Skúsenosti s Dermacenter v Nitre

19dominika96
18. apr 2018

Ahojte, chcem sa opýtať či niektorá z vás ma skúsenosti s Dermacenter v Nitre ? Chcem si tam dať napichať pery.

lillystranska
18. apr 2018

@19dominika96 naco si chceš dát napichat pery? Chceš vyzerat jak Plackova alebo Donald kačer?

obsadenemeno
18. apr 2018

@lillystranska nie, to je, lebo je so sebou spokojna...... necitas prispevky na koni, kde ak niekto kritizuje "velku hubu" tak mu napisu. ze ved kocka je so sebou spokojna tak co....no asi spokojna nie je, ked sa dava menit.... a ono je to navykove, cize vacsinou sa v tom "skraslovani" pokracuje, az kym nevyzeraju ako figuriny ci ten tebou spominany kacer...... 😨

fefe123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eternityz
18. apr 2018

@lillystranska
@obsadenemeno
Autorka sa vas pytala na nazor na zvacsenie pier, ci na skusenost s centrom? 🙂

blairgossip
18. apr 2018

Boze ludia nepytala sa na nazor o zvacseni ale o skusenostiach..
S dermacenter neviem, ale kamoska tam chodi ale do toho co je v Kosiciacha efekt nic moc hned jej to splasne za mesiac.. Ja tiez planujem, ale radsej pojdem do envy

obsadenemeno
18. apr 2018

@eternityz
@fefe123
ja som reagovala na lily, nie na autorku. Toto je verejne forum. Rovnako, ako si niekto moze dat zvacsit pery, tak niekto takisto moze reagovat do fora aj na inu prispievatelku. Ako viem, zatial to zakazane nie je.

fefe123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
obsadenemeno
18. apr 2018

@fefe123 tak mozno mohla autorka zadat tuto otazku do speci skupiny, myslim, ze tu taka je, ohl plastickych operacii a podobne..... 😉

tinaa64
18. apr 2018

No ja somraz jednu videla...cecky umele napichane usta..ako ozaj to vyzeralo hrozne..zle pozerat na nu bolo..nie nezavidim jej ved ano nemam co..len to vuzeralo strasne a hlavne neprirodzene...mm sa z nej smial ze vuzera ako kacer donald....ozaj nerob to

grandzero9
18. apr 2018

baby podla mna tu nie sme na to aby sme sudili, ale aby sme si pomahali 🙂

michellem
19. apr 2018

@grandzero9 mas pravdu, niekedy sa tiez diskusie zvrhlu do takych absurdit, ze autorka aj mozno lutuje, ze sa nieco pisala.

flavica
20. apr 2018

@tinaa64 niekomu sa to paci, ja sa tomu tiez cudujem, ale podla mna pokial odhadne mieru, ze kolko je este ok, tak sa to da 🙂

littledove
20. apr 2018

Ešte dávno dávno som nad niečím takým ako toto rozmýšľala, no som rada že som na to nešla 😃 lebo ti z toho fakt len spúchnu ústa a nevyzerá to nijako bohovsky, skor to odpudzuje ako priťahuje. Na nete sú rôzne typy, rady a triky ako si prirodzene zväčšiť pery, rôzne krémy, domáce maste, spôsoby čo robiť aby sa ti pery prekrvili a tým pádom aj zväčšili. Poviem ti, potrvá to nejaký čas, ale pomôže to. Mne to jednoznačne pomohlo a netrebalo nijake vpichy do úst 😃 ale je to samozrejme na tebe či si dáš alebo nie, chcela som len povedať že pekné pery môžeš dosiahnúť úplne sama prirodzenou cestou.

cecilia68
20. apr 2018

Treba si ich nechať "vcucnuť" do hadice od vysávača a výjde ťa to lacnejšie 😝😝
@19dominika96

tinaa64
20. apr 2018

@flavica ro ano...kym ro je este v prirodzenej formw ok..ale ver mi...toto bolo ozaj otrasne...strasne cudo bola ta zena..a ro som prvy krat v zivote videla taku umelinu...

eliska13
20. apr 2018

@19dominika96 kamarátka bola a spokojná.Ale ona ma úplne mini pery a má ich prirodzené teraz niečo ako Miska Cobejova veď nie každý chce vyzerať ako Káčer Donald.Ona mala dokonca dosť asymetriu hornú oveľa menšiu ako spodnu

blairgossip
21. apr 2018

@littledove ak ma niekto uplne uzke ciarky, nic domace nepomoze, skusala som .

blairgossip
21. apr 2018

To ze si niekto da zvacsit pery mozno znamena ze ma uplne neexistukuce pery a da si ich zvacsit na normalnu velkost ako ostatny. zvacsenie pier neznamena kucherenko.

