Platiť za registráciu na Modrom koníkovi, Mojej svadbe a Modrej streche?

sue
14. mar 2008

...vo viacerých témach sa po opätovných registráciách rôznych primitívov objavili názory, že by bolo rozumné registráciu spoplatniť...
Ja osobne som za...
Čo vy ostatní na to?
Prípadne nejaké iné návrhy ako vylúčiť "hajzlíkov" z týchto milých stránok?

tessa
14. mar 2008

ja som proti, som tu uz pomaly 2,5roka registrovana a nechapem, preco by sme si aj tu mali uz platit 😠
Roznych primitivov si netreba vsimat a hotovo!

zuzanat
14. mar 2008

ak niekto chce provokovat, tak si kludne aj zaplati, myslim, ze to nie je riesenie 😔
treba ignorovat tie temy a bude pokoj, ich to prejde!

adrioska
14. mar 2008

Prepac Sue ja nie som za spoplatnenie, ale prosim adminov nech vymazu tie nechutne temy, lebo skutocne ti chudaci pubertiaci nemaju co robit teraz pred vikendom
neda sa nejak zablokovat ich pristup?

mixka
14. mar 2008

podla mna je tu vacsina mamin na materskej a nema penazi nazvys ☹ ale suhlasim s tym, ze riesit to rozhodne treba a cim skor, tym lepsie...

tessa
14. mar 2008

mixka, dobre si to napisala 😉

susik77
14. mar 2008

mna napadlo, ze by mohlo byt riesenie dovolit novym zaregistrovanym ludom otvorit 1.krat novu temu az po mesiaci odkedy sa zaregistruju...

sue
autor
14. mar 2008

Pokiaľ som dobre pochopila, problém je keď je dynamická IP alebo sa užívateľ registruje napr. v práci alebo net kaviarni odkiaľ sa ich prihlasuje viac - to sa bloknúť nedá... potom sa dá bloknúť samotný nick, ale to je prakticky zzbytočné, lebo títo pakovia sa prihlasujú pod rôznymi nickmi...

kristi
14. mar 2008

susik,to je vcelku rozumnej napad

susik77
14. mar 2008

kristi: ja som neco podobne videla na inych forach...

bianca
14. mar 2008

ale to sa neda riesit.Ked sa clovek prihlasi 1000x z ineho miesta,tak to proste blokovat nejde pokial nema pevnu IP.Ta osoba tu otravuje uz dlho.
Ja som za jednorazovy poplatok napr.100 Sk pri registracii.Urcite si denne nikto neprihlasi 10 nickov 😠

sue
autor
14. mar 2008

Sussik, fajn nápad 😵 alebo to čo písala Babulka dnes... že registráciu by musel potvrdiť admin....

tessa
14. mar 2008

susik, ale si zober, ze ak je tu napr.tehulka, ktora potrebuje urgentne v niecom pomoct a taka tema tu este nie je vytvorena, tak ak by mala moznost otvorit temu az po mesiaci, tak jej je to houby platne... 😖

kristi
14. mar 2008

ja to klidne zaplatim, jen kdyz uz bude klid

susik77
14. mar 2008

bianca: tych 100 Sk je prehnane...moze byt poplatok pre novych ludi-ale max.30 Sk...myslim, ze by ich nebavilo kazdy den davat 100 Sk len za registraciu...

mixka
14. mar 2008

ak by potvrdzoval registraciu admin, to by mohlo pomoct 🙂

susik77
14. mar 2008

tessa: prip. by sa to riesilo cez adminov-musela by sa spytat o dovolenie, al. prispiet do podobnych otvorenych tem...

kristi
14. mar 2008

aaaa, uz mam zase nove krasne tema jen pro me 🙂

aguaverde
14. mar 2008

Taky jsem přemýšlela nad tím že by bylo dobrý při registraci poslat sms 😕 neříkám nějakou nehoráznou sumu ale myslím že to by ty puberťáky odradilo 6x posílat sms...a ještě bych dala že z jednoho tel čísla jen jedna registrace 😉

bianca
14. mar 2008

aguaverde :SMS je dobry napad

katalines
14. mar 2008

určitě si nereagovat
a pak není špatný nápad, aby registraci potvrdili admin, ikdyž na druhou stranu, to asi taky není řešení 😖

kristi
14. mar 2008

jj, to je. 🙂

susik77
14. mar 2008

ano, sms by boli fajn 😉

irenkat
14. mar 2008

mne sa zda jednorazovy poplatok 100sk v pohode (pripadne 50sk).

ines22
14. mar 2008

Sms beru, je to dobrý nápad 😉

katalines
14. mar 2008

ta sms-ka je dobrý nápad

susik77
14. mar 2008

neviem, myslim ze ked sa zavedie registr.poplatok 100 Sk, moc novych ludi sa neprihlasi-lebo to bude jednoduchsie chodit na ine fora, kde to je zadarmo 😎

maruschka
14. mar 2008

ja som za spoplatnenie..Na inej stránke som si smskou zaplatila 40 Sk a bola som zaregistrovaná.. 😉 .takže žiadna tragédia 😉

tessa
14. mar 2008

pre pubišov nebude problem ani tych 40sk cvaknut a to aj viac krat...ved vacsine predsa platia telefony rodicia... 😖 Takze take spoplatnenie aj tak nikam nebude viest... 😖

llucinka
14. mar 2008

sms je dobrý nápad, ale nějaké poplatky mi přijdou fakt trošku moc... Jak to chcete vybírat? Převodem na účet nebo složenkou? To bude někdo nový čekat 5 dní, než se platba připíše a pak ho teprve admini pustí? No nevím, 100 mi přijde hodně, to je víc než u doktora 😀 😀 😀

sms je fajn, většina lidí nemá doma 20 simkaret 😉

mihanka
14. mar 2008

registracia cez sms, alebo cez mailovu adresu by pomohlo... ja stale nechapem tych ludi... 😠