Pigmentové fľaky na tvári- ako ich odstrániť?

marfusaklimca
19. jún 2008

Ahojte babenky..trápi vás niečo podobné a nemôžete sa toho zbaviť?? Mám jeden flak na tvári na lícnej kosti, je dosť tmavý a dosť maličkých fliačikov, ktoré mi ostali po akné..a toto leto som zistila, že sa mi vytvárajú aj nad hornou perou akoby tiež pigmentové škvrny ☹ 😒 .
Píšte skúsenosti, rady a hlavne niečo, čo by pomohlo 😉

tobilia
14. jún 2010

@omfahad prosím ťa aký to bol konkrétne ten krém, našla som ho na internete ale neviem či je to mlieko na opalovanie alebo extrémne fuidná textúra. Ak to bolo to mlieko, tak to ti akože vybielilo tie flaky?Tak to by som sa bohovsky potešila, keby som niečo našla. 😅 Ja používam la roche posay mela D, ale to mi teda nepomáha. 😲

janka5861
15. jún 2010

ja som mala kopec flakov na tvari a hlavne po porode ...da sa povedat ,ze az taku malu mapu, ale na mma si vyhrala Zosvetlujucu sadu Anew Luminosity od avonu . @tobilia skus toto . naozaj mi to zabralo. este som si robila srandu ,ze az mi to pomoze tak to bude zazrak. /mala som toho vela ,hlavne okolo oci/

nelinka79
15. jún 2010

ahojte mne nepomaha nic. a ked vyleziem na slnko tak des. ja ich mam okolo oci a pod nosom. manzel mi hovori ze fuzik 😉 davam si nato krem proti flakom ale ziadny ucinom ten Eucerin ci ako sa to pise.

meggietn
15. jún 2010

@nelinka79 ja som tiež riadny fúzik, aj mne sa manžel smeje, ale už si zvykol, povedal mi, ved sa pozri akú krásavicu si porodila 🙂 😎

nelinka79
15. jún 2010

presne tak ...

janka5861
15. jún 2010

babizne skuste to co som napisala fakt... ja som si to vyhrala na MMA za asi 14 eur . aj to serum a aj krem. ked som to pozerala v katalogu u kamosky stalo to viac.... fakt mi to pomohlo. kremujem sa rano a vecer a na slnko uz teraz chodim v pohode .

tobilia
15. jún 2010

@janka5861 Jani a čo je ta skratka MMA, kde to mám hľadať? Tak závidím všetkým babám, ktorým nejaký krém zabral a ja sa teraz neviem rozhodnúť, za ktorý další mám znovu zainvestovať. Veď to je to, víndem na slonko a hrôza....

tobilia
15. jún 2010

@janka5861 už viem čo je to MMA, doparoma, tak to si mala šťastie. Už som našla na internete ten krém, je to vyše 20eur, ale chcela som vedieť, či ťi to zmislo úplne alebo len zosvetlilo. Ahoj dik

tobilia
15. jún 2010

@janka5861 Jani a ešte by ma zaujímalo či si používala sérum alebo krém, Alebo nebodaj oboje?

janka5861
15. jún 2010

@tobilia,ja som mala dost velke tie flaky ...niektore mi uplne zmizli a este mi zostali take male ako peha sem tam. no je to naozaj zmena . mam aj krem a aj serum . pouzivam oboje. ono sa da naozaj vyhrat toto za super cenu . ak chces napisem ti viac o mma a aj id tej panej do tvojej IP

tobilia
15. jún 2010

@janka5861 Ok, tak mi napiš o tom, díky moc

tobilia
16. jún 2010

@janka5861 Jani, tak si predstav, vyhrala som tie krémy obidva na aukcii, ale nie na MMA. Na inej stránke. Som zvedavá čo mi príde. Ak budú oni, tak dúfam, že zaberú. Ahoj a dík za typ.

janka5861
16. jún 2010

@tobilia akurat som ti isla pisat co a ako ... zaberu , aj ja som si myslela , ze uz iba omietku alebo stierku na moju tvar nahodim a predsa zazrak...... 😉

emanka
16. jún 2010

@janka5861 , prosím ťa a koľko trvalo, kým si videla nejakú zmenu? rozmýšľam, že aj ja si to kúpim 😉 ďakujem

janka5861
16. jún 2010

no tak po 4-5 dnoch to zacalo byt take kulturnejsie @emanka .

azuz
16. jún 2010

ahojte, prosim vas o ake kremy ide? mna tiez trapia pig. skvrny, ja som taka pehata 😀 ale v tehu mi vysla nepekna svrna nad perou a trochu aj na cele a to sa kazdy den 3-4 krat natieram biodermou 50 a aj tak je ta skvrna viac a viac tmavsia ☹

emanka
16. jún 2010

@janka5861 , no super, dík, ja som myslela, že to bude trvať aj niekoľko mesiacov 🙂 si ma potešila, aj malá zmena je dobrá 🙂

janka5861
16. jún 2010

keby tak rychlo idu este aj kg dole ...to by bolo 😉 @emanka

emanka
16. jún 2010

@azuz , tu ti kopírujem, čo písala včera janka, o tomto kréme sa bavíme.....
ja som mala kopec flakov na tvari a hlavne po porode ...da sa povedat ,ze az taku malu mapu, ale na mma si vyhrala Zosvetlujucu sadu Anew Luminosity od avonu .@tobilia skus toto . naozaj mi to zabralo. este som si robila srandu ,ze az mi to pomoze tak to bude zazrak. /mala som toho vela ,hlavne okolo oci

emanka
16. jún 2010

@janka5861 jaaaj, ani nehovor 😀 😀 to by bolo fakt perfektné 😀

azuz
16. jún 2010

emanka, dakujem skusim objednat, inac ja mam teraz take serum z DM na pig. skvrny ale vobec nepomaha 😒

emanka
16. jún 2010

@azuz , z toho si nič nerob, takých krémov je viac 😒

janka5861
16. jún 2010

@emanka este nieco take by mohol avon mohol dat do predaja a hadam by sme ho zacali aj distribuovat ... hej o tom je to aj serum a oboje ma 30 ml

azuz
16. jún 2010

no veru ☹ a pocula som vraj je dobry aj krem od biodermy , neviem ako presne sa vola, ma niekto skusenost?

emanka
16. jún 2010

@janka5861 , keby také niečo mal avon, aj sama by som to roznášala 😅
azus, na predošlej strane je písané aj o tej bioderme, tak si to pozri, už si presný názov nepamätám, ale vlastne mám tu papier, na ktorom to mám, je to Bioderma Photo Derm

azuz
16. jún 2010

tu biodermu photo 50+ mam, to je na opalovanie, natieram sa nou aj 3-4 krat za den, tmavne mi aj tak viac ta skvrna nad perou, ale je vraj aj krem tej znacky na zosvetlenie skvrn 😖

emanka
16. jún 2010

tak to netuším....skús si prečítať celú túto tému, možno niečo nájdeš....ešte tu písali, že im zabral aj La Roche-posay Anthelios XL50....

tobilia
16. jún 2010

@emanka Ten La rochej posay Anthelios XL 50 ma tiež zaujal. Vysúšam teraz tento z avonu, dám vám vedieť, čo to so mnou robí.Či blednem od úžasu alebo tmavnem od zlosti. 😝 😕 A chlapom sa vlastne čo robí, oni asi ani nemajú problémy????......... 😎

denisocka
17. jún 2010

na pigmentove flaky ma niečo aj sk. firma calendula http://www.calendula.sk/eshop/produkty/pre-vset... bieliaca masť vlavo hore

emanka
17. jún 2010

@tobilia , tak daj vedieť, som zvedavá. Napadlo ma, že čo u jednej zaberie, u druhej nemusí, nie? Takže asi to bude musieť každá vyskúšať 😒 A chlapi? Nevšimla som si, že by nejaký mal pigmentový fľak, svine, všetko majú jednoduchšie 😠 😎