Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

monalisatko
14. jún 2012

@flossie ja viem o @lucia32 ktorá predáva

poisonblu
14. jún 2012

@monalisatko dakujem 🙂

monalisatko
14. jún 2012

@poisonblu za málo 🙂

poisonblu
14. jún 2012

papučka

letuskah
14. jún 2012

@monalisatko sak preto sa pytam, iste keby som mala dievca tak to vidim inak...

monalisatko
14. jún 2012

@letuskah jasné, ani ja si neviem predstaviť vela krát veci spojené s chlapčekom 😀

janemari
14. jún 2012

@nikuska4 krásna a motýlika si robika z hlavy alebo máš návod?

nikuska4
15. jún 2012

@janemari veru len tak z hlavy 😒

motylek
15. jún 2012

Ahoj holky, nemáte prosím vás některá uložený návod na Adidas , jako je tento na této stránce??? (https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/pletieme...)

Děkuji

janemari
15. jún 2012

Konečne som niečo uhačkovala,ešte dorobím nejaké aplikácia asi motýliky

lemge
15. jún 2012

@letuskah ahoj,prosim ,nemas navod na tu chlapcensku namornicku letnu baretku?a ten šiltik vyzera ze dobre stoji.ako si to robila ?diki 🙂

letuskah
15. jún 2012

@lemge robila som ju podla tohto http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=6618, to dierkate je bielou a lem a silt je tmavomodrou, silt musim prerobit lebo je na h...... a na tom leme je vysity ten pasik zltou 😉

lussy23
15. jún 2012

@poisonblu nádherná papučka
@janemari krásny klobúčik

lussy23
15. jún 2012

@nikuska4 nádherná
@monalisatko krásnérka aj šatka, svetrík, ponožky a čiapočka

monalisatko
15. jún 2012

@lussy23 ďakujem 🙂

lemge
15. jún 2012

@letuskah dakujem za link.no na tvojej foto sa mi ten silt moc paci.ja som robila nedavno svoj prvy silt,a vobec pekne nestal. 😖 a to som ho robila 2kou hacikom,z priadze catania a dost som utahovala.
ty si robila bielu cast vacsim hacikom,alebo hrubsou priadzou,ze su tie oka -medzery take vacsie?...no velmi sa mi ta vzorka paci 🙂 🙂

janemari
15. jún 2012

Tak pridávam foto klobúčiku aj s modelkou

lucim
15. jún 2012

caute kocicky, davno som sem nenakukla, tak aspon malickost - dnes kym deti spali - klobucik pre Terezku (netrafila som rozmer, mala to byt ciapka, vysiel velky obvod, tak so stuzkou teraz ako klobuk a o rok mozno ciapka. 🙂 ...trenovala som spiralku 🙂

kibuk
16. jún 2012

ahojte tak opať niečo pre moju princeznu Zuzanku 🙂 tieločko a suknička na leto

adrika79
16. jún 2012

Pre moju princeznu :D

lussy23
16. jún 2012

@janemari krásny klobúk aj modelka
@adrika79 krásna princezná aj bolerko
@kibuk krásne
@lucim krásne aj to mimi🙂

briketa
16. jún 2012

Dievcata objednala som najnovsie Bergere de France kolekciu 2012-2013, mam to prelozene do anglictiny, ak by sa vam niektory model velmi lubil, mozem prepisat sem.
Tu je katalog: http://www.bergeredefrance.fr/index.php/catalog...

cany1
16. jún 2012

baby...vie mi niekto hodiť do IP návod na háčkovanú "adidas" čiapku...bola na MMB.cz...ale vymazali ju a nestihla som si to uložiť. Ďakujem.

cany1
16. jún 2012

moje snaženie, teraz som sa len naučila háčkovať a dosť ma to chytilo 🙂

letuskah
17. jún 2012

caute
pekne veci ste popridavali
@lemge ja som to vsetko urobila 3,5 hacikom, ten silt je blby lebo som na zaciatku zle porozdvojovala ocka, ale silty mi vseobecne nejdu... ani nemam motivaciu to prerabat lebo mlady to nechce nosit...

lenkalela
17. jún 2012

ahojte kocenky ,,dlho som tu nebola a ani nemam cas hackovat nieco nove ,lebo babulka sice v noci spinka 7 az 10 hodin ale cez den mi da zabrat ..tak vam poslem aspon fotecky ciapociek co som robila davnejsie ,ale uz na modelocke🙂

lenkalela
17. jún 2012
letuskah
17. jún 2012

@lenkalela krasna babulka 😵 😵 😵

lenkalela
17. jún 2012

@letuskah dakujeme🙂

adrika79
17. jún 2012

kamoske...