Pichanie v podbrušku. Čo to môže byť?

sisa1987
17. jan 2009

chcela by som poradit s jednym problemom...uz viacej ako tyzden ma picha v podbrusku raz na jednej a raz na druhej strane....nedostala som ani menzes ale test som si nerobila.....mam troska obavy neviem z coho by to mohlo byt...nachadzam sa v zahranici a u lekara som tu este nebola nemali ste niekto podobny problem dakujem

maca793
17. jan 2009

a mohla by si byť tehotná?

sisa1987
autor
17. jan 2009

nevilucujem to

marika80
17. jan 2009

tak si urob test 😉

sisa1987
autor
17. jan 2009

len chcem s testom este chvilku pockat myslis ze by som mohla byt tehotna

maca793
17. jan 2009

môže to byť aj z tehotenstva, sprav si test a choĎ k lekárovi on bude najlepšie vedieť, čo ti je a poradí ti. a ako dlho ti mešká? sorry za intímnu otázku

sisa1987
autor
17. jan 2009

je to uz 8den ale najhorsie je to ze sme s priatelom v zahranici a tu vela lekarov nepoznam len ma trapi to pichani lebo to troska boli ale len obcas u teba som pozerala ze uz mas babetko nemala si ty v tehotenstve taky problem ak sa mozem spytat

tamuska2007
17. jan 2009

No ja som v prvom tehotenstve mala presne takýto problém. A nedopadlo to dobre, v šiestom týždni som o bábetko prišla 😢

tamuska2007
17. jan 2009

Ale to nemusí biť tvoj prípad, je veľa možnosti, nemohla si napríklad aj prechladnúť?

pietra
17. jan 2009

sisa, to pichanie moze prave znacit, ze si tehotna. Mna prve tyzdne tehotenstva v podbrusku pichalo a gynekolog mi povedal, ze je to normalne, ze to suvisi s roztahovanim maternice. Urob si test a uvidis. Ale mala by si sa poobzerat po nejakom lekarovi, lebo ak test ukaze, ze si alebo nie si tehotna, budes musiet ist k doktorovi 😉

maca793
17. jan 2009

a nie je nejaký blízko bydliska? to nevadí, že nepoznáš, určite máš priateľky, ktoré chodia ku gynekológovi, tak sa poraď.
už si nepamätám, len viem, že mi menzes nechodil 2 týždne, a už som vedela, že som tehu, lebo mi z pŕs vytekala číra tekutina. skús si stlačiť bradavku. ak ti vytečie z nej voda, tak si tehu. ale mám dojem, že aj mňa to na začiatku trošku bolelo, ako pred menzesom.

sisa1987
autor
17. jan 2009

aha tak dakujem za radu

sisa1987
autor
17. jan 2009

tamuska2007 a mozem vediet co sa stalo potratila si alebo..

sisa1987
autor
17. jan 2009

Maco len ja mam svojho lekara len som od neho momentalne asi 2000km ☹

tamuska2007
17. jan 2009

hej potratila som, ale pri druhom, som už bolesti nemala, ale je to individualne, no ja s tou bolestou nemám dobré skúsenosti

sisa1987
autor
17. jan 2009

tamuska tak to ma mrzi....len dufam ze to necaka aj mna

maca793
17. jan 2009

a nemôžeš si tam nájsť na nejaký čas svojho? predsa budeš musieť k niekomu chodiť či už teraz alebo potom

tamuska2007
17. jan 2009

Ale neboj sa, ved čitaš, že je to normál, pišu to baby, len ja som asi ta výnimka, len fakt musiš ísť k doktorovi, ak si tehotná

pietra
17. jan 2009

sisa, ale toho lekara si naozaj musis najst. Ak si tehotna, tak ho potrebujes (teda ak neplanujes v nablizsich dnoch sa vratit domov). A ak tehotna nie si, tak ho potrebujes tiez, lebo musis zistit, z coho ta to picha

1905iva
7. aug 2019

Zeny otazka ,mam kamaratku ktora ma tiez takyto problem pychanie v podbrusku je stale unavena byva jej nevolno tocenie hlavy ,menzes mala ale kratky a slaby ,len vam neviem povedat kedy mohlo by ist o tehotensvo? (Iba skusenosti ,vie ze musi k dr.)len zatial kym k nemu pojde ,dakujeeem