Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ples a la inkognito

san2
14. aug 2019
Ahojte. Viem,že Vás tento príspevok niektorých pobúri, ale predsa to skúsim. Som jeden obyčajný chlapec. Počas školského roku sme mali v škole jednu akciu, kde som si to na chvíľu vyskúšal byť ako dievča. U spolužiakov to malo celkom úspech. Keď to nedávno spomenul môj naj kamarát, napadlo ho, či by som si to nechcel keď bude dáky ples skúsiť zaplesat ako baba. Chcem sa spýtať, čo by to asi pre mňa znamenalo, čo by som musel všetko zohnať aby to bolo fakt dôveryhodné? Ak máte niekto niečo na predaj čo by sa dalo použiť, prosím dajte mi vedieť. Ak niekoho tento príspevok pobúril, prosím nereagujte radšej 😞 Prikladám moje foto zo školy z príprav ako som asi vyzeral.
evinkakub
14. aug 2019
vyhladaj psychologa. bez srandy.
zooeynka
14. aug 2019
@evinkakub preco psychologa? Ako mu pomoze? Chalan ma zjavne jasno kam ho to taha. Drsny drevorubac z neho asi nebude.
amelia000
14. aug 2019
@san2 wow ...parada 🙂 ved ty ako dievca vyzeras lepsie ako ja ako dievca 😃 krasne saty ..a tie vlasy boze to tak pasuje spolu 😮 kus trosku upravit obocie...trosku ina parochna..tato vyzera troska umelo. Nesla by som do takej farby aj ked je uzasna ale skor hneda a trosku matna farba..nemame take uplne uzasne dokonale huste dlhe leskle vlasy..aspon 95% z nas. Ostatne vyhrali genovu loteriu 😃 ak to chces dotiahnut do uplne top stavu..sla by som na tvojom mieste za nejakou co robi profi make up.
fokuska
14. aug 2019
Obliekanie ako dievca riesil uz v roku 2015 (podla starsej temy), takze v tomto uz asi ma jasno.

@san2 Skus sa asi radsej spojit s nejakou travesty komunitou, poradia ti lepsie. Tuto ta skor odsudia, ze nie si normalny.
korunka1
14. aug 2019
Má už aspoň 15 chalanisko?
A neviem, neviem, či tej pani sa bude páčiť, keď zistí, že tu vycapuje aj jej fotky
zooeynka
14. aug 2019
Mily autor, neber osobne co napisem, ale pokial pre nase dcery vyrasta generacia chlapcov ako si ty, tak je v spolocnosti nieco velmi zle...kde je testosteron ktory z vas robi muzov? Cim to je, ze mladi chalani namiesto toho aby nahanali baby, riesili motorky a auta sa zrazu radsej prezliekaju za dievcata?
puplatko
14. aug 2019
@san2 A koľko máš rokov? Ako skúsiť to môžeš, potrebuješ to isté čo si potreboval na fotkách akurát,že plesovejšie šaty a partnera muža.
deti95060810
14. aug 2019
mám syna a toho by som do ženských šiat asi ťažko navliekla.... nechcel by.
ale ak potrebuješ šaty, alebo nejaké oblečenie, napíš aspoň výšku popr. veľkosť....
san2
autor
14. aug 2019
Mám 16. Výška 165, veľkosť S
amelia000
14. aug 2019
@san2 tak to pozri foto v mojom bazari (ak ukazuje) mam troje siat na taku vysku a velkost
janinka007
14. aug 2019
@zooeynka ešte nevieš, čo vyrastie z tvojej dcéry...
fokuska
14. aug 2019
@zooeynka V spolocnosti je toho zle velmi vela.
Takito ludia existovali vzdy, ale kedysi to tajili, schovavali a nepriznali si to mozno ani sami pred sebou. Teraz je rozdiel ten, ze viac ludi sa o tom neboji hovorit, viac sa ukazuju. A potom je tu taka mala cast takych, ktori len experimentuju, lebo je to nieco ine, lebo je to " v mode" a pod.