obsadenemeno
21. apr 2018

@blairgossip no tak sa treba naucit zit s uzkymi ciarkami, mam jednu kamosku s takymi perami a je to jedna z najkrajsich zien, ake poznam.
A "neexistujuce" pery neexistuju. Ono zalezi na tom, ako sa k tomu stavias. Lebo niektore si davaju zvacsovat stale viac a viac, ono ta plasticka chirurgia sa tiez moze stat zavislostou. Myslim, ze ci tu na koni, ci v "showbiznise" takych zopar pozname, ze? 😉

blairgossip
21. apr 2018

@obsadenemeno preco ak niekto chce na sebe nieco zmenit je za to odsudeny? “tak treba sa s takym naucit zit” a preco by trebalo? Ak raz sa mi nepacia moje pery a mam na to peniaze preco by som to nespravila a budem tak stastnejsia? Proste kazdy nech sa stara o seba 🙂 A to ze kucherenko a ostTne nevedia kedy dost, to uz je ich problem.

blairgossip
21. apr 2018

@obsadenemeno Ty to pravdepodobne nechapes lebo nemas uzke pery. A to ze tvoja kamoska je s nimi pekna, neznamena ze vsetky su a ze sa s tym citia dobre. O tyzden na to idem takze potom Pre autorku sem napisem pocity z toho 🙂 A ako todopadlo 🙂

caelley
21. apr 2018

Drzim palce. Ja chodim tri roky a som maximalne spokojna, len to nesmies prehnat. Ono na prvy krat Ti nikto viac ako 1 ml nepichne a 1 ml vyzera naozaj velmi prirodzene. Efekt “Plackova” nastane, ked zacnes na pery chodit prilis casto. 🙂 Komu nepoviem, nevie, ze mam urobene pery. Kasli na komentare typu “naco Ti to je budes kacer donald”, zeny, co toto pisu, vacsinou zavidia, ze mas na to odvahu alebo peniaze, pripadne oboje a okrem toho uz dnes ma naozaj pichnute pery kazda tretia, akurat vacsina to nedozenie do extremov a preto casto povazujeme za prirodzene to, comu v skutocnosti dopomohla kyselina hyaluronova 🙂

blairgossip
21. apr 2018

@caelley A kolko ml mas ?

caelley
21. apr 2018

@blairgossip Tazko povedat, kolko mam teraz, kedze chodim raz za rok pichnut 1 ml, ale to predosle este nie je nikdy uplne vstrebane. Ale vzdy si davam len 1 ml. Zaklad je neskoncit s vrchnou perou vacsou ako je spodna, vtedy je to kacer...

caelley
21. apr 2018

@blairgossip v tejto skupine najdes celkom dost info:
https://www.modrykonik.sk/group/7291/

obsadenemeno
21. apr 2018

@caelley ono zase nie vzdy je to "zavist".... preco to vzdy musi byt zavist, ked niekto vyjadri nesuhlas???? Proste ludia maju milion inych dovodov, niekomu sa to nepaci, niekto sa boji, niekto to povazuje za zbytocnu proceduru, kedze raz to aj tak vyjde z mody.... zavistou sa ohanaju hlavne tie, co same zavidia.... 😉

caelley
21. apr 2018

@obsadenemeno Kucherenko a jej podobnym nie je co zavidiet, ale vela zien nema ani paru, ako to vyzera, ked to clovek neprezenie a da si len jemne zvacsit objem, nie vyrobit uplne nove giganticke pery. Ani nevies, kolko zien, co maju v perach pichnuty ledva mililiter, okolo Teba prejde za den, lenze to si nevsimnes, vacsina naozaj pozna hranice a dosiahne ten efekt, ze vyzera sice lepsie, ale ostatni nevedia prist na to, preco 🙂 Kazdy zakrok sa da urobit decentne a jemne a kazdy zakrok sa da aj prehnat a docielit umelinovy efekt 🙂

mircalla
21. apr 2018

@caelley Len pre zaujimavost: co ak sa nejde na opakovany zakrok? Ako to potom vyzera? Pretoze ak by som teraz zobrala fakt, ze to moze vyzerat prirodzene, ak je toho malo (nechcem tvrdit, ze nie), fakt, ze sa to musi opakovat je pre mna dost velky dovod preco nie....Co sa ak to pri tych opakovackach raz prezenie? Nie je to dost fristrujuce, ze si to musis teraz davat robit kazdy pol rok do konca zivota? Mozno viac ako pol rok, nie som si ista - to mam od kolegyne, co to ma

caelley
21. apr 2018

@mircalla Ked sa kyselina hyaluronova vstrebe, vyzeras rovnako ako predtym. A neviem si predstavit, ako by sa to dalo prehnat, ved lekar vidi, kolkl Ti picha ked Ti to picha 🙄 Ale ak sa Ti vysledok nepaci a nechces cakat, kym sa to vstrebe, da sa tam pichnut enzym, ktory kyselinu rozpusti a vrati pery do povodneho stavu.

caelley
21. apr 2018

@mircalla A co je na tom frustrujuce?🙂 ved ked nechces tak nejdes... ides len vtedy, ked uz mas pocit, ze sa Ti to vstrebalo a chces znova trosku doplnit objem. Ked nepojdes, nic sa nedeje. Nevidim na tom nic, co by ma malo frustrovat :-O Frustrujucejsie mi prislo zit s tym, ze mam svoju spodnu peru obrovsku a hornu takmer ziadnu...