pred tyzdnom som bola na permanentnom make upe obocia ciarkovou metodou v Nitre v salone Remington..robila mi ho pani-slecna Diana..najprv mi ho predkreslila,co sa mi nepacilo,tak mi ho potom zredukovala a nakoniec mi aj tak vytetovala ten tvar co som neschvalila,co znamena ze moje obocie je pôvodne rovneho tvaru a ona mi vytetovala obrovske obluky pomaly do pol cela ktore koncia pri licnych kostiach doslova!!! vybrala som si hnedu farbu,tak neivem preco ho mam teraz modre..a na zaver sa ma spytala ci chcem blok vôbec ci mi ho aj ma vytlacit..to je ukazka profesionality..strasne som sa zlakla sama seba ked som sa videla a doma sa vsetci zhrozili..je to strasne neprirodzene vyzeram ako klaun..a idem si to urcite dat odstranit..aj za cenu jaziev..co môzu ostat po odstraneni..takze teraz nevychadzam z domu ako je to len mozne a urcite viete ako sa citim..takze len pre istotu varovanie..salon Remington v Nitre neodporucam aby ste nedopadli ako ja :(

kikass
3. okt 2014

Caute kocky, ja robim 3D obocie, a aj 3D a 4D mihalnice, v Sladkovicove..40 km od BA...mam desiatky spokojnych zakazniciek ci uz na obocie alebo na mihy...fotky svojich prac mam aj na FB...napiste mi sukromnu spravu a dohodneme sa

ariete
25. nov 2014

ahojte,skuste www.vikinka.sk,su v centre Bratislavy kusok od Obchodnej ulice,na stranke maju vela fotiek a tak isto na FB,odporucam z vlastnej skusenosti...robia aj permanent,aj mihi

nessinka77
14. jan 2015

@evka106 ahoj, ako si nakoniec dopadlo s obocim, ktore si si dala robit v nitre v remingtone?

evka106
14. jan 2015

@nessinka77 Ahoj...no chodila som teraz takmer pol roka na odstranovanie v ULK do Bratislavy, je to uz slabsie, ale nezmizly tie hrozne neprirodzene obluky..robili mi to uz 10 krat najnovsim a najvykonnejsim typom lasera ...takze viac nema vyznam tam uz ist....to je maximalne co odporucaju, iba 10 krat ....takze som si nasla odbornika az v Kosiciach, na druhom konci republiky, a k nemu budem musiet ist nech mi s tym nieco spravi..:( takze zatial si ho aj tak musim dokreslovat...strasne patalie...

beautystudio
24. mar 2015

Ak môžem poradím vám, Veronika Kocianová je v tetovaní permanentného make-upu TOP! Tisíce tetovaní na SK, veľké množstvo vlastných foto referencií na stránke, veľa urobených opráv z iných salónov. Tetuje aj onkologické pacientky (ženy s rakovinou). Vyštudovaná zdravotnícka škola, certifikáty na tetovanie PMU robené aj v zahraničí, ponúka profesionalitu, skúsenosti, odbornosť a estetické cítenie. Veľmi prijateľné ceny. Stačí zadať do vyhľadávača meno Veronika Kocianová!

bradialen
25. mar 2015

Odporúčam pani Veroniku Kocianovú. Jej práca je krásna a precízna. Bezbolestne, krásne a bezpečne Vám spraví super pernamentný make-up za v pohode ceny. Odborníčka a milá žienka 🙂 🙂

beautystudio
26. mar 2015

@bradialen ďakujem za uznanie mojej práce a som veľmi rada, že môžem robiť ženy šťastné. Viem, že ku mne chodia zamračené, ale vždy odchádzajú usmiate a spokojné!

zetju1317
31. mar 2015

Ahoj, tak myslím že Veronika Kocianová je super 🙂 Nakoľko sa tomu naozaj precízne venuje a robí predovšetkým srdcom 🙂 Na jej stránke toho nájdeš naozaj veľa 🙂

janka963
13. apr 2015

Ak sa rozhodnete pre tetovanie permanentného make-upu, vyberajte veľmi zodpovedne kozmetičku! Neverte na milé slová a stiahnuté fotky z netu, verte svojím očiam, ktorými si pozrite skutočnú odbornú prácu, ktorú by vám mala každá kozmetička ukázať. Ak žiadnu nemá, nedávajte sa tetovať v takom salóne...Veronika Kocianová je TOP odborníčka s dlhoročnými skúsenosťami, tisícami vlastných fotografií a videí. Vyhľadávajú ju ľudia z celého slovenska a zahraničia, cestujú za ňou stovky kilometrov, má aj medzinárodné úspechy a ocenenia z Rakúska, Nemecka, Kanady! Robí najkrajšie čiarkované obočia a opravy permanentu. Stačí si zadať do vyhľadávača meno: Veronika Kocianová alebo beautystudioveronika

veve83
13. apr 2015

Mám kamarátku Veroniku Kocianová, robí permanentný make-up v Bratislave, určite ju môžem len a len odporučiť. Je to skvelá odborníčky, pozor na neprofesionálky....tu je info http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fww... 🙂 🙂 🙂

siskia321
18. apr 2015

Som z B.B., mňa znetvorila kozmetička v Žiari nad/H. a dva roky som sa musela maskovať. Pretože pracujem v zdravotníctve a som v styku s ľuďmi každý deň, bolo to pre mňa príšerné! Ale prišla veľká úľava, keď som našla Veroniku Kocianovú a videla som jej práce a opravy. Išla som k nej s malou dušičkou a odchádzala spokojná a usmiata. Veronika Kocianová je asi jediná profesionálka na Slovensku! Svoju prácu ovláda bezchybne, vrátane komunikácie/konzultácie, čistoty, hygieny a samotného tetovania. Navyše tetovanie, ako sľubovala, bolo úplne bez bolesti! Ak si chcete dať tetovať permanentný make-up, tak nikdy neriskujte a vyberte si radšej profesionálku Veronika Kocianovú, aj keď budete cestovať 500km, vždy sa to oplatí, pretože opravy sú náročné na čas, peniaze a výsledok už nebude nikdy tip-top 100%. Vždy to bude len v rámci obmedzených možností. Ale ďakujem Veronike Kocianovej za opravu a úľavu, ktorá prišla. Všetkým odporúčam: Veronika Kocianová profesionálna kozmetička, beautystudioveronika!

junala
18. apr 2015

Pozor! Pozor! Pozor na kozmetičky, ktoré nevedia tetovať permanentný make-up!!! Je ich veľmi veľa! Moje obočie bolo tetované v Bratislave na Miletičovej ul. a tiež som hľadala pomoc v podobe opravy. Mala som ho tetované už 3x, no zakaždým s rovnakým výsledkom "oranžovo-červené".

Našla som spasiteľku menom Veronika Kocianová! Je to pani TOP profesionálka, ktorá mi presne vysvetlila, prečo má moje obočie takú farbu. Vážení, uvažujte striezvo a nenechajte sa nalákať na zľavomaty a ku kozmetičkám, ktoré nemajú žiadne fotografie, referencie a recenzie. Pani Veronika Kocianová mi pomohla, moje obočie podstúpilo prvé opravné "BEZBOLESTNÉ" tetovanie, resp. zneutralizovanie farby špeciálnym pigmentom a uvidíme, ako to bude pokračovať, ale už teraz som mimoriadne spokojná s výsledkom od Veroniky Kocianovej! Pani Veronika Kocianová má zlaté ručičky a vo svojej profesii sa vyzná excelentne! Je to príjemná, milá mladá dáma, ktorá už dosiahla veľké úspechy v tetovaní permanentného make-upu. Vrelo ju odporúčam všetkým ženám.

Pani Vernika Kocianová - beautystudioveronika, ďakujem Vám, že nás robíte šťastnejšími práve Vy a teším sa na ďalšiu návštevu a konečný výsledok od Vás!

basulienocka
18. apr 2015

Ja som si hľadala salón podľa referencií a recenzií. Vybrala som si Veroniku Kocianovú a urobila som najlepšie 🙂 Mne síce nemusela pani Veronika Kocianová nič opravovať, ale som spokojná na 101%! Profesionálna kozmetička, ktorá má veľa skúseností, fotiek, famóznych recenzií, vyštudovanú zdravotnícku školu, rozumie sa svojmu remeslu, neklame, nezavádza, je príjemná, veľká čistota a hygiena! Urobila mi obočie, aké som si presne želala do posledného chĺpka 🙂
Ja odporúčam iba Veroniku Kocianovú - beautystudioveronika, aj keby ste mali cestovať neviem odkiaľ, s výsledkom odíde každá žena spokojná!

jancabanca123
18. apr 2015

Chcete permanentný make-up? Tak jedine Veronika Kocianová! Je to profesionálka, ktorá vie vykúzliť z ničoho niečo, čo bol aj môj prípad 🙂 Zmenila mi výzor tváre veľmi príjemným spôsobom, podľa môjho želania. Som maximálne spokojná s prístupom a celým priebehom tetovania.

Tak, ako veľa žien, ktoré ju tu odporúčajú, robím tak tiež. Veronika Kocianová - beautystudioveronika, Ba. Fantastická žena a tetovanie je úplne bezbolestné, všetko úplne super!!!

zuzabluzaa
18. apr 2015

No ja som si založila účet preto, lebo som si čítala na google recenzie na permanentný make-up a toto fórum je tuším na 3-4 mieste vo vyhľadávaní. Ale neuhádnete, kto mi tetoval obočie? Áno je to Veronika Kocianová. Tiež ju podporujem, ako vy všetky! Je najúžasnejšia žienka a profesionálka vo svojom obore. Má stovky videí, veľakrát bola v TV Markíza, kde tiež prezentovala svoj projekt "skrášľovanie žien s rakovinou zadarmo". Som rada, že sa taký človek nájde v dnešnej dobe! Klobúk dole pani Veronika Kocianová...

bratislavcanka2
20. apr 2015

Ja osobne by som si nedala robiť permanentný make-up, pretože mám husté chĺpky v obočí 🙂 ale Veronika Kocianová robí peknú prácu. Je vidno, že je profesionálka a nehanbí sa za svoju prácu. Najviac ma prekvapilo ale to, že pomáha ženám s rakovinou a snaží sa ich tetovať zadarmo! Videla som príspevky v TV Markíza a na youtube. Klobúk dole!

beautystudioveronika
20. apr 2015

Dobrý deň, ak niekoho poznáte, dajte jej vedieť, určite sa poteší!
ÚPLNE ZADARMO VYTETUJEM OPERÁCIOU POŠKODENÉ, ALEBO INAK DEFORMOVANÉ (RODENÁ VADA A POD.) ŽENSKÉ DVORCE A BRADAVKY! Info na info@veronikakocianova.sk. Veronika Kocianová profesionálna kozmetička a odborníčka na tetovanie permanentného make-upu a medicínske tetovanie. http://www.beautystudioveronika.sk/

yne
10. máj 2015

Dobrý deň. Ja som objednana na PM obočia do Košíc k Vladke, studio Versance. Ma niektora skusenost, aleno odporucanie na PM v Košiciach. Ďakujem veľmi pekne.