Plastické operácie

yasminelle
28. dec 2007

Ahojte kočky, zaujíma ma, ktorá z vás má nejakú plastickú operáciu alebo plánuje operáciu, alebo len tak nad tým uvažovala, čo by potrebovala vylepšiť a nie je ochotná si ju dať spraviť.

Skrátka názory k tejto téme ako takej a nejaké osobné skúsenosti.

briluxina
28. dec 2007

Ahoj, ja proti plast. operácii nemám absolútne nič. Osobne by som na sebe dala vylepšiť brucho, úplne ho odrezať to by bolo najlepšie 😀 Potom by som si dala odstrániť nejaké znamienka a nebránim sa ani vyhladzovaniu vrások ale to až niekedy neskor. Zatiaľ som na plast. op. nebola ale v budúcnosti sa tomu asi nevyhnem.

yasminelle
autor
28. dec 2007

Ja to mam asi rovnako ako ty. Tiež to zatiaľ nepotrebujem riešiť, ale v budúcnosti mi to bude vŕtať v hlave. Určite si chcem dať odstrániť tie znamienka, ale to nepovažujem za plastickú operáciu. To by som chcela stihnúť do leta.

No a na vrásky by som skôr chcela v budúcnosti využiť fotorejuvenizáciu. Tú stále modernizujú, takže dúfam, že až zostarnem 😠 už bude taká zdokonalená, že to bude poznať na mojom ksichtíku.

No a ešte uvažujem, že až budem mať raz odrodene a odkojene, tak možno by to chcelo aj zväčšenie a spevnenie prs poriešiť. 😕

certica
29. dec 2007

ja by som jednoznacne potrebovala nieco podniknut s prsiami, ale nemam odvahu na takyto velky zakrok.
inac moja mama (62) si zrovna pred vianocami dala spravit plastiku padnutych ocnych viecok - prenejsie, horne uz ma asi pol roka za sebou, teraz to bola pokozka pod ocami. tie spodne su vraj velmi bolestive, lebo sa to zasiva uplne tesne pod spodnymi riasami, kde je koza velmi jemna a citliva. vysledok ale super 😉

yasminelle
autor
30. dec 2007

Baby to ste vsetky take dokonale, ze netuzite po ziadnom vylepseni?

Ale to je samozrejme len dobre 😀

andyj
27. jan 2008

Yasminenelle, ja mám trochu strach že vekom mi ešte vystupujú moje výrazné lícne kosti a prehlbujú sa mi líca. Samozrejme si nikto nič nevšimol, to len ja. Asi sa príliš sledujem. Mám 30 rokov a som si istá že časom využijem botox na očné vejáriky alebo možno inú metodu.

bihan
28. jan 2008

Ja sa čoskoro chystám odstrániť si jeden veľký komplex a handicap - veľké prsia. Hneď, ako skončím s dojčením. Jazvy sú pomerne viditeľné, ale operácia je to pomerne nenáročná, 4 dni v nemocnici... už sa teším na tú hŕbu nový podprseniek a tričká, na ktorých nebudem mať otlačené kopčeky 😝

melory
28. jan 2008

bihan kamoska si dala zmensit na trojky a je straaaaaasne stastna
ja by som priala odsat brucho a nastrelit vlasy 😀

bihan
28. jan 2008

Melory, tiež čítam samé pozitívne ohlasy a s F-kami sa fakt žiť nedá 😅
Ale keby som sa pustila do kompletného relookingu, tak by to ešte bola liposukcia (zrejme aj odstránenie nejakej kože na bruchu), chemický píling strií.... a keď bude časom treba, vôbec by mi nevadili malé zásahy na tvári, ale napr. do operácie nosa by som sa nepustila.. videla som, ako to robia 😅

otrivinkajanka
28. jan 2008

caute kocky kamaratka si dala zvacsit prsia a poviem vam,ze to vyzera perfektne ani nevyzeraju,ako umele aj ja sa poslednu dobu zaoberam myslienkou na plastiku prs nakolko po kojeni vyzeraju dost zle v televizii som minule pozerala,ako sa robia vsetky zakroky od liftingov az po odsatie tuku a poviem vam,ze je to dost hroza ale potom ti ludia vyzerali skvelo a za tu chvilu bolesti to urcite stoji za to

andyj
28. jan 2008

kočky a nemáte pocit že sa vám vekom menia kontúry tváre?

marse
28. jan 2008

baby ved vy ste krasne aj bez plastickych operacii 😉

ja sama by som na nejaku nesla, nie ze by som bola dokonala ale peniaze viem minut aj inak 😀
ale zase ak je to pre zdravotne veci tak urcite som za 🙂

melory
28. jan 2008

marse, ja by som sa dala nahovorit na to brusko, ked mi hovoria ci som tehotna? a niesom, to mi moze ist na mozog....a to by bolo zo zdravotneho, nie? 😵

marse
28. jan 2008

melory vidis toto je velmi logicke 😀 fakt akoze aj dusevne zdravie je zdravie 🙂

otrivinkajanka
28. jan 2008

melory a skusila si na brusko cvicit?ja som ho mala tiez take ovisnute a cvicim a uz take nie je kamoska chodi na tie stroje slender a perfektne schudla a brusko ma ploche keby to tu bolo v dunejskej chodim na tie stroje stale takto musim cvicit doma

nicolak
28. jan 2008

caute baby super tema. ja sa uz roky pohravam z myslienkou o zvacsenie prs a po porode je to este horsie takze urcite do toho pojdem len kedy?

