Piatok 13 - ho. Aké s ním máte skúsenosti?

simka9122008
13. jún 2008

Ahojte tak aké máte skúsenosti s týmto dňom píšte vaše skúsenosti 😀

rusovcanka
13. jún 2008

Pre mňa je to deň ako každý iný-zatiaľ sa mi nič zlé v takýto deň nestalo a dúfam,že ani nestane 😝 Tak som to snáď nezakríkla 😅

justina
13. jún 2008

Ja si pamatam, ze raz som v tento den na 1.stupni ZS dostala trojku 😲 Vtedy to bolo samozrejme nevidane, bola snad moja jedina a dobre nadlho...takze nieco na tom bude 😉
Ostatne piatky 13. sa nicim zvlastnym nevyznacovali...ani si ich nepamatam...len jeden, pred nasou svadbou a ten bol v pohode 🙂 (brali sme sa v sobotu 14.)

elise
13. jún 2008

dnes ráno do mňa jeden idiot skoro napálil z vedlajšej cesty, ja som šla po hlavnej normálnou rýchlosťou a on sa strašne ponáhľal 😠 😠 😠 začína to pekne. 😠

marse
13. jún 2008

den ako kazdy iny, nepripisujem mu nejaku zvlastnost ani nic podobne, lebo nieco zle alebo nepsijemne sa moze stat aj v stredu 20. cize ho vobec neriesim. 🙂

bianca
13. jún 2008

ahojte.Mne sa este nic neskutocneho v piatok 13. nestalo ale radsej zaklopem

mery.maja
13. jún 2008

dnes je piatok 13-teho??sranda ani neviem 😀 😀 😀 ale inak tiez tento den neriesim nejak extremne,ako kazdy iny v mesiaci 😉

alionuska
13. jún 2008

Ja sa pridavam.Tiez den ako kazdy iny.Len ked sa mi nieco nepodari,tak sa vyhovaram na ten datum... 😀 😀

mari.m
13. jún 2008

pre mna je to pekny den, vzdy sa pritrafi nieco prijemne..
moj najoblubenejsi den je piatok, a naj.cislo 13 a ked sa to ete spoji, tak.. 😀

lenand
13. jún 2008

dnes ma moj manzel meniny a inac to akosi neprezivam ze je piato 13-teho 😉

henrieta76
13. jún 2008

mna sa piatok 13 narodila dcerka

kotenko
13. jún 2008

ahoj, piatok 13.teho mam velmi rada, v piatok 13 sme sa dali dokopy s mojim nastavajucim a 13 patri medzi moje oblubene cisla, 13.09.08 by sme sa mali brat...

danulka2
13. jún 2008

no zatial som nemala nejaké zle skusenosti, ale vecer idem do divadla, tak dufam, ze nezrusia predstavenie 😀

lante
13. jún 2008

My ideme dnes gratulovať na svadbu 😀

malaskoricka
13. jún 2008

prave z dnes 😀
usiel mi autobus
cela som zmokla do nitky
zhorel mi kolac v trube 😖

majada
13. jún 2008

hneď ráno ma nasrala svokra...apotom to už išlooooooooooo.... 😒

lenand
13. jún 2008

inc dnes nas oliver boduje najprv divadlo v obchode hystericky vystup a teraz som isla robyt babovku a vsetko som si nachystala co som sa zohla pre mixer uz mi vylial bielka k zltkam tak sa mi dnes dary 😒

dzidzuska
13. jún 2008

moj muz dostal dnes 2 x defekt na sluzobnom aute 😅

tina_
13. jún 2008

ja az na to, ze som s dcerou trochu zmokla cestou zo skoly a ze mam otrasne opuchnute nohy, v podstate nic tragicke

trixi
13. jún 2008

V nasej rodine je to stastny den, vsetky problemy sa vzdy kladne vyriesili prave v piatok 13. Dokonca aj vo firme, kde pracujem, ked nam neplatili, tak peniaze nabehli vzdy v piatok 13. Inak ten den vnimam ako kazdy iny. Dnes bol super den, hoci trosku chladnejsi - maly bol cely den dobry, vecer pred kupanim este dostal zachvaty smiechu a uz o siedmej spinkal. 😉

lidka619
13. jún 2008

ja mám práve dnes narodeniny 😉 , pekný dátum, že???

elise
13. jún 2008

lidka619 všetko najlepšie k narodeninkám 😵 😵 😵

iwuskaaa
13. jún 2008

Ja piatok 13. neberiem ako nešťastný 🙂 . Asi ako každý iný 🙂 .
A v piatok 13. sa narodil môj brat 😀 a dá sa povedať, že je dieťa šťasteny 😀

briluxina
13. jún 2008

U nas je tento den tiez ako kazdy iny, len raz v minulosti sa mi stalo ze v piatok 13. sa do mna pustil v jednom obchode jeden neprijemny pan a bolo to take hnusne, ze som si povedala ze je to urcite pre ten datum. Inak takyto den povazujem skor za stastny, moj manzel sa narodil v takyto den.
Lidka 619, prajem ti vsetko najlepsie k narodeninam 🙂

filipi
13. jún 2008

Ahoj simka9122008, predbehla si ma v založení tejto témy. Mne sa teda dnes nič zvláštne nestalao zato môjmu manželovi. Povedal, že bude poverčivy. Dnes má akurát náš syn 8 rokov to je v poho. Nakoľko je môj manžel vášnivý rybár vybral sa ráno na ryby, ešte sme kvoli tomu museli ísť včera urobiť veľký nákup aby dnes mohol ísť. No bohužiaľ na miesto chytania nedorazil po ceste rozbil auto zrazil sa s jeleňom. A ako keby toho nebolo dosť keď umýval zem v našom obchodíku napichol sa na metlu a zlomil ju. No posúďte nie je to smola?

alex77
13. jún 2008

no pre mna to dnes bol dost zly den, nic sa mi poriadne nedarilo, proste smola ale to sa mi stava aj ked nie je piatok 13-teho 😉

leishmania
13. jún 2008

ja som dnes skoncila so skuskami,takje zo mna 5tacka, a aj stuzkovu sme mali piatok 13teho,astretavvky zo strednej mavame na pocest piatok 13teho hehe...neverim osobne napovery

bubba
13. jún 2008

jeeeeeej piatok trinasteho...keby nepoviete ani neviem 😅 😅 akoze normalny den ako kazdy iny nikdy sa nam nic nestalo....klop klop a taktiez neverim na tuto poveru

margaretka11
13. jún 2008

ja nemám nijaký špeci zážitok spojený s piatkom 13-teho, ale zato svokor v škole schytal 5 pätiek. 😀 To sa nedá inak nazvať ako len parádny úlovok 😀

weroni
14. jún 2008

pre mna bude piatok trinasteho ten najuzasnejsi den - vcera sa nam rano narodila nasa milovana dcerka Ester - termin sme mali 08. 06. no ona si pockala na tento zazracny termin 🙂

elise
14. jún 2008

weroni gratulujeme k najkarjiemu darčeku ktorý ste dostali včera hlavne veľa zdravíčka aby ste boli domka čím skôr 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