Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

helimama
17. máj 2012

@lussy23 ďakujem 🙂

idris
17. máj 2012

@helimama
@julianka777 krásne vecičky ste šikovné babule 😉

matja
17. máj 2012

Ahojte, ja som pre zmenu skúsila háčkované hrkálky, ktoré som darovala kamoškám z koníka 🙂

evelin116
18. máj 2012

@matja krasne..kde si nasla navod na tu zabu prosim ta?

tunylyk
18. máj 2012

@matja super krasne,ja som malemu tiez robila,staci vnutro z kinderka,zbytky vlny a fantaziu 😀

slagy
18. máj 2012

@julianka777 uzasna cicuska 😀
Chcela som sa vas opytat baby, ako by mohla vypadat letna ciapka pre chlapca? Pre baby je toho mrte...pre chcalanov som toho moc nenasla

baskaj
18. máj 2012

@matja waw, perfektná práca! 🙂

monalisatko
18. máj 2012

ahojte, tak pridávam moje dielo. Pôvodne som chcela na stiličky pod zadky aby sa nám nepotili, ale rozmyslela som si to, tam na to kúpim také tie vankúšiky. Takže som spravila ozdobný obrúsok na obrus do kuchyne. Ešte je malý, dorobím kvietky, len sa mi minula vlna, tak za chvílu utekám kúpiť. Tá farba obrusu je fialová a nie modrá ako mi to odfotilo 🙂

matja
18. máj 2012

@evelin116 - na MMB - http://www.mimibazar.cz/navod.php?strana=3&id=6503
mne sa páči aj táto rybička, len by som potrebovala návod: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=373... Nemáte niektorá?

letuskah
18. máj 2012

@monalisatko super pekne to je 🙂

letuskah
18. máj 2012
lussy23
18. máj 2012

@matja nádherné
@monalisatko nádherné

jawan
18. máj 2012

idem sa aj tu opýtať neviete ako sa robí tento vzor??

jawan
18. máj 2012

no teraz sa mi to až pridalo

monalisatko
19. máj 2012

@letuskah
@lussy23 ďakujem 🙂

letuskah
19. máj 2012

@jawan ja som to uz na fb studovala ale nemam tusenie

ppskate
19. máj 2012

Ahojte,poradíte mi,prosím,ako uháčkovat túto čiapku? Zatial robím podľa návodov z MMB cz,podla kreslených návodov som nerobila,,len podla takých""polopate""napísaných. Veľká vďaka ak sa niekto ozve 😵

letuskah
19. máj 2012

@ppskate ktoru?

ppskate
19. máj 2012

@letuskah No ja som ale 😝 ,zabudla som dať foto,,prepáčte 😵 .No a túto Barta,syn má hrozne rád Simpsons

ppskate
19. máj 2012

Alebo aj inú Simpsons,túto som našla zatiaľ,,

lussy23
19. máj 2012

@ppskate krásna

letuskah
19. máj 2012

@ppskate no tuto mozes spravit tak ze si spravis retiazku dlhu ako ti treba obvod, spojis do kruhu a potom hackujes KS, na vrchu tie KS uberaz aby sa ti tie trojuholnicky spravili na korunu. no a oci spravis ako placku ciapky a nos ako gulku a prisijes

ppskate
19. máj 2012

@letuskah Vďaka,myslela som si,že to tak bude.Ešte som tak neháčkovala retiazkou,skúsim 😖 a vďaka ešte raz

adrika79
19. máj 2012

Moja mladsia dnes vstala o 4 tej, tak som konecne dokoncila ciernu homelesku :D teraz ledva cakam na vecernicek, hokej nehokej a idem spat! 😉

julianka777
19. máj 2012

ponco pre kamaratku k meninkam 🙂

dudri
19. máj 2012

aky postup-navod-vzor
chcela by som hackovat detsky letny svetrik
http://janart.webgarden.cz/image/18373602

@julianka777
prosim mi posli navod ponco, chcela by som pre seba na leto a kolko ks klbko Camillu?

lussy23
19. máj 2012

@adrika79 krásna čiapočka a modelka má krásne vlásky
@julianka777 krásne

sisamato
19. máj 2012

Ahojte,
som tu nova. Aj mne sa prednedavnom zapacilo hackovanie. Chcela by som sa s vami poradit ohladom priadze. Uhackovala som ciapocku z priadze Kata, hacikom 3,5 pricom som si priadzu musela navinut na 2X, lebo inac som nevidela ocka. MOzem vas preto poprosit ktora priadza je vhodna na 3,5 hacik? dakujem

letuskah
20. máj 2012

@sisamato ahoj, co poznam tak catania a camila je na hacik 3,5 aspon ja s nim hackujem, ostatne neviem, ale na kazdom klbku mas cislo ihlic a hacika ktory treba pouzit 😉

adrika79
20. máj 2012

Dokoncujem bezovy sveter XXl, zadnyd iel, uz mi tak hrabe, ze som sa musela ukludnit farebnymi aplikaciami :D