Plat zdravotnej sestry

janinah
19. nov 2008

Ahojte,dievčatá,pomohlo by mi,ak by ste mi vedeli napísať aký plat má zdravotná sestra u súkromného lekára,možno ste sestrička Vy alebo príbuzná alebo kámoška,viem,že platy sú tak trocha tabu,ale potrebujem sa zorientovať,ďakujeeeeem 😉 ,môžete aj cez IP

kaculiatko88
30. jún 2015

Ahojte ... môžem vás poprosiť o vyplnenie dotazníka pre moju bakalársku prácu. Dotazník je určený pre sestry, ktoré pracujú pri lôžku.
http://www.survio.com/survey/d/O9S6U7Q3F3I1N4G5Q
Ďakujem Vám veľmi pekne, že si nájdete chvíľku.
Prajem pekný deň

krprtka
2. aug 2015

Dobrý deň, zháňam súrne zdravotnú sestru do ambulancie všeobecného lekára pre dospelých v Liptovskom Hrádku. Seriózna a dlhodobá perspektíva. Ďakujem. 🙂

angel1979
5. aug 2015

@ani3012 to by aj mna zaujimalo, aky je nastupny plat sestry na lozku v kosiciach

angel1979
5. aug 2015

@santerka ano ja, ale idem spat do nemocnice na sk

katuska1958
16. nov 2015

Poprosim Vas aby ste my poradiuli s dnešnymi platmi stomatologickej sestry EUR?

angel1979
16. nov 2015

@katuska1958 kedze sestra pri lozku v dvojsmennej prevdazke ma cca 600, tak amb sestra urcite menej

lucinka511
20. nov 2015

Ahoj, tak ja som Bola v ba na pracovnom pohovore , kde mi ponukli plat v hrubom 600 e otrasne, teda praca fajn ,operacne saly ale inak plat slabota.

angel1979
24. nov 2015

@lucinka511 v BA, fuha a to stale vravia, ze v BA su ovela vyssie platy, tak to potom ako navychdode

lucinka511
24. nov 2015

angel1979 tak neviem ja ale mam len zatial 3 roky praxe, cize v takej tabulke som Bola ale sestry s vyssou praxou som videla ze aj okolo 1000 v hrubom bez nocnych a tak.....ale aj tak malo. malo.ci je prax alebo nie je skr sa vzdy nadru mladsie ako starsie uz

angel1979
26. nov 2015

@lucinka511 tak ja som myslela, ze na celom SK sa vyplata neodvija od veku, lebo u nas na vychode je jedno, ci mas 20 alebo 50 a nie len v zdravotnictve

unicon
2. feb 2016

Ste zdravotná sestra a chcete pracovať vo Švajčiarsku? Spoločnosť, ktorá je na trhu vo Švajčiarsku od roku 2009, rozširuje rady zamestnancov v oblasti zdravotné sestry/asistenti. Ponúkame prácu pre mužov aj ženy na trvalý pracovný pomer s lukratívnym zárobkom.
________________________________________________________________________________

Exkluzivita nášho klienta spočíva v bohatej ponuke pre všeobecné zdravotné sestry, ale i najrôznejšie sesterské špecializácie, interné a chirurgické obory, psychiatriu, dialýzu, geriatriu a pod. V zdravotníckych zariadeniach vieme umiestniť aj zdravotníckych ASISTENTOV, ktorí majú ukončené 4ročné zdravotnícke štúdium. Po absolvovaní praktika alebo skúšobnej doby je Vám umožnené i následné vzdelávanie.

Požadujeme:
* vzdelanie v obore:
- Zdravotnícky asistent: 4 ročná stredná zdravotnícka škola
- Zdravotná sestra: ukončený min. 1.stupeň vysokej školy s titulom Bc. v odbore zdravotníctva
* znalosť nemeckého jazyka

V prípade zájmu nám pošlite Váš životopis na uc@universalconsulting.sk alebo volajte na naše tel.č. +421 32 7440174.

citronius
3. mar 2016

Ahojte vedel by mi niekto povedať aký je priemerný plat sestier na východe? /Vranov Humenné, Stropkov.../ vdaka

angel1979
3. mar 2016

@citronius cca 550 v cistom na smeny, na ambulancii mozno 450€

damiankad
17. mar 2016

Ahojte rybky, neviete mi poradit, kolko cca zarobi sestra v sukromnom zariadeni?? ocne, zubne, plastiky??

angel1979
18. mar 2016

@damiankad ahoj rybka, na plastike mozno niekde viac, ale ostatne sukromne kliniky nic moc cca do 500

damiankad
19. mar 2016

@angel1979 😀 no uvidim...ja zarabam na psychiatrii 750e a tu mi núkali od 900-1100, je to súkromná očná klinika, v pondelok tam pôjdem, uvidím 🙂 vdaka za názor 😵

angel1979
19. mar 2016

@damiankad to vazne a to kde? aj ja chcem mat v cistom 900, alebo aspon 750, porad kde su take platy

janinah
autor
19. mar 2016

@damiankad dobre sa povypytuj na prac. podmienky,prac. dobu,nápln práce.....

damiankad
19. mar 2016

@angel1979 je to sukromna ocna klinika.napln prace ocnevysetre
@janinah

janinah
autor
19. mar 2016

@damiankad no,len aby okrem očného vyš. to nebolo aj zopár vecí nad rámec,dobre si to daj vysvetliť...a nik by nemal prijať prácu bez toho,aby na tom budúcom mieste nestrávil aspoň pár hodín..tako tú možnosť požiadaj

damiankad
19. mar 2016

@janinah
@angel1979 ocne vysetrenua.na 1 pac pripadaju aj tri sestry. Proste de luxe. Pracovny cas prijatelny. No uvidim.mam prax na ocnom to bola podmienka. Ulozilo mi skorej pisem z mobilu. A tolko zarobim na psychiatrii ale robim nocne sama denne so sanitarkou a mam stav 41 pacientov.donedavna som bola na zenskom prelozili ma na muzov. Su to same ochranne sudom nariadene liecby...zlodeji vrahovia fetaci. Nemame kamerovy system ani sbsku.proste co sluzba to adrenalin. Takze tu su peniaze zasluzene este aj malo vzhladom na pocet sluzieb. Pracujem tu uz dlhsie a chcem nieci bez psych.tlaku

damiankad
19. mar 2016

@janinah ano idem tam teraz odrobit dva tyzdne na skusku. O tomto mieste mi povedala kamoska ktora tu robi uz 4 roky a je spokojna 🙂 dakujem za rady

citronius
14. sep 2019

Je tu nejaká sestra pracujúca na onkologii? rada by som sa niečo popýtala. Dakujem

katika352
Autor odpoveď zmazal
Zobraz