Plnia sa sny zo štvrtka na piatok?

kotenko
29. máj 2009

Ahojte, v dnesnu noc som mala dost realny sen, ktory by mi akoby povedal, ze co mam robit. Verite v uskutocnenie snov, ked sa vam sniva zo stvrtka na piatok? Pocula som, ze ked sa nieco sniva zo stvrtka na piatok, tak sa to plni. doteraz som tomu neverila a nepripisovala ziadnu dolezitost. No asi mesiac dozadu sa mi stalo, ze sa mi nieco prisnilo a naozaj sa mi to splnilo (nie presne do bodky, ale pointa ostala). a teraz sa mi snivalo to iste, akoby ti "NIECO" chcelo napovedat, ze ako mam konat.

Este jedna vec... Ide o to, ze som asi mesiac-dva mesiace dozadu rozmyslala nad tym, ze by som sla tancovat... no tato myslienka ma presla a a uz 2 tyzdne som o tom ani neuvarovala. a dnes sa mi v noci prisnilo, ze som sa prihlasila do tanecneho studia DANSOVIA a tancovala som z jednym velmi znamym tanecnikom.
Ked som si to vygooglila, zistila som, ze tato tanecna skola existuje a navyse aj ten slavny tanecnik tam vyucuje. Je to nahoda, alebo osud?
Co si o tom myslite?

mesulka
29. máj 2009

Já jsem slyšela, že se sny ze čtvrtka na pátek plní, ale nepřikládám tomu nějaký zvláštní význam. Ani si nepamatuji, že se mi něco splnilo.
Ale jestli se ti zdálo o tancování a ještě k tomu i ten název a tanečník, tak bych to brala jako znamení a asi do toho tancování šla 😉 Je to hrozně zajímavé, to se jen tak nestane!

karotky
29. máj 2009

Já na sny věřím dost.Podle snáře mi vyšel životní partner(pokud mám teď na myslli manžela),miminko a dost často se mi stává,že mi proběhne před očima nějaká situace a já mám 100%.jistotu,že jsem to už viděla nebo zažila.Ale už si nevybavím kdy.Kolikrát se mi v noci něco zdá,ráno si nemůžu vzpomenout,co to bylo a vzpomenu si třeba za půl dne a nebo v téhle formě až za půlroku. 😉

horalka777
29. máj 2009

kotenko, chod tancovat 🙂

osobne dufam, ze sa mi dnesny sen nesplni, lebo ma nahanala po potravinach obrovska murena (vid - google, hnusne drave ryby) 😝 😝 😝 😀 ...tak neviem... ale na nakup ist treba, ladnicka prazdna... 😅 ...poslem radsej mm? 😎

mesulka
29. máj 2009

Když jsem chodila na střední, tak se mi zdál pravidelně pořád jeden a ten stejný sen - utíkala jsem do školy nahá, jen s taškou. Utíkala jsem pokaždé stejnou cestou, pokaždé bylo stejně hodin...bála jsem se, aby se mi to pak fakt nesplnilo 😀 😀
Ale rovnou tento týden jsme se bavily s kamoškou o snech. Říkala mi, že její nejlepší kamarádce se zabil brácha (nějak hodně mladý) a po jeho smrti se jí skoro každou noc několik měsíců zdávalo, jak k ní došel a říkal jí, co má jeho sestře vzkázat...že byla takový jejich prostředník, aby vzkazovala to, co už jí nestihl říct...tomuto třeba věřím, to není jen náhoda...

mesulka
29. máj 2009

horalka - rozhodně tam nechoď, to je fakt nebezpečné 😀 😀 😀

slunicko552
29. máj 2009

horalka 😀 😀 taky bych nešla 😀

kotenko
autor
29. máj 2009

ale ked sa nad tym zamyslim, tak je to pritiahnute za vlasy 😀 (ze by som si ich v noci tahala, ked sa mi zrovna daco prisnilo?)
Mne sa tiez casto sniva z lili, ze je stastna a spokojna a usmieva sa, to vraj deticka davaju svojim odicom najavo, aby sa uz tolko netrapili.... ze oni-ony su stastne tam, kde su...

ale toto je ine... nerozumiem...

mesulka
29. máj 2009

kotenko - to s Lili je jasné, tomu naprosto rozumím, to jsou pěkné sny, když víš, jaká je spokojená a usměvavá 🙂 Ale s tím tancováním je to prostě zvláštní, já bych to asi fakt zkusila, je to moc náhod naráz 😉

horalka777
29. máj 2009

presvedcili ste ma 😀

vinka
29. máj 2009

Kotenko ja som raz v teleráne počula ako nejaká jasnovydka tvrdila,že na 90% sa sny zo štvrtka na piatok plnia.A ten tvoj sen je podla mna nejaké znamenie.Ja by som sa pustila do toho.Asi nemáš vela čo stratit. 😉

jonki
29. máj 2009

mne sa tiez stalo ze sa mi nieco prisnilo a bola to pravda....bolo to o mojej kamaratke....ale bolo to z piatku na sobotu...anglicania maju take prislovie, ze ked takyto sen niekomu povies v sobotu tak sa stane pravdou....to som sa dozvedela az spätne, ked som ho povedala jednej anglicanke 😀 😀 😀

viem aj o prihode ked jedna pani zomrela a pozostali vedeli, ze niekde odlozila peniazky na svoj pohreb a nemohli ich najst.....a potom "prisla dcere vo sne povedat" kde presne ich ma ist hladat a naozaj tam boli 😕

na taketo prihody verim....lebo su to veci ktore sa sice snivaju danej osobe, ale priamo sa jej nedotykaju....akoby ta osoba mala byt len poslom

ja osobne som dost skepticka voci takym snom, ktore by mali rozhodovat o mojom vlastnom konani....podla mna su moje sny obrazom mojho podvedomia...mozog je velmi komplikovany a clovek vnima ovela viac ako si uvedomuje...to znamena...uvidim reklamu s telefonnym cislom a znamym menom.....ani si to neuvedomim ale o par dni sa mi to mimovolne vo sne vybavi...

kotenko ak mas k tancovaniu blizko a nic Ti v tom nebrani preco neist...ja by som sla 😉

duskaf
29. máj 2009

Horalka 😀 😀 😀
Aj ja som mala dnes divný sen, že nám nočník odplával do mora 😀 Chápete. Žeby to niečo znamenalo?
Ale ešte sa mi snívalo, že sa mojej sestre narodí chlapček 🙂 Tak to by sa mohlo splniť, čaká dieťatko a veľmi by chcela chlapčeka.

duskaf
29. máj 2009

Kotenko, daj sa na to tancovanie. 🙂

horalka777
29. máj 2009

duska, zeby - nocnik do mora odplavat - sedatko na misu Veronke namontovat?

monkula
29. máj 2009

no, dúfam, že nie..
pretože mne sa snívalo, že sa mi narodil mŕtvy chlapček, v tom sne som veľmi plakala a cítila na rukách chladnúce telíčko novonarodeného synčeka a potom som sa videla, ako v nejakej skupinke rozprávam, že presne pred rokom mi zomrelo dieťa, asi som bola v blázinci.... 😅 😅 😅

mirustek1
29. máj 2009

kotenko-daj sa nato a skus.Aj ja som to pocula ze sny so stvrtka na piatok sa plnia a ja od rana rozmyslam nad mojim snom,ze moja sestra je tehotna a uz sa mi snivalo po druhy krat.Aj som sa jej pytala,ale tvrdila ze nieje,je totiz v Belgicku a je slobodna.Tak od rana ju cakam na skype,aby som jej to zas povedala,veeelmi som zvedava co mi povie.Tak to skus.....inak az som si poplakala,nad tymi snami stvojou malou,drz sa......prajem vela sil

bambusko
29. máj 2009

kotenko, ja tomu verim. hlavne sa mi taketo snivalo predtym, nez niekto zomrel, aj moja mama je podobny senzibil 😕

layla
29. máj 2009

kotenko aj ja tomu verim, niektore sny sa mi splnili 🙂 napr. raz na strednej sa mi snivalo, ze matikarka vytiahne moju spoluziacku na skusanie. Povedala som jej to hned jak som dosla rano do skoly no a hadajte koho si vytiahla 😉 A mne sa dneska v noci snivalo, ze si vytiahnem na statniciach inflaciu - tak dufam ze to aj tak bude 😎

naty
29. máj 2009

no, doufám, že mně se to nesplní, protože mě celou noc naháněl po domě mých rodičů nějakej úchyl... 😝 ...sem se vzbudila pěkně zpocená, ale vím, že ke konci sem mu už dost hrubo nadávala... 😀

danuska.k
29. máj 2009

sny zo stvrtka na piatok sa plnia, len ak ich nikomu nepovies

layla
29. máj 2009

ja som nepovedala, ja som ich sem len napisala 😀

monkula
29. máj 2009

no, azk to fajn, že jasom te nsvoj povedala... 😅

zitaje
29. máj 2009

Kotenko, a preco vlastne este netancujes? 😉
Ja som uz aj niekde v nejakej inej teme zaznamenala, ze ta to nejak taha tym smerom a laka a rozmyslas nad tym (alebo si rozmyslala), podla mna chod do toho!

vojtisek2007
29. máj 2009

sny ze čtvrtka na pátek se plní - nemusí tak doslova co vidíte nebo cítíte - má to být určitý náznak něčeho, ukázat cestu kudy jít, třeba pak všechno bude jinak, jen to podstatné, ta pointa zůstává stejná....někdy si to člověk ani se snem nespojí, nebo si nepamatuje co se mu zdá....ke mě takhle chodívá mamka (zabila se v autě, když mi bylo14let) a vypráví mi, povídá si se mnou a jednou mi řekla, že bude chodit do té doby, než se smířím s tím, co se stalo....ještě občas chodí a už je to 15let....je to něco mezi nebem a zemí

vinka
29. máj 2009

No mna teraz napadlo,že mne sa snívalo,že môj muž začal fajčit a mna to strášne rozplakalo. ☹ Tak dúfam,že sa to nenaplní. 🙂 Ale ja som ešte počula,že sa nesmú povedat tie sny.Až vtedy sa naplnia.Ja som to už povedala mojej mame. 😀

bambusko
29. máj 2009

mojej mame sa vzdy snivalo o vode, ked niekto zomrel 😕

zabka78
29. máj 2009

Mne sa sny plnia, ale nie tak ako by som chcela 😀 . Nieco sa mi sniva a na druhy den to vidim. Co si spominam v sne som videla hrusku a druhy den v reale tiez. Menej prijemne bolo, ked som mala sen s pavukom a na druhy den som presne takeho hnusneho a velkeho chytila skoro do ruky, raz sa mi snivala aj zena, ktoru som naozaj stretla, keramicke prasa, ktore som videla na dalsi den vo vyklade atd.
Stale cakam na cisla, ale nie a nie sa mi prisnit 😀 😀 😀

vinka
29. máj 2009

Zabka potom aj nám napíš tie čísla. 😀 😀 😀 Budeme ti povdačné. 😀

monkula
29. máj 2009

a mne sa čísla prisnili, vyhrala som 10 mil. € 😀 😀 😀
škoda, že som ich zabudla 😠 😠

kotenko
autor
29. máj 2009

no do kelu, tak ja som ten svoj sen uz povedala drahusikovi... a napisala som ho sem vam. do kelu.... tak v tom pripade beriem spat, ja som nikdy nic nepisala, ok? 😀
zitaje, hej, rozmyslala som nad tym davnejsie, no dospela som k zaveru, ze sa mi neoplati cestovat (u nas v meste nic nie je), a nemam ani tanecneho partnera...
este som si spomenula, ze casto sa mi sniva z neznamym muzom, ze ma drzi za ruku.. ze ma objima... uz sa mi to sniva asi rok vkuse, neviete, co to znamena? ten muz ma vzdy "nebickove - bledomodre" tricko a tmave rifle.... a nikoho takeho nepoznam... a okrem mojho mileho a ocinka nie je v nojom zivote iny muz....
z toho sna mam ale vzdy dobry pocit, nie zly... nerozumiem