Nikdy nevies co vyrastie z tvojho dietata, su veci, ktore sa nedaju ovplyvnit vychovou.
via88
14. aug 2019
Oh chudatko...
Kazdyn padom, pre krasu sa trpi, to zeny vedia, skus nabuduce pri liceni vydrzat posediet, nie sa zvalit na postel, to je take chlapske 😉
zooeynka
14. aug 2019
@fokuska nechce sa mi verit ze az take velke mnozstvo muzov bolo vzdy v historii takto odlisnych. Mam pocit ze to je boom poslednych rokov. Nikde netvrdim ze autor dostal nevyhovujucu vychovu ked je takyto.
fokuska
14. aug 2019
@zooeynka Pokial si pamatam co som citala nejake vyskumy a statistiky, tak tie cisla nerastu. Len vtedy to ludia potlacali, neexistovali aby tomu nechali "volny priebeh".
Ale este davnejsie v takom starom Rime bolo tolko homosexualov a pomerne verejne praktizovali rozne orgie, ktorych sa zeny vobec nezucastnovali... bolo to v tej dobe uplne normalne.

Nemyslela som to tak, ze ty tvrdis, ze autor nedostal nevyhovujucu vychovu, ale ze stat sa to moze komukolvek - napriklad aj tvojim detom.
Niektori tvrdia, ze vychovavaju k "spravnym" hodnotam a k tradicnym rolam a pod, ale to s tym nema nic spolocne.
renat04
14. aug 2019
Tak na tych fotkach co si pridal to podla mna vyzera dost doveryhodne 🙂 Mozno ak si chcel nejaku inu farbu vlasov, tak nejaku parochnu, pekne sa namalovat, nejake pekne saty, ked ms 16 tak mozno este nemas ani take velke nohy tak mozno by si mohol skusit aj nejake topanky s par centimetrovym podpatkom 🙂
rybka16
14. aug 2019
Nekŕmte trola. Tie fotky sú stiahnuté z internetu. Takže kľud, len sa niekto prišiel zabaviť na pobúrených reakciách.
lindusss2016
14. aug 2019
@zooeynka ako ti napisala @fokuska cela anticka spolocnost bola postavena na homosexualnych vztahoch... v starom grecku neuznavali vztah muz - zena, ale ucitel -ziak. Zisti si nieco o platonovi, sokratovi... alebo o bajnom achillovi, hrdinovi z trojskej vojny, ktoreho nam tak muzne predstavil brad pitt... myslis si, ze pre smrt patrokla tak salel, lebo to bol jeho bratranec? Prd makovy, bol to jeho milenec, jeho laska... ostrov Lesbos nie je lesbos nahodou, na tento ostrov kazdorocne odchadzali zeny na oslavy, kde sa konecne doatalo citov a lasky aj im -medzi sebou... homosexualita v tomto obdobi nebola vobec utajovana, vymazala sa z historie az dodatocne, skus hadat, kto je za tym...
zooeynka
14. aug 2019
@lindusss2016 predpokladam ze je za tym krestanska cirkev, ktora je sama o sebe plna homosexualov. Tak zostava verit ze ostane na svete aj dostatok hetero orientovanych ludi aby ludstvo nezaniklo😉
mondolina
14. aug 2019
@zooeynka
Ľudstvo sa zahubí aj samo.
lindusss2016
14. aug 2019
@zooeynka zem je preludnena, takze homosexuali nam mozu len pomoct 🙂
san2
autor
15. aug 2019
Nohu mám 37
korunka1
15. aug 2019
@san2 a čo nám povieš k tým fotkám?
medovka14
15. aug 2019
Foto sú stiahnuté z netu, tento text s určitými obmenami sa tu a na fb zjavuje už pár rokov...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli