Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

olivares
8. mar 2017

@dabon dobry den,mozem poprosit o navod ci vzorku dee do kocika,dakujem

zuzka984
29. mar 2017

Ahojte dievčatá, neviete mi niektorá pomôcť s návodom na túto deku, pasujem sa s tým už pár dní, no nedarí sa mi.
https://mkskimg1-asmirasro.netdna-ssl.com/Jy31K...

1moncici1111
7. apr 2017

Prosim Vas nemate postup na tento klobucik

macka1103
4. sep 2017

@lucia32 ,dobrý deň,mohla by som vás poprosiť o návod čiapočky zo znakom adidas?Bola by som Vám veľmi vďačná,hačkovať sa len učím a podľa znakov neviem ešte uháčkovať.Ďakujem a prajem pekný deň

nany511
2. nov 2017

@janula2011
Mozem pekne poprosit navod na tu krasnu ciapocku? 🙏🙏🙏 dakujem

janula2011
2. nov 2017

@nany511 ..neviem ktoru ciapku myslis?

nany511
3. nov 2017

@janula2011 taku tu skriatkovsku cerveno bielu

nany511
3. nov 2017

@janula2011 dakujem 😉

janka8787
30. nov 2017

Dobry den, som zaciatocnik a potrebujem poradit kolko stlpikov do MK a kolko nasledne pridavat pre 1,5 rocne dieta. Hacik 8, kratky stlpik.
Dakujem

macka1103
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marca12
14. mar 2019

Prosim vas o radu. Idem hackovat jarnu ciapku pre dieta,som zaciatocnik a netusim,aku vlnu kupit.

adela226
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natashkaa
1. feb 2022

Ahojte prosím chcela by som dať mojej babine uhackovat tento koberček pre malú (ja neviem hackovat soravim len tie brmbolce) prosím neviete mi poradiť nejaký návod ? a aké ihly nat kúpiť? foto požičaná so sashe a akú vlnku môže byt bobbiny?

elanor1
3. feb 2022

@natashkaa Ahoj, odporucam pozriet do skupiny Háčkovanie: výtvory, nápady, inšpirácie. Davnejsie som tam videla rispevky na podobny koberec. Toto moze byt dlhy slpik alebo dvakrat nahodeny dlhy stlpik. Na youtube som tiez nasla par videi:

https://www.youtube.com/watch?v=09Dj5oBR35w

... V tej skupine isto najdes aj typ priadze.

biene
19. aug 2022

ahojte, idem si ku Vám po radu, chcela by som uštrikovať takúto nejakú deku, ale neviem, aku vlnu mám použit. Viete mi prosím poradiť? dakujem