Pezinčanky a okolie

lucia20
1. feb 2012

Mile mamicky, dufam, ze sa mi podari trosku zgrupnut vsetky mamicky z pezinka a okolia. Viem, ze tu uz existuje jedna tema, ale s viacerymi dievcatami sme sa zhodli, ze uz je zabehnuta a neda sa k nim pripojit, tak by som sa rada spoznala s ostatnymi maminami z PK. viem, ze nas je tu vela. Rada by som sa tu s vami porozpravala a vymenila rady. Predsalen lepsie sa bude debatovat,ked budeme vediet, ze sme tu z okolia a navzajom si dame dobre tipy a napady ako travit cas s detickami. Dufam, ze sem niekto nazrie a ze tu neostanem sama. 😖 tesim sa na vas. 🙂

lucia20
autor
1. feb 2012

@poppy1 minimalne teba tu ocakavam. 🙂

lucia20
autor
1. feb 2012

@veronika7686
@kohutovci
@maria30
@lenorka77
@zuzi010 babulky, nepripojite sa??? 😉

poppy1
1. feb 2012

@lucia20 uz som tu 🙂 a tesim sa na dalsie pezincanky 😉 Momentalne riesim skolku pre moju dcerku, nejake odporucania uz som dostala, ale rada by som si vypocula viac nazorov, tak ak niekto ma skusenost budem rada, ked napise 😉

poppy1
1. feb 2012

@lucia20 idem napisat mojim kamoskam z PK ze je nova tema, nech sa pripoja 😉

lucia20
autor
1. feb 2012

@poppy1 jeeej, tak som tu neni sama. 😀 😀 😀 😀 no verim, ze sa ktosi najde kto poradi....

lucia20
autor
1. feb 2012

@poppy1 no to je suepr napad. nech mame aj my temu. 😉

maria30
1. feb 2012

@lucia20 @poppy1 jeej, super... rada sa pridám 🙂

poppy1
1. feb 2012

@maria30 ahoj 🙂 vitam ta tu 🙂

maria30
1. feb 2012

@poppy1 Ďakujem 🙂

kessinka
1. feb 2012

ak sa teda môžem aj ja pridať, ako zástupca toho "okolia" 🙂

poppy1
1. feb 2012

@kessinka ahoj 🙂

cristi
1. feb 2012

ja sa tiez rada pridam medzi vas 🙂

poppy1
1. feb 2012

@cristi super, uz sa nam to tu rozrasta 😉 vitame ta 🙂

mata128
1. feb 2012

Aj my sme z blizkeho okolia🙂🙂

bocianka123
1. feb 2012

ahojte, môžem sa pridať? trošku vám tu zvýšim vekový priemer...

@poppy1 ahoj, to isté som spravila ja včera, som sa bola pýtať ako to je so zápisom do MŠ, lebo staršieho som už cca vo veku 9 mesiacov zapísala a bol už po čiarou!!! to bolo však pred 10-mi rokmi a vtedy bol iný systém zapisovania ako teraz.

helita
1. feb 2012

Ahojte, tiez sa rada pridam 🙂 Pred casom som hladala temu, diskusiu kde su maminy z PK a nejako sa mi nedarilo, vyzera to ze boli len nejake sukromne skupiny. Som rada, ze sa otvorila prave tato.

poppy1
1. feb 2012

@bocianka123 ja som praveze este zapisovat nebola, lebo som pocula, ze je to zbytocne, ze treba prist az tesne pred nastupom, ked dieta bude mat cca dva a pol tri roky... ale uz sa obzeram po skolkach 🙂 Chcem si urobit predstavu... a ty mas skusenost so skolkami v Pk a okoli? Ktoru by si odporucala? 🙂 a jasne ze sa mozes pridat 🙂

poppy1
1. feb 2012

@mata128 jej super, vitame ta 🙂 inak ja tiez planujem taky vek. rozdiel medzi detmi ako mas ty (teda onedlho budes mat) tak potom mi povies, ake to je 😉

mata128
1. feb 2012

@poppy1 ja myslim,ze to bude fajn.malá je prváčka,už je koľko-toľko samostatná,rozumná,tak si myslím,že si aspoň malého viac užijem.teda dúfam😉

simmi80
1. feb 2012

Ahojky pezincanky.@poppy1 a @maria30 caffte baby🙂

simmi80
1. feb 2012

@poppy1 ako očkovanie?

maria30
1. feb 2012

@poppy1 @bocianka123 ja som počula, že skôr sa nedá zapísať, že až keď je zápis v 2,5 -3roku dieťaťa... ja som tiež prihlasovala deti do škôlky naposledy pred cca 10rokmi, tak by som rada vedela presne, že ako to je... mne chodili deti do škôlky Za hradbami - to sme bývali v meste.. teraz bývame na Juhu, škôlku máme cca 3min od domu, tak asi tam by som krpca prihlásila... len je to ešte ďalekooo 😀

maria30
1. feb 2012

@simmi80 čaaf suseda 😀

maria30
1. feb 2012

@simmi80 my sme dnes tiež mali termín na očkovanie (už asi 6-ty krát), ale tá ručička stále neni v poriadku, tak nás zas neočkovali.. 😒

bocianka123
1. feb 2012

čítam, že riešite očkovanie, môj ešte nie vôbec zaočkovaný ani kalmetizovaný (to už chvalabohu ani nebude) ....kvôli zdravotným problémom, ktoré má od narodenia, to je iná storry... tak verím, že tak skoro ani nebude očkovaný... teraz naša dr. nemá pre nás vakcíny ...
my bývame v centre a do škôlky chodil starší syn na záhradnú.

@maria30 a naši starší chlapci sú "spolužiaci" z vedľajších tried. 😉

simmi80
1. feb 2012

@maria30 akurát som prišla od našich.do škôlky budeme tiez na juh chodit.možno budeme spoluziaci 😉

simmi80
1. feb 2012

@bocianka123 my máme iba tbc.a ďalej uvidíme.zatiaľ máme odklad.komu chodíte?my k vargicovej.

prettybaby
1. feb 2012

ahojte baby, pridavam sa k vam aj ja.-)Stary dvor .-))))

lucava
1. feb 2012

ahojte..rada sa k Vám pridám 😉

bocianka123
1. feb 2012

@simmi80 my tiež k nej. a prečo máte odklad? ja by som vôbec nechcela dať očkovať, ešte uvidíme.

@maria30 a môžem sa spýtať kedy je syn narodený, myslím mesiac, ked už má 11 rokov? môj starší je narodený v oktobri.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre