Pigmentové fľaky na tvári- ako ich odstrániť?

marfusaklimca
19. jún 2008

Ahojte babenky..trápi vás niečo podobné a nemôžete sa toho zbaviť?? Mám jeden flak na tvári na lícnej kosti, je dosť tmavý a dosť maličkých fliačikov, ktoré mi ostali po akné..a toto leto som zistila, že sa mi vytvárajú aj nad hornou perou akoby tiež pigmentové škvrny ☹ 😒 .
Píšte skúsenosti, rady a hlavne niečo, čo by pomohlo 😉

majamielke
11. máj 2016

Ja mam flaky na cele a AJ licach,moje dvojicky uz budu mat tento mesiac 8 rokov a tie flaky mam stale..dnes som citala o sedmikraskach tak idem s nich nieco vyskusat ..krem..nasusit..pit caj,jest..a hlavne vela Antioxidantov ..vela pit.podlana telu treba dodat AJ Selen.. A chranit tvar pred slnkom..

elenkataki1
29. júl 2016

Prosím ženy objavila už niektorá z vás niečo, čo na pigmentové škvrny naozaj pomáha ? A možno niečo cenovo dostupné by som privítala 🙂. Ďakujem za každú aktuálnu radu.

guess22
2. aug 2016

Bojujem s nadmiernou pigmentaciou po tvari uz som vyskusala kace co vrazila som nemalo do kremov do kozmeticiek atd,, ale moja znama z nemecka my doniesla krem co pouzivan 12-dni a su vyditelne zmeni vsak tie skvrny myznu vrelo vuem odporucat krem raz zakupite vsak ja som uz nechcela viac investovat a znama my to len dala nech to vyskusam a neverim vlastnim ociam vie to len taky clovek kto stim bojuje ,, rano som nabiesla na tvar kilo makeupu sby som vedela skvrny malo zakryt ale uz nemusim kto ma zaujem nech my da vediet rada jej pomozem ako aj moja znama

marrcelkaa
2. aug 2016

@guess22 dobry vecer mne sa objavili na rukach a trochu okolo oka za kolko je dostup.ten krem a cena? dakujem pekne;)

guess22
2. aug 2016

@marrcelkaa Ano je vhodne aj na cele telo kludne di pozrite aj na internete recenzie o tomto kreme a dostupna cena je 158€ ale cez moju znamu to mate za 50€

guess22
2. aug 2016

@dzanka3 Ja mam nato krem ja bojujem stym uz 2 roky a dodnes nic nepomohol ale znama my z nemecka doniesla krem a fakt vyditelne zmeni kukni sa na nete recenzie Pigmanorm od Wadner a 158€ ale ja viem zabezpecit za 50€

guess22
7. aug 2016

@marrcelkaa Dobry deň,
ano je dostup. cena 50€ nakolko povodna cena sa pohybuje okolo 148€

guess22
7. aug 2016

@majamielke Ahoj no ak nezaberie tak odporucam krem vo ponukam ja cena kremu je 50€ nakolko trhova cena sa pohybuje od 158€ odporucam urcite a aj maximalna spokojnost

guess22
7. aug 2016

@elenkataki1 ahoj nakolko sama som si vyskusala viacere kremy a aj vselijake domace blbosti a nic nezabralo mam lrem co pouzivam a zabralo vyditelne zmeny po tyzdni ja som maximalne spokojna a krem stoji 50€ inac trhova cena je 158€ kto uz investoval do hocijakych kremov tak toto urcite budete chvalit ,, tento krem stoji aj za to ! sj za tie € nieni su moc,,

kofa77
7. aug 2016

Pigmanorm stoji okolo 25 eur,tak neodrbavaj tu mila guess.

guess22
7. aug 2016

ano a kde ? ak by si vedela posli link nakolko na slovensku nie je dostupna 😂 ale vsak mudruj dalej

guess22
7. aug 2016

@kofa77 a vyprosim si to ja neodrbavam !!

