Piatok 13 - ho. Aké s ním máte skúsenosti?

simka9122008
13. jún 2008

Ahojte tak aké máte skúsenosti s týmto dňom píšte vaše skúsenosti 😀

pacna
14. jún 2008

weroni gratulujem. 😀 😀 😀 😀

nevesta
14. jún 2008

Tak pre mna to tiez nebolo zle, mala sa vcera sama 1x postavila 😵

elise
14. jún 2008

nevesta gratulujeme k prvému samostatnému postaveniu sa michaelky 😵 😵 😵 takže piatok 13 je pre väčšinu mamín ako tu čítam ten najkrajší deň. 😉

nevesta
14. jún 2008

pre mna bol super 😵 dakujem

filipi
14. jún 2008

ahoj weroni, gratulujem k dcérke mne sa tiež syn narodil 13.6., ale v roku 2000. Pa 🙂 🙂 🙂

danulka2
14. jún 2008

vcerajsi datum nesklamal 😠 Bola som v divadle s kolegynou a pol hodinu od zaciatku mi volal muz, ze maly vracia a nemoze najst nic na prezlecenie 😠 . Najprv ma napalo, ze nam ukradli skrine 😉 ,ked nic nemoze najst. Tak som musela ist domov a ked som prisla, tak uz bol maly umyty, prezleceny a vsetko bolo umyte. Nic mu nebolo, len sa jedoval a z toho sa povracal. No naco som musela odist z toho divadla??? Nastastie to mame 5minut, ale spat sa miuz nechcelo, lebo som bola nasrata /pardon za vyraz/.

maca793
14. jún 2008

bolo 13? ani som si nevšimla 😵
ja ho beriem tak že to má byť, nerobím si z toho ťažkú hlavu

danielitka26
14. jún 2008

ja som si všimla že bolo 13teho svokor a švagor mali meniny a ja som sa s manžom pekne pohádala ...ale večer sme sa udobrili 😀 😀 😀 😀

zukab
14. jún 2008

weroni veeeelmi gratulujem, krajsi datum si mala vybrat nemohla, aj ja som sa vcera narodila 😀

piskajka
14. jún 2008

Tak to gratulujem. 🙂

lyongirl
15. jún 2008

nikdy som nejak piatok 13teho neregistrovala, neviem o tom, že by sa mi vtedy niečo nedarilo, ale tento piatok 13teho bol pekný - pustili nás z nemocnice, takže sme išli konečne domov a bol to nádherný pocit.

gucz
15. jún 2008

lyongirl čo ste boli v nemocnici? ja som ani nevedela aký je dátum v piatok, až večer som si všimla, pre mňa sú to len povery, že nešťastný deň a tak

rosinka
15. jún 2008

tak ja som v piatok 13. raz dostala v škole päť jednotiek 🙂 , a môj muž mal v piatok 13.6. narodeniny, aj 18 rokov mal v piatok 13., ale ten si nezťažuje