Dajte tip na masku na pleť (^-^)

xxooxxoo
21. aug 2019

Ahojte, aká je podľa vás najlepšia maska na tvár na hydratáciu pleti? Máte nejakú konkrétnu obľúbenú značku masky alebo aj nejaké domáce typy? Ďakujem za odpovede. Pekný večer. ;)

tyrkysova_kobyla
22. aug 2019

@xxooxxoo ja vacsinou pouzivam len masky z DM a som spokojna 🙂

matuskova003
22. aug 2019

Mňa zachránila značka Mary Kay. A to nehovoriac o tom, že trpím hormonálnym akné - ma dala totálne dokopy 🙂 Platila som u dermatologičky nehorázne sumy za kozmetiku, ktoru mi odporúčala. Ale nič mi dlhodobo nepomáhalo. Jedine MK 🙂 Skús si nájsť nejakú poradkyňu. Pár týždňov trvalo, než sa nám podarilo s tou mojou nakombinovať presne to, čo mi sedí. A to je Time Wise rada, Botanical nejaké veci a aj Clear proof 🙂

No a masky - Gélová Time Wise je na hydratáciu 🙂 Absolutna topka. Potom ta čierna uhlíková je top, a ešte mám jednu z Botanical sady, taká biela pasta. Tá je ale keď sa náhodou vyhádžem. Co ale znamená, že na druhý deň je 80% výsevu preč...

monicka144
22. aug 2019

Mne Mary Kay nesedelo vôbec. Používam teraz od Annemarie Borlind masku a tá je fajn, podľa mňa je dobré dávať si na pleť kvalitnú prírodnú kozmetiku 🙂

annlia
22. aug 2019

Testovala som masky od Avonu, za mňa nič moc... teraz testujem masky od Ziaja a som milo prekvapená, veľa ľudí si chváli ešte značku Freeman🙂podľa mňa to treba skúšať lebo každí ma inú pleť.

xxooxxoo
autor
22. aug 2019

@annlia ďakujem za radu ❤️

xxooxxoo
autor
22. aug 2019

@monicka144 ďakujem veľmi ❤️

xxooxxoo
autor
22. aug 2019

@matuskova003 ďakujem veľmi za rady ❤️

xxooxxoo
autor
22. aug 2019
neluskas
22. aug 2019

@xxooxxoo ahoj, ja osobne pouzivam prirodnu kozmetiku na baze aloe a som veľmi spokojna. mala som veľmi aknoznu a problematicku plet. vyskusala som vsetko mozne, ale az tato kozmetika mi pomohla

xxooxxoo
autor
23. aug 2019

@neluskas ďakujem za radu ❤️

michelle567
23. aug 2019

Ja robím s Mary Kay teraz sú masky v 20% zľave ak by bol záujem dnes robím objednávku. Na hydratáciu je Hydratačná gélová maska s regeneracnym ucinkom. Teraz keď je teplo je dobré držať ju v chladničke a perfektne vzpruží pleť. Má prezývku aj lenivá maska lebo sa môže nechať na pleti celú noc. 🙂

pralinka86
23. aug 2019

Zeleny il od saloosu, moze pridat aj 1-2 kvapky pleťového oleja od nich alebo potom po zmyti naniesť olejcek aky ti vyhovuje. Tento il je paradna vec 🙂 maju ho aj v dm alebo na saloos stranke nájdeš

neluskas
23. aug 2019

@xxooxxoo vďačne, ale pozeraj na kvalitu produktov. ak by nieco, kludne sa mi ozvi

matuskova003
26. aug 2019

@michelle567 ja ju milujem 🙂 a veru tiez ju nechavam celu noc na tvari 😀 a potom ta plet rano... dokonaly vymysel 🙂