guess22
7. aug 2016

kuk foto bez receptu kolko atoji a na recept 😱 ake vsak asi ty lepsie vies

leontina16
10. aug 2016

Používam Victoria beauty Natural snail - HYDRA REST. Kozmetika so slimačím extraktom je presne na pigmentové fľaky. Super vec!!! 😉

guess22
11. aug 2016

@leontina16 aj zabera na flaky vyskúšala si ci len vyblednu a nezmyznu tie flaky ?
Lebo mne zmyzli tie flaky a krem pouzivam cca 3 tyzdne ja trpím s pigmentaciou dosť a vyskusane mam uz kade co
ja verim uz len co pouzivam !! sorry

novell11
22. aug 2016

@guess22 ahoj, ja mam tiez niekolko rokov problem s pigment.skvrnami a mam pocit,ze cim dalej je to horsie.Zatial co mi poradila dermatol.kremy nic nepomohlo, zbytocne vyhodene peniaze za drahe pripravky.Ak by som mohla tak by som poprosila o info kde je mozne ten spominany krem zakupit.Mozu ho pouzivat aj kojacie matky?vdaka za odpoved M.

novell11
22. aug 2016

@leontina16 ahoj kde sa da zakupit krem so slimacim extraktom?cena?

guess22
2. dec 2016

Ahojte ,
ponúkam krém od značky Widmer Pigmanorm 100% ny účinný krém proti pigmentácii
odporúčam kuknite sa cez internet ake su vyditelne zmeny už o 1 nom tyzdni,,

mam posledne 2ks
viac info u mna

novell11
2. dec 2016

@guess22 ahoj a za kolko predavas?

guess22
3. dec 2016

@novell11
ahoj 35€

nela279
4. dec 2016

Ahoj guess22, mám záujem o Pigmanorm - v takej cene, ako ponúkaš...platím hneď....hľadala som ho včera vo VIE, no v Rakúsku je "out of stock" ... vieme sa dohodnúť?

guess22
4. dec 2016

ahoj ano napisem spravu 🙂

veronikap1199
6. dec 2016

Ahoj guess22, písala so Ti správu...

derby123456
25. mar 2017

Chcela by some nieco skusit na tie fleky na tvary ale neviem co mohly by ste mi poradit

guess22
27. mar 2017

Dobry den,
ja osobne viem vam odporučiť krém pigmanorm po tyzdni su vyditelne zmeny flaky myznú
ja som mala po celom tvary škvrny a teraz az tak vyditelne nenisu a kde boli tak už nemam nazrite fotky ,
ja som bola aj na laiser a nic a na kremy som nie malo zaplatila .
tak toto som kupila a zabera to viem kazdej odporucat a uz po 1 tyzdni
zadajte do vyhladavaca a kuknite sa unas ten krem neviete zohnat pritom ten krem je velmi účinny . tubu pouzijete len polovicku mozete zakupit aj s kamoskou a sumu si rozdelite nakolko celu tubu nepouzijete . max nudete pouzivat 3 tyzdne mozno ani tolko ,, pekny den

ivanka214
8. apr 2017

@guess22 mam zaujem o ten krem

vika06
21. apr 2017

@guess22 ahoj máš ešte tento krém.Chcela by som si ho kupit.

marrcelkaa
21. apr 2017

@leontina16 DOBRY DEN PRAJEM CHCEM SA LEN SPYTAT CI STE URCITE S TYM KREMOM SPOKOJNA LEBO STALE SA NEVIEM ROZHODNUT DO COHO INVESTOVAT LEBO MAM STRATU PIGMENTU A TO NA RUKACH PRI PRSTOCH A IDE LETO A UZ MI TO JE DOST VIDNO,DAKUJEM PEKNE A CEZ JAKU STRANKU STE SI TO KUPILI?

baska1
17. aug 2017

@guess22 ešte je to aktuálne za 35€?

veronikaverca1610
13. máj 2018

Ahoj
@guess22, chci se zeptat, zda kdyz jsi poprve pouzika pigmanorm, zda ti pigmentove skvrny zcervenaly. Ja použila poprve na noc a mam uz druhy den hrozne cerveny pigmentovy flek. Zatim jsem prestala pouzivat. Mas s tim zkušenost? Dekuji