Pigmentové fľaky na tvári- ako ich odstrániť?

marfusaklimca
19. jún 2008

Ahojte babenky..trápi vás niečo podobné a nemôžete sa toho zbaviť?? Mám jeden flak na tvári na lícnej kosti, je dosť tmavý a dosť maličkých fliačikov, ktoré mi ostali po akné..a toto leto som zistila, že sa mi vytvárajú aj nad hornou perou akoby tiež pigmentové škvrny ☹ 😒 .
Píšte skúsenosti, rady a hlavne niečo, čo by pomohlo 😉

denisocka
17. jún 2010

😀 😀 😀 😀 @emanka aspon riadne hemoroidy nech maju,ked nie flaky

emanka
17. jún 2010

😀 😀 😀
@denisocka , od tých hemoroidov som po pôrode ani ja ďaleko nemala 😅 😝

denisocka
17. jún 2010

@emanka no,ja ich mala desne besne ..aspon to by mohol mať MM 😅 ne šicko ja

elly111
17. jún 2010

@tobilia ja si idem objednať ten krém od Avonu cez MMB aj s poštovným 13,50€, od Avon lady som najlacnejšie zistila za 20€

tobilia
17. jún 2010

@elly111 ďakujem ti za info. Ešte som si ho neobjednala, stojí mi tá objednávka, lebo sa neviem s tým pohnúť. Ja som si to cez stránku Aukro, tam by ma obidva stáli 30 eur. Čo si mi poslala, tu by to bolo ešte lacnejšie za 24eur. To týto maďari, že nakupujú tieto výrobky vo veľkom množstve, potom ich majú lacnejšie a tak na to zarábajú. Ale veď mne je to jedno, hlavné je, že je to lacnejšie a aby to prišlo a potom hlavne zabralo. Tak si to idem teda cez tohto maďara. Ešte raz dík, baby nakupujte 😎

elly111
17. jún 2010

@tobilia ja najskôr skúsim iba krém, zatiaľ sa neozval

tobilia
17. jún 2010

No ani mne sa neozval. Ak sa neozve, tak si to objednám z toho Aukra, už som na to prišla ako sa to objednáva. Tam ma to síce vínde o 7 eur drahšie. Ináč počula som, že to sérum je o 50% účinnejšie.
@elly111

tobilia
17. jún 2010

@elly111 Už sa mi ozval, tak som si to objednala.

zuzkakrupka
17. jún 2010

ahojte nenasla som tu temu zaba v ustach alebo nieco podobne, chcem sa len spytat ci ma niekto skusenost z genciankov, tou fialovou vodickou, ako casto sa ma vytierat pusa a potom ako dlho bude s toho taka fialova. 😖 dakujem

elly111
18. jún 2010

@zuzkakrupka
https://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotne-problemy/ako-liecit-zabu-cize-povlak-na-jazyku-a-dasnach/
my sme mali za jeden deň po probléme, kúpili sme bez predpisu Candibene, vytierali 3x denne

@tobilia to fakt to sérum má byť účinnejšie? Tak objednám aj to, aj mne už napísal

tobilia
18. jún 2010

@zuzkakrupka Ja som tu vodičku používala pri prvom, keď sa mám priznať, ani neviem ako často som mu to dávala. Ale doktorka mi povedala, že sa to už nepoužíva, tak mi vtedy dala len nejakú tabletku, 1/4 som mala rozdrviť na navhlčenú plienku a tou som mu to potierala a hneď mu zmyzla žaba v ústach. To bolo lepšie a nebol od toho fialový ako cvikla. Tak sa skús opýtať doktorky.

tobilia
18. jún 2010

@elly111 myslím, že tá cena 26eur aj s poštovným je úplne super. Z Avonu by si za tú cenu mala len jeden krém. Takže budeme riadne kočky, bez škvrn, čisté, hladké ako detská riťka. Fakt som zvedavá, či to pomôže. POtom si už dám nalepiť druhý ksicht. 😝

helena56800
18. jún 2010

Dievčatá ak chcete mám 3 ks zosvetľujúci kem proti pig. škvrnám v akcií za 8.5 € / s poštovným / ináč stojí 13,20 € alebo aj sérum ,
ktoré sa aplikuje priamo na škvrnu za 4,9 € + poštovné. /oriflame mám kámošky ktorým ozaj pomohol preto som objednala do zásoby

elly111
18. jún 2010

@tobilia to áno cena je ok, avon lady okolo boli urazené, ale tak nebudem platiť navyše keď nemusím
objednala som predsa iba krém, ja sa poznám sérum by stálo v poličke, ka nezaberie krém skúsim sérum
potom už potrebujem iba vrásky vyhladiť, zmenšiť zadok a zväčšiť prsia, na to nie je krém? 😀 😀 😀

tobilia
18. jún 2010

@elly111 😉 no tak to ja nekomentujem, čoby som chcela na sebe zmeniť. Veď aj na mňa je z Avonu nahnevaná, lebo som si najprv cez ňu zisťovala ceny, a keď som jej povedala, že si to idem takto objednať, oheň na streche. No čo už. Tiež nemám nazvyš. 😀

jankabambulka
21. jún 2010

ahojte- ja mám taký istý problém -po prvom pôrode nič, po druhom pôrode svišťov hrôza- už sa mi stalo, že máš niečo na líci , . mám toho hooodne na lícnych kostiach a hlavne tmavé ako čert a začalo sa mi to teraz hoodne ťahať až ku puse a nad perou-ako keby som mala fúzy.
rozmýšľam nad chemickým peelingom, lebo som počula hoodne od kamarátiek , že ten laser nie je až tak dobrý. ale to len z počutia - osobnú skúsenosť nemám .
skúsila som zatiaľ len 2balenia La roche-posay mela D na tvár lebo po jednom abslutne nič a povedali mi v lekárni ,že to musím min.2balenia a prd-nič !!!
inak paradox- ja pracujem pre avon a ani ma nenapadlo vyskúšať od nich tie krémiky na fľaky, ale v stredu idem robiť objendávku -tak si ich objednám inak ak chcete ja mám 30% zľavu tak aj vám ich môžem zobrať.

denisenko
21. jún 2010

baby, možem sa pridať?????úplnou náhodou som našla túto tému...ale poviem vám pravdu moje pigmentové flaky sú silná konkurencia bojovému pomalovaniu indiánov....a to nezveličujem...najskor len také malé fliačiky po tvári, tu a tam....pripisovalka som to solárku, kedysi dávno...ale potom mi povedali že z antibaby tabletiek...tak som ich vysadila a ešte horšie.....tak ja neviem, asi nejaká pigmentová porucha???ešte pár rokov a už sa teším ako sa to všetko spojí do jednéhoa budem tmavá holka 😀 😀 😀 😀 😀 fakt, ak niekto máte zaručený recept, poradte..... 😉
krémy vraj nepomáhajú, a chemický peeling ...asi nemožem, mám citlivú pokožku s praskajúcimi kapilárnymi cievami...a teraz čo??????

tobilia
21. jún 2010

Baby, ak by ste niektorá chcela tie krémy z Avonu Anew luminosity, tak mám jeden set na predaj ( krém aj sérum). Nechtiac som to objednala dva krát. Cena krému je 14,90eur a sérum 15,90eur. Ak by ste mali záujem ozvite sa, 😉


jankabambulka
21. jún 2010

@tobilia-ďakujem za ponuku , ja si ho objednám sama - bude ma stáť 11,83€
len dúfam, že to pomôže a najhoršie ,že sa teraz bojím aj na dovču skrz to , lebo ako píše @denisenko aj ja mám to v takom hroznom stave - sranda je , že mne to začalo asi 3meiac po pôrode dvojčat a ako som začala HA tak vystúpilo to ešte viac. ale ako som písala nasrdilo ma to, že už aj chlap hovorí, že či sa to nejako nedá odstrániť a potom hláška mojej netere -tata janka na líčku máš špinavé ☹ 😔 😢

jankabambulka
21. jún 2010

inak teraz je k tomu krému zadara aj nočný krém v tej istej rade 😉

jankabambulka
21. jún 2010

@denisenko - iank aj ja mám problém s citlivou pokožkou -ale aj tak uvažujem to risknúť ALE Až NA ZIMU

denisenko
22. jún 2010

@jankabambulka myslíš ten peeling???? keby som vedela že to naozaj pomože, aj ja by som si dala...ale čo ak to z novu vybehne??ked som bola malá, mala som trlinku snedšiu pokožku aj vlasy tmavé, ale v puberte my to vybledlo úplne a vlasy zgaštanoveli.....a teraz po tridsiatke je to des...nemože to mať niečo spoločné????fakt si myslím že to je nejaká porucha pigmentácie, ja mám problém sa aj opáliť a to som v Alpách a bez krému a ani len líčka červené.....a už dávno tu je okolo 30 stupnov .....kde mi to zistia???

jankabambulka
23. jún 2010

denisenko- hej chcem na zimu na ten peeling ale včera som našla článok a tam bolo písané teda prísepevok akejsi kočky , že jej nepomohlo nič ani maste aani peeling. skrátka nič ale potom si dala spáliť - zbrúsiť kožu (a smrdelo to ako ke´d sa opaľuje kurča nad ohňom a bolelo ako fras) ale nikde som sa nedočítala ako jej to spálili resp. čím .... dnes som hľadala ten článok a ani za toho ho nemôžem násjť viem že som dala do vyhľadávača brúsenie kože a tam boli rôzne odkazy ale neviem sa k tomu dopracovať....
ak to najdem , pripnem to sem

tobilia
30. jún 2010

ahoj elly, tak ako, už máš ten krém? Ja mám obidva, a musím povedať, že to naozaj momáha.Ty si ako na tom? 😎

elly111
1. júl 2010

@tobilia nemám lebo mi ho poslal na zlú adresu, hoci som mu napísala správnu 😖, budúci týždeň musím preň ísť
to je super počuť že zaberá, sa neviem dočkať

meggietn
1. júl 2010

@tobilia ahoj a ktorý krém zaberá? ten z avonu?

tobilia
1. júl 2010

@meggietn ahoj, ano, ten, ale mám pocit, že to sérum je lepšie, aj som čítala, že je o 50% účinnejšie. 😵

meggietn
1. júl 2010

@tobilia hej, lebo ja som si objednala ten krém, tak som zvedavá

tobilia
1. júl 2010

@meggietn my sme ako pokusné králiky 😉

meggietn
1. júl 2010

@tobilia to máš pravdu...ale treba skúšať, lebo tie moje flaky fakt vyzerajú ako fúzy, no hroza sa pozrieť do zrkadla 😲