Plastické operácie

yasminelle
28. dec 2007

Ahojte kočky, zaujíma ma, ktorá z vás má nejakú plastickú operáciu alebo plánuje operáciu, alebo len tak nad tým uvažovala, čo by potrebovala vylepšiť a nie je ochotná si ju dať spraviť.

Skrátka názory k tejto téme ako takej a nejaké osobné skúsenosti.

sakura77
20. mar 2008

no vidite,tie co maju velke,zavidia malym a tie co maju male zas velkym 😀 ja tiez rozmyslam,este jedno bejby a idem s tym nieco robit,lebo z toho mala,mi po babu ostalo este menej 😠 a to som kojila mesiac! ☹

bihan
20. mar 2008

Sakura, tak ja dojčím ešte stále, prsia sa mi zväčšili o dve čísla a som presvedčená, že mi tak ostanú 😅

sakura77
20. mar 2008

no tak ked som bola v tom plus to kojenie,to som koooooooonecne bola spokojna 😀 ale jak prislo,tak odislo a zobralo aj co som nechcela ☹ 😉

otrivinkajanka
20. mar 2008

bihan ja mam prsia c 4 ked som kojila mala som prsiska ako krava vemena ked som prestala dojcit zmensili sa mi,ale ovisli mam ich ako stara indianka prsia sa ti zmensia ale ovisnu ja tiez premyslam nad implantatmi ale strasne sa bojim kamoska si teraz dala urobit prsia,ale hovorila,ze by radsej odrodila patorcata ako este raz toto podstupila ze skoro zdochla prve tri dni od bolesti muz ju musel tyzden na rukach nosit na zachod a umyvat ju nic nemohla robit ani zdvihnut ruky ale teraz ma take krasne kozy,ze som skoro odpadla

julca80
20. mar 2008

ahoj biham, ked tak citam tvoje prispevky, ako keby som "pocula" seba. Tiez som odhodlana taku vec podstupit. Dokonca tiez sa mi prsia zvacsili o dve cisla, ale teraz ako som dokojila sa mi velkost vratila, len ta hlupa gravitacia na ne zaposobila strasne. Ja som kojila asi plnych 6mesiacov a potom este pomalicky do 8meho mesiaca.
Uvidis, ony sa o trochu zmensia. Ja som si myslela, ze bude zo mna dojka, ale na stastie nie. 😀 😝

zuzana2706
20. mar 2008

maminky, mate niektora po zakroku liposukcia? vonk. a vn. stehna? ste poskojne? stalo tych 40000 za to? idem totiz na zakrok a chcela by som nejake info

malaskoricka
12. jún 2008

blee nikdy v zivote....radsej by trochu ina skaredsia ako potom preumoelovana babika...sama chemia..to urcite nie radsej si odtrpiet trochu skarednosti ako potom lutovat,,

sakura77
12. jún 2008

...alebo si trocha plastikou "dopomoct",ziskat nove sebavedomie ,odhodit komplexy a zit "stastne az do smrti"?
ja si myslim ze za to to stoji,nie?

malaskoricka
12. jún 2008

sakura...a naco su komplexy?? zbytocne kazdy je dokonaly vo svojom slova zmysle 😉

emjee
6. okt 2008

majkiki20 • 1d • Dnes o 14:16
myslite si ze su dobre silikonove prsia ake su vyhody a nevyhody

slnieckova • Dnes o 14:19
takych tem je tu pozehnane, staci pohladat

majkiki20 • 1d • Dnes o 14:20
oki dakujem

shela • 1d, 17tt • Dnes o 15:59
majkiki...skus este pockat..ci uz neplanujete 2 babo?? Ked uz chces do toho investovat najprv si to dobre premysli...ja silikony nemam ani nechcem ...sice moje prsia po prvom babu uz niesu to co byvalo ale manzel ma lubi taku aka som a vie ze tie prsia kojili nasu dcerku a preto su take ake su...bud sa s tym vyrovnas alebo nie...

marorlinko • 1d • Dnes o 17:20
ja tak isto nepotrebujem ziadne silikony, nema prsia ako nejaka hviezda, poporode sa telo meni, ale ak mam manzel lubi taka akka som, tak mi to nevadi, inac vela dokumentov som pozerala, co sa tyka tej plastiky, su ludia spokojni aj nespokojni kazde telo to prijme inac ak to nesuri, tak sa nemas kde ponahlat. ako pisala shela dobre si premysli, kam das peniaze, naspat ti ich nik uz nevrati. ale rozhodnutie je iba na tebe, zelam ti,aby si sa spravne rozhodla anelutovala.

susi.m
14. feb 2009

ahojte kocky nenasiel by sa tu niekto kto by pokecal na temu rynoplastika?potrebovala by som vediet kolko to priblizne na slovensku stoji a ci ma niekto skusenosti s primarom kostalom z ruzinovskej nemocnice.mne bol odporuceny.

susi.m
14. feb 2009

rada by som sa prispela aj k teme zväcsenie prs.mne to pred piatimi rokmi komplet zmenilo zivot.pred tym som mala nieco necislovatelne,bola som bez sebavedomia a zakomplexovana... Po operacii 80c-ja som mala stastie,zatial bez komplikacii a zmien.ja by som len doporucila.a zatial som sa nestretla z muzskej strany s negativnou reakciou 😉.operovat som sa dala v ruzinovskej nemocnici a stalo ma to 100tis.

ella1
14. feb 2009

susi-ceny rhinoplastiky sú od 15-40 tis. záleží, či ti treba celý nos, či len kosť alebo len mäkkú časť.no a aj od toho kde si to dáš robiť. ja som sa len informovala nebola som .nejako sa bojím.... 😝 dá sa aj na splátky......
pozri na stránke omlazeni.cz tam nájdeš vela báb čo si to dali....no ked som čítala, že to treba masírovať a neviem čo ešte.....a výsledok nemusí byť dobrý......ale aj tak by som si dala.....

susi.m
14. feb 2009

ella1 dakujem za radu.ja som bola uz aj na konzultacii,mala som z toho super pocit,ale ja som bola z toho v takej euforii,ze som sa zabudla spytat na cenu a ked som sa neskor telefonicky informovala,tak mi povedali ze to sa dohodneme osobne...mne by mala byt upravena kost a skratena spicka,tak aj ratam do 40tis.mala som aj dva terminy tie som prepasla kvoli zlym predoperacnym vysledkom a potom som nastupovala na novemiesto,ale to bolo pred 1,5roka.k dalsiemu terminu sa bohuzial dostanem iba novou konzultaciou a k tej sa casovo neviem prepracovat,ale hadam sa v aprili zadari...rada by som potom hodila info a mozno ti pomohla odburat strach 😉

ella1
14. feb 2009

no tak potom daj vedieť ako to dopadlo a tak...som zvedavá.

paola.o1
5. máj 2009

ahojte kocky, podstupili ste niekdo ´podvyhnutie prs´ zaobide sa to aj bez implantatov? nechcem mat vacsie prsia, iba vyssie 🙂 ako taky zakrok prebieha? a vidno vobec rozdiel?

sumienka2525
6. máj 2009

susi.m : Ahoj a kto ti robil tie prsia? Mas nejaky telefonny kontakt kde by som sa mohla informovat? Ak ano prosim ta posli mi cez IP. A bolesti si kolko mala po operacii? Ja dost casto lietam lietadlom a pocula som ze tie prsia mozu prasknut v takej vyske koli tlaku ci co. Nevies co na tom je pravdy?

miriam17
18. máj 2009

ahoj prosim vas iba tak b sa zaujiamalo kolko asi tak stoji odsatie tuku z brucha a premiestnene do prs...neviete nahodou niektora..dakujem

sumienka2525
19. máj 2009

miriam: Na nete nedavno pisali ze okolo 300 000 sk. Tak neviem, skus si to najst na nete , nieco o tom. Dost drahe, nato ze ti nedavaju ziadne implantaty ale len vlastny tuk 😒 . Ale asi to beru ako dva zakroky , zbavis sa brucha a este aj prsia budes mat.....

tinkatin4
8. aug 2009

Ahojte.chcem sa spítať máte niektorá skúsenosti so zväčšovaním pŕs ale s takými inplantátmy s ktorými sa dá aj kojiť?..ak áno mohli by ste my prosím poslať info na IP..cenu a proste všetko okolo toho ak sa dá..môžete aj nejaké to tč na dobrého chirurga......budem vám véééééélmy vďačná 😉

winki.w
15. okt 2009

ahojte, mna by zaujimalo, ci ste niektora podstupili abdominoplastiku... ako sa to hoji, aky je rezim po operacii, ci ste spokojne... dik

nobody
15. okt 2009

a nepřemýšleli jste o tom, že třeba vás hodně lidí má rádo tak ,jak vypadáte 🙂

cathy56
7. nov 2009

ahojte baby,neviete mi poradit co so striami na bruchu?po porode mam cele brucho zjazvene.mam len 20 a strasne sa hambim ist s malym na kupalisko.neviete niekto o nejakom pripravku ktory to dokaze zmiernit?dala by som sa aj na plastiku

cathy56
7. nov 2009

ja sa hambim za strie na bruchu.neviete ci sa to da operovat?

tilly
4. mar 2011

ahojte, viete mi poradit ohladom liposukcie podbradku a modelovani brady? ci je to tu len o prsiach? 😅

janika84
30. júl 2011

@tilly to by aj mna zaujimalo.poradil ti niekto?dakujem 🙂

danielka23
26. okt 2011

Ahojte prosim poradte mi kde si mam dat spravit prsia.Ktora nemocnica popripade Dr. je ok. Manželik my chce dat takyto darček na Ježiška.Moc po nich tužim kedže som odkojila 3 deti tak niesu take ake boli.Dakujem 😉

sandrita08
3. jún 2012

Ahojte baby.Chcem sa spitat vy co mate skusenost so silikonmi,kolko ste cakali na termin?
A o kolko ml ste si dali zväcsit,co je take normalne?Chcela by som si dat anatomicke implant.co vyzeraju prirodzenejsie ake cislo je take normalne?A este sa chcem spitat kolko dni po operacii ste citili bolest?je to velka bolest?k comu by sa to dalo prirovnat?

nercia
18. sep 2012

ja idem na operáciu o päť dní do Prešova. Budem mať okruhle 375 ml. Tak som zvedavá, že ako. Dojčila som 2 roky presne.

miluzu
2. okt 2012

dievcata ma tu niekto robene zmensovanie prsnikov???