Pigmentové fľaky na tvári- ako ich odstrániť?

marfusaklimca
19. jún 2008

Ahojte babenky..trápi vás niečo podobné a nemôžete sa toho zbaviť?? Mám jeden flak na tvári na lícnej kosti, je dosť tmavý a dosť maličkých fliačikov, ktoré mi ostali po akné..a toto leto som zistila, že sa mi vytvárajú aj nad hornou perou akoby tiež pigmentové škvrny ☹ 😒 .
Píšte skúsenosti, rady a hlavne niečo, čo by pomohlo 😉

janka5861
1. júl 2010

@ tobilia som rada, ze ti to pomaha ... ze som neporadilôa blbost.... zas som na to lepsie s flakmi 🙂)len sa gehnime dievcata ,aby sme neboli ako pomocka na zemepis 😉

tobilia
1. júl 2010

@janka5861 ahoj, veď dúfam, že to úplne vybledne, aké budeme všetky potom hviezdy, znovu ako predtým 😀

tobilia
1. júl 2010

@janka5861 Ďakujem Ti za typ 😉

meggietn
2. júl 2010

@tobilia no od zajtra skúšam ten krémik, som zvedavá, čo to bude robiť somnou 😖

tobilia
2. júl 2010

@meggietn určite zaberie. len som zvedavá , čo bude keď vyleziem na slnko 😒

laurusik125
10. júl 2010

@tobilia ahoj .. chcem sa opytat,ci este mas ten kremik a to serum na predaj alebo uz je to pasee...dakujeem.ada..ak by si ich mala hneeed ich berieem..tiez sa uz chcem pozriet do zrkadla a nevidiet tie skvrnyy..

elly111
13. júl 2010

@tobilia u mňa krém žiaden efekt 😖, zostalo ti balenie séra navyše? Skúsim ešte to objednať

denisocka
13. júl 2010

Ako sa volaju tie z Avonu?

ruzenab
13. júl 2010

@jankabambulka Ahoj, čítala som príspevky na tie naše pigmentové škvrny a chcem sa opýtať, či už si to vyskúšala a funguje to ... ? Vieš mi prosím ťa pozháňať to sérum z Avonu ?

meggietn
13. júl 2010

ahojte, ja používam ten krém ešte len týžden a flaky sa mi strácajú, sú bledšie 😅

ruzenab
13. júl 2010

@meggietn , používaš ten krém od Avonu?

jankabambulka
13. júl 2010

@ruzenab kukni IP

meggietn
14. júl 2010

@ruzenab ano od avonu 😉

jankabambulka
14. júl 2010

@ruzenab my máme teraz katalóg 12 a je teraz v akcii krém aj sérum + môžeš si zobrať čistiace gély
sérum stojí 26,90€ , teraz v akcii za 21,90 ale zo zľaou 30% by to bolo 15,33€ a
krém stojí 23,90€ teraz v akcii za 19,90 ale zo zľaou 30% by to bolo 13,93€
s kúpou hociktorého si môžeš dokúpiť anew čistiace gély ktoré stoja 9,90€ ale ty si ich môžeš kúpiť len za 2,50€
je tam na výber:
od 30 rokov - revitalizačný čistiaci pleťový gél 2v1 Rejuvenate
od 35 rokov - omladzujúci čistiaci pleťový gél Reversalist - tento si beriem ja
a od 45rokov - obnovovacie čistiace pleťové mlieko Ultimate

tak ak niekto tiež chce dajte mi vedieť zajtra idem posielať objednávku. a potom druhý krát v pondelok ráno.

denisocka
15. júl 2010

dakujem za odovede 🙄

tak skusim ešte raz ..kedže to čo som chcela som sa dočítala ...... a z Oriflame niekto niečo používal s efektom??? lebo mne sa teraz tie hlupe škvrny urobili pod očami, doteraz som tu v teme len kukala čo si mastite, bo mne ostavaju škvrny po vyražkach a teraz ešte toto

henikav
15. júl 2010

baby, tie kremiky su ucinne, ale pocitajte s tym, ze to trva dost dlho, kym sa fliacik vstrebe, teda mne sa zo dna na den urobil na cele v lete obrovsky flak, asi tretinu cela, no hruza a trvalo asi 3-4 mesiace kym uplne zmizol a to som si ho natierala niekolkokrat denne, ale hlavne ze zmizol

denisocka
15. júl 2010

ešte som sa teraz dočítala o kreme z USA (V SR nie je dostať) PORCELANA, že za 3-4týž. vybiely flaky na 95% .... neviete o tom niečo

denisocka
15. júl 2010

no nič,asi budem prva čo to skusi s niečim lacnym slovenským,ako s drahými - uvidime aky to bude mať efekt. mna inač slovenske veci nezvyknu sklamať,kedysi som mala od kožneho bieliacu masť robenu v lekárny, bol v tom peroxid aj kyselina citronova tušim, a toto zabralo hned,to boli výsledy okamžite. ale dedo kožny už nerobi a v lekárni nevedia aka masť to bola,kedže to je dobre 10r.dozadu 😖

http://www.calendula.sk/eshop/produkty/pre-vset...

henikav
15. júl 2010
kingstonka
15. júl 2010

ahojte- ako je to s pouzivanim bieliacich kremov v tehotenstve? je to ok? viete nieco odporucit?ja som mala hrozne flaky po prvom teho. po 2 rokoch ako tak zmizmli a teraz su spat a kedze je leto budu asi horsie- natierat sa 30OF a na to 15OF makeup nepomaha- zhorsuje sa to.... ☹

azuz
15. júl 2010

@kingstonka pozor na bieliace kremy, ja som v tehu isla do lekarne si kupit biodermu, na zosvetlenie a pani lekarnicka mi povedala, ze nesmiem to teraz pouzivat, tak som si to ani nekupila 😒

kingstonka
15. júl 2010

:( tak s tym budem bodem musiet bojovat az potom ale bude to hrozne- prve tehotenstvo som prezila zvacsa v zime a aj tak to zanechalo stopy.... pocas kojenia asi tie kremy tiez nebudu vhodne, alebo ano?

azuz
15. júl 2010

no asi nie 😒 naozaj musis len vydrzat, mne az teraz pomaly po roku mizne skvrna co mam nad perou, aj to sa skryvam pred slnkom a pouzivam 50 OF od biodermy a na noc mam taky lacny krem z DM na zosvetlenie

tobilia
15. júl 2010

@laurusik125 už tie kremy nemám

buffinko
15. júl 2010

ahojte kočky, po prvom tehotenstve mi zostali príšerné pigmentové škvrny okolo celých úst, vyzerá to ako náhubok 😔 😢 v pondelok mi prišiel krém z Avonu, ktorý si tu mnohé pochvaľujete, použila som ho iba 2x - včera mi vyšiel prekvapivo pozitívny tehotenský test...radšej nebudem riskovať, bábo je prednejšie, aj keď by som sa tých hnusob zbavila najradšej ešte dnes 😠 dúfam, že som mu neuškodila 😖 ak ho niektorá chcete, posuniem - sumu si navrhnite. je v pôvodnej krabičke aj s návodom.

tobilia
15. júl 2010

@elly111 ahoj, no ja to sérum už nemám, ale musím povedať, že som už skúsila veľa tých výrobkov, ale tieto mi zabrali viditeľne. 🙂

tobilia
15. júl 2010

@elly111 ahoj, no ja musím povedať, že mne viditeľne pomohli, ale viacej používam to sérum.Už to druhé balenie nemám. 🙂

elly111
16. júl 2010

@tobilia super že zabralo, ja to nejako nepozorujem

elly111
16. júl 2010

už sa dá nájsť krém za 7€ a sérum za 9€

erikasadek
16. júl 2010

@denisocka ahoj je vela znaciek velkych v zahranici ktore maju susper vysledky. 😉