cat
28. jan 2008

ja sa chystam po odkojeni 2.mimi na fotorejuvenizáciu, kedze mam uz po 30tke, tak si myslim ze je vhodny cas, tesim sa ze sa zbavim pigmentovych skvrn za ktore vdacim hlavne tehotenstvam 😒

maruschka
28. jan 2008

no ja by som potrebovala mať voľný niekde v kredenci asi 1 milión na plastické operácie.. 😀 😀 😀 Určite by som si dala zmenšiť prsia,odsať tuk asi z 80% tela,odrezať popraskanú kožu z brucha a urobiť niečo so striami.... 😅 😅 .Aha,tak dobre-keby som mala voľné niekde v kredenci asi 2 milióny.................... 😕 😕 😕

vanila
2. feb 2008

Ahojte! Tak ja som jednu plastiku podstupila. Dala som si zmensiť nos ale do buducnosti by som si chcela dat odsat tuk zo zadku a preniest do prs je to vraj lepsie ako silikon.

nanyka
2. feb 2008

vanila, o nošteku som rozmýšľala aj ja, nemám ho síce nejaký veľký, no viem si ho predstaviť krajší 😉 len neviem nabrať odvahu...bojím sa bolesti a následných modrín - ako dlho asi by som nemala chodiť do práce?

inak akurát je článok o plastike pŕs v istom časopise a tam píšu podľa vyjadrenia lekárky, že prsia zväčšené
pridaním vlastného tuku nie sú najlepšie riešenie..že pomerne veľká časť sa vstrebe a môže sa časom
zmeniť tvar.. 😕 ..

ja som s prsiami veeeeľmi spokojná 😎 no nemám ešte deti..takže po dojčení ich dám vylepšiť, ak to
teda bude nutné 😅 .

vanila
2. feb 2008

liecenie mi trvalo 12 dni. Aj ja som mala prsia pekne bola som na ne priam pysna no po porode das is hruze. ja som sa operacie vobec nebala skor financii aby stacilo

nanyka
2. feb 2008

a si spokojná s výsledkom? nejaké komplikácie ti z toho nevznikli? ja by som si hlavne chcela dať trošku zosekať ten noštek, no ľudia ma strašia, že sa mi potom "rozplácne" na tvári..

vanila
2. feb 2008

vobec sa ti nerozplastne. spokojna som to co som mala predtym tak to bolo nespokojnost az niekedy zufalstvo. komplikacie som vobec nemala.

nanyka
2. feb 2008

dík, tuším si mi dodala odvahu 😉

vanila
2. feb 2008

zamalo. a ked sa rozhodnes ist na plastiku tak ti drzim palce 😉

wladka
4. feb 2008

ja by som si dala prsia.. pred tehu krasne marhulky, po tehu a 17,mes kojeni no comment 🤐 .. ale mam obavy..

vanila
4. feb 2008

ahoj wladka akurat som si pozerala cennik na plastku prs operacia 24tisic a nejaky ten inplantat takeho padika tak mame na co setrit 😉
´

otrivinkajanka
4. feb 2008

vanila a kde si videla tuto sumu?zda sa mi to malo kamoska dala za prsia 80-tisic

vanila
4. feb 2008

tych 24 tisic je len operacia a zvlast je implantat a to stoji tych 50 tisic niekto pýta aj viac za implantat

otrivinkajanka
4. feb 2008

aha no ved take nove prsia vydu na 100-tisic ja premyslam ci si ich dam urobit lebo kamoska ich ma fakt krasne urobene ale ked mi hovorila,co si prezila po operacii tak neviem co mam urobit

vanila
4. feb 2008

ked sa nemylim obvazy mas mat 4 tyzdne je to aj bolest ale po nejakom case to sa strati.ja by som sa nebala zakroku len toho ze ci by bol taky vysledok aky som si priala. aj ja som si vyratala ze do tych stoisic by to aj vyslo lebo potrebujes tam byt aj jeden den hospitalizovana a to nieco stoji. Ked som bola u plastickeho ja z nosom stretla som tam zenu taku styriciatnicku no ta mi tie prsia ukazala no poviem ti ze vobec to nevyzeralo ako umele bola po troch detoch. ani jazvy nic. aj to musis si najst dobreho plastickeho aby ti to nezrubal ale te vysledok co som videla na tej zene tak by som isla hned aj ja len uz peniazky mi chybaju 😉