Plastické operácie

yasminelle
28. dec 2007

Ahojte kočky, zaujíma ma, ktorá z vás má nejakú plastickú operáciu alebo plánuje operáciu, alebo len tak nad tým uvažovala, čo by potrebovala vylepšiť a nie je ochotná si ju dať spraviť.

Skrátka názory k tejto téme ako takej a nejaké osobné skúsenosti.

miluzu
2. okt 2012

@bihan ahoj chcem sa opytat aj po takom dlhom cse mas prsniky v poriadku?? dakujem

miluzu
2. okt 2012

@bihan aj ja som sa tak tesila na nove podprsenky a zial uz tri roky riesim len gazy a diery v prsnikoch

emmka8494
24. apr 2014

ahojte baby,znova sa na vas obraciam.bola som v januari na operacii prsnikov v januari z dovodu dost velkej viditelnej rozdielnosti mojich prs.doktor mi dal rovnake implantaty a kedze som mu verila sa mi to vyplatilo.prsia su hrozne.rozdielnost je tam vecsia ako bola a jeden prsnik mam padnuty.chcela by som ist na reklamaciu baby prosim poradte mi kto mate skusenosti co v takomto pripade robit.velmi pekne vam dakujem

emmka8494
24. apr 2014

ahojte baby,znova sa na vas obraciam.bola som v januari na operacii prsnikov v januari z dovodu dost velkej viditelnej rozdielnosti mojich prs.doktor mi dal rovnake implantaty a kedze som mu verila sa mi to vyplatilo.prsia su hrozne.rozdielnost je tam vecsia ako bola a jeden prsnik mam padnuty.chcela by som ist na reklamaciu baby prosim poradte mi kto mate skusenosti co v takomto pripade robit.velmi pekne vam dakujem

emmka8494
4. máj 2014

ahojte baby,znova sa na vas obraciam.bola som v januari na operacii prsnikov v januari z dovodu dost velkej viditelnej rozdielnosti mojich prs.doktor mi dal rovnake implantaty a kedze som mu verila sa mi to vyplatilo.prsia su hrozne.rozdielnost je tam vecsia ako bola a jeden prsnik mam padnuty.chcela by som ist na reklamaciu baby prosim poradte mi kto mate skusenosti co v takomto pripade robit.velmi pekne vam dakujem

kathrine
25. dec 2014

.... áno presne tak ako hovorí nanyka o prsiach zväčšených vlastným tukom -nie je najlepším riešením. Videla som v jednej relácií no a výsledok hneď po zákroku bol hrozný. Ja osobne som podstúpila zväčšenie pŕs implantatmi a som spokojná. Uvažujem cca o 8 rokov dať si ešte väčšie implantáty, ale najprv plánujem iný estetický zákrok.

barkac123
25. mar 2015

Ahoj , ja tiež rozmýšlam nad plastickou operáciou prs . Nejde mi o zväčšení , ale skôr o modeláciu , predsa len po 2 deťoch dostali poriadne zabrať : - (
Dostala som tip na túto kliniku , nemáte niektorá skúsenosť ? http://www.yesvisage.sk/modelacia-prs
Vôbec netuším kam sa vydať.

zuz1978
4. nov 2015

@barkac123 skus skupinu silikonove prsia, tam sa mozes vsetko opytat a aj popozerat fotky 😉

sonka1981
6. nov 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

je tu niekto, kto si nechal prsia vyplnit vlastnym tukom? Velmi to boli? Mate niekto s operaciou prs nejake skusenosti?

12romi34
20. nov 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

už som o tom počula, aj čitala, ale zatial sa tomu nikto nehlasi. Myskite si, že to boli menej, ako ked sa to vyplna silikonami?

mareri
7. dec 2018

niekedy v priebehu buduceho roku si nehcam spravit prsia. Ccem krasne trojkove štvorky. A tiež sa tej bolisti trošku bojim.

damoska
7. dec 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

že krasne trojkove štvorky 🙂 bolesti sa neboj. Neboli to ako porod. Ak máš predsa en strach, prekonzultuj to s lekarom a niečo ti poradi

mareri
9. dec 2018

no budem musiet. Ale čitam ru o roznych sposoboch umrtvenia rany po operacii. Niektore pišu, že to velmi neboli a bolo to v pohode, niektore zase, že to boli dost a použili pumpičku. Uvidím ešte

anulienkalenka
4. feb 2019
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

ja sa prave už dlhšiu dobu pohravam s myšlienkou, že si necham spravit prsia. Mam dvojky a chcela by som pekne trojky. Lenze sa bojim bolesti a tak zistujem ake su možnosti , čo sa tyka analgetik, umrtvenia a zbavenia sa bolesti

sonka1981
5. feb 2019
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

chceš ju použit po plastike prs? Može sa to použit aj na tento druh operacie?

essenceee
5. feb 2019

ide hlavne o to, aby ti to doporučil aj lekar. AK ti to schvali, možeš to použit. Ale bez jeho odborneho pohladu si ju sama naordinovat nemožeš

anulienkalenka
18. feb 2019
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

viete mi niekto povedat, kolko tato pumpička stoji a co na to potrebujem konzultaciu s lekarom?

essenceee
20. feb 2019

@anulienkalenka skus sa poradit s lekarom a ten ti bude vediet poradit, doporuči ti dalši postup, čo sa toho tyka.

mareri
6. mar 2019

skušali st eju niekto? Mate s nou niekto priamu skusenost?

gab_riella
7. máj 2019
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

vačšinou ju použivaju mamičky po cisarskom reze, aspon čo som čitala a počula

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mareri
2. júl 2019

treba si to nejak dopredu objednat u lekara, kedže sa to nedava automaticky?