Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Piercing helix

andulka126
5. sep 2019

Davali ste si ho niektora? Da sa ta bolest vydrzat?, mam dost velky prah bolesti chcem vase skusenosti diky

lusinda1989
5. sep 2019

Vôbec to neboli je som si to dávala prestrelovat a úplne v pohode

budemematbejby
5. sep 2019

Ja mam tiez ale prepichnuty nie nastreleny a v pohode 😊

verdul
5. sep 2019

Mám 11 náušníc z toho 2x helix nebolela ani jedna a prepichovala som si ich sama doma ako aj ostatné piercingy 🙂

kristina_00
5. sep 2019

Absolútne to nebolelo, mam ho prepichnutý ihlou je to podľa mňa lepšie, cítiš len tlak potom jemne zastipakanie a hotovo 😊 horšie je to hojenie ja som si na to nemohla ľahnúť pol roka ale teraz už pohode ani neviem ze ho mam

slavuska1506
5. sep 2019

@andulka126 mala som rucne prepichovany a v pohode. Mna najviac zo vsetkych piercov bolel nos

lucka12399
5. sep 2019

@andulka126 aj ja som si dala prepichnut, normalne ihlou .. a nebolelo to 🙂 viac ma to bolelo dni potom ked som si na tu stranu chcela lahnut 😀

andulka126
autor
5. sep 2019

Baby a kde sa to dava kdesi v tatto studiu? Ja nemam ziadny a chcela by som tento ale neviem kde sa to dava😂

mikulka25
5. sep 2019

U mna prestrelenie nic..horsie bolo hojenie...asi 2 tyzdne som mala to ucho 2 krat vacsie..samozrejme lahnut si na nho bolo bolestive mozno aj mesiac.

00ivi00
5. sep 2019

@andulka126 bezbolestné to nie je, ale da sa to normalne vydržať, mne prvú dierku prestrelil a druhu mi ihlou prepichla kamoška, no lepšie to je asi tou ihlou 😅 a na hojenie odporúčam potieranie repikovym čajom, 100% zaberá, do pár dní ani nevieš že si si dala ucho prepichnúť👍

Tu začni písať odpoveď...

Odošli