Perská mačka

pj18
13. nov 2012

Ahojte vsetci!Kto ma skusenosti s perskymi mackami?Je pravda ze macky trhaju a nicia nabytok?Mame dostat persku macicku.A preto si chcem nieco zistit nieco o macickach.Kto vie prosim poradte my. Vopred Dakujem 🙂

pectore
15. nov 2012

@sendy182 hmmm...to mi je luto ....koli alergii... vravim chlap to mal tiez a preslo ho to ako som ich zacala raz do tyzdna sprchovat..... pretoze alergeny co zostavaju sa srsti zo slin zmyjem...horsie je ak su priamo alergicke na srst....alebo ak maju naozaj silne reakcie..... no su aj macicky bez srtsi... ale tie sa mne osobne moc nepacia. 😀 tiez je mnozstvo inych zvierat ako napriklad plazy. Vsak uvidite 😉

pectore
15. nov 2012

tiez som citala ze vhodnym zvieratkom pre alergikov je miniprasiatko. Su inteligentne, hrave...mozno to by bolo riesenie.... tu je nieco malo o nich.

http://www.miniprasiatka.sk/

sendy182
15. nov 2012

@pectore juúúúj..... tak tejto mi je normálne ľúto.. ☹ ..........chudinka.....tá by pod Tatrami zamrzla......ja viem že aj tieto mačičky si nájdu obľúbencov 😉 ..........hej ,chcú gekona,chameleóna aj korytnačku...........aj tarantulu by chceli 😕 ............vravím že v lete im musí zatiaľ postačiť vyháňať muchy z kuchyne........... 😀 😀 😀 ..........no porozmýšľame........o neakej nenáročnej mačičke 🙂 .......dík sa diskusiu si zlatá........pekný dník ti .... ja sa hádam už poberiem dovariť obed 🙂 😉

pj18
autor
15. nov 2012

@pectore Krasne fotky 🙂 😀

pj18
autor
15. nov 2012

dakujem vsetkym za rady.Tak sa tesim na malu macicku a dame jej meno lili. 🙂 🙂

suuzi
16. nov 2012
Používateľ suuzi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od suuzi.

uzasne ciciny na predoslej strane, toto su nase🙂

teraz, ako som tehotna, a uz cgodim cikat v noci asi 2x, tak ked okolo piatej macky zobudim, potom uz nezaspia a nahanaju sa ako besne🙂

ale ja uz tiez vacsinou nezaspim, tak ich pozorujem, milackov nasich chlpatych🙂
uz sa tesim, ako ich nase ditko bude tahat za chvosty🙂

suuzi
16. nov 2012
Používateľ suuzi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od suuzi.

este foto🙂

pectore
17. nov 2012

@suuzi joj fajne chlpate koberčeky 😀 ..moc krasne!! To su mainské mývalie , či?

suuzi
18. nov 2012
Používateľ suuzi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od suuzi.

@pectore rysavy kocur je mainska, a biela cica je ragdoll - dnes v noci akurat robili bordel - sa nahanali jak besne🙂 a teraz mi tu chrnia v obyvacke. maju obaja uzasne kozuchy, mne to robi tak dobre "drbkat" macky po kozuchoch - asi mam uchylku🙂 nastastie len takuto🙂

pectore
18. nov 2012

@suuzi tu uchylku velmi dobre poznám !!!! 😀 😀 😀 😀

monika15
19. nov 2012

@pectore jaaaaaaaaaaaaaaaaj si ma pobavila... jak kura po vytrhani peria heheheheheheheh

monika15
19. nov 2012

ty k okos... tie perske nechaju najviach chlpov......
=(=(+(+(

bageta
19. nov 2012

ahojte, som rada že som narazila na vašu diskusiu my máme tiež kocúrika má asi 4 mes. je to taký obyčko ale je úžasný, predtým sme mali tiež kocúrika obyčajného strakatého, ale púštali sme ho von na dvor až raz zmizol tak si deti poplakali, teraz máme tohoto a už je len vo vnútri. Toto je vyslovene taký maznáčik

suuzi
19. nov 2012
Používateľ suuzi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od suuzi.

baby, napisete niektora - tie co mate macky aj deti, ake to bolo, ked k macickam pribudlo babatko?

pectore
19. nov 2012

uz som taku temu davnejsie zalozila ..neviem ci tam niekto napisal aj priamo skusenost uz si to nepametam......skus si to prejst..... https://www.modrykonik.sk/forum/staram-sa-o-dietatko/deticky-a-macicky/
@suuzi

pj18
autor
22. nov 2012

nam sa velmi paci ked sleduje pracku asi dvadsat minut sleduje ako sa bubon kruti. 😀 Vecer ku nam chodi spat,kolko krat sa zobudime ci sme ju neprilahli. 🙂 A ked nie sme doma a ideme domov uz caka na okne.A ked pradie to fakt je ralax. 🙂 Vie sa sama zahrať vela sa smejeme ked sa hraje s loptickou. 🙂

kabokova2
17. nov 2016

Ahojte všetci, potrebovala by som vaše skúsenosti, mám malú perzskú mačíčku a chodím každý druhý deń neskoro z práce, od 5.20-19.00 , neviem, či jej mám zaobstarať ešte jednu mačičku, ponúkali mi kocúrika, ale hrozne sa bojím, že mi bude značkovať steny, keď nebudem doma, niektorý vraj aj po kastrácii, tiež dovolenky už asi skončili, či ? Aké máte skúsenosti , hoteli, poprosiť niekho, zobrať ?

Ďakujem

Iva