Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

riana246
20. okt 2008

ahojte....tak dnes mi je už o trochu lepšie....ale fakt len o trochu....a namiesto toho aby som sa trochu preliečila tak som makala v zahradke...ale už hadicu mám zakopanu..... 😀 ...zajtra ak nebude pršať tak dám netkanu textiliu a pomaly to aj bude hotove....
som tu sama??

dia2006
20. okt 2008

Ahojte, dnes ste asi vsetky mali velmi malo casu, pravda? Mala je o nieco lepsie, ale nechcem to prerieknut. Aj v sobotu to vyzeralo nadejne a nakoniec bola v noci aspon 3x hore. Dnes sa nam pridruzila aj hnacka, takze nevieme, co bude dalej. Dala som jej kvapky, tak hadam pomozu.

hviezdaa
20. okt 2008

Ahojte! Som tu iba na skok, potrebujem POMOC. Akoby som toho nemala dost, ešte k tomu nšim kamarátom dnes zomrela 48 mama- veľmi dobrý človek. Sme z toho nanič... Babky, prosím Vás, minulý mesiac som začala brat antikoncepciu Jasminelle.Včera som si dala poslednú tabletku z baleni, takže som mala mat teraz 7 dní pauzu, ale ja som dnes omylom zjedla prvú tabletku z druhého balenia. Co teraz mám robit?

maminkatn
20. okt 2008

gucz,,,, 🙂
tie hriby sa volaju modraky,,,,asi tak mi tusim moj tato hovoril kedysi,,,,,
to bolo uz davno.... ☹ si spominam ze v tomto case je to 15 rokov co od nas odisiel,,,,,som davala spomienku do novin,,,,na utorok,,,,buduci,,,,
zdravim vas vsetky,,,,aj ja som pribrala 3 kila.ale ked pojdem do nemocnice v dec....tak ix dam dolu o to sa nebojim.....

gucz
20. okt 2008

hviezda tak ber dve balenia v kuse a potom si daj prestávku 7 dní. Nebudeš mať mrchu, ale chránená by si mala byť na 100%.

dia2006
20. okt 2008

Hviezda, ahoj, presne ako Ti radi gucz, radsej to ber vkuse a to sa mozes spolahnut na ochranu - ako by si si teraz prehadzala vsetko. Ono sa nic nestane a aj tak je to na zaciatku. A k tej tete - je mi to velmi luto, tento rok som
absolvovala uz 3 pohreby, bola som z toho nanic. Nepomoze nic len cas....

gucz
20. okt 2008

baby to je mi ľúto tých zomrelých, nám teraz zomrela babka, teda bola to manželová babka, ale pre ňu to bolo vykúpenie ☹. Ale dúfam, že v najbližšej dobe žiadny pohreb nezažijem. No idem už pomaly buvať, tak zatiaľ papa a dobrú nocku 😔

dia2006
20. okt 2008

Tak ahojte, tie pohreby - tak to je naozaj o nicom - a radsej zmenme temu na zajtra. Zapal oka sa mi vratil, zacinam sipit nieco zle.

hviezdaa
20. okt 2008

Takže mám pokračovat v kuse? Booože, dúfam, že si nejako neublížim... DAKUJEM

dia2006
21. okt 2008

Jaj hviezda, neboj sa vobec, urcite si neublizis. Inac, mohla by si to vyriesit aj inac, ale toto je najlepsi sposob. Niektore zeny dokonca beru antikoncepciu bez prestavky, pretoze pri uzivani horm. antikonc. je aj tak menstruacia vyvolana "umelo".

erikas
21. okt 2008

ahojte 😉 včera som konečne po týždni cvičila podľa DVD a dnes by som mala ísť poobede s kamoškou do posilky,dúfam,že mi do toho nič nevbehne 🙂

hviezdaaa gucz Ti dobre poradila 😎

lucxy
21. okt 2008

dobre ranko zienky, vcera som bola nevladna uz som nepisala nic,,,,,
erikas takze do posilky, hej? tak potom napis ako bolo 🙂
hviezda ukaz sa castejsie 🙂 a aj ty maminkatn 🙂

aniel
21. okt 2008

dobré ránečko babenky.Mne sa nejako nedarí dostať k počítaču.Som stále zanepráznená ☹

miresta
21. okt 2008

dobré ránko babuľky, prečítala som si vás, tak udialo sa zase veľa, ja som mala teraz trochu rušné dni tak som sa nezastavila, nedalo sa a večer som bola už taká vysilená že sa mi nechcelo. Malinká mi už asi 5 dni nespí dombre, tak mi to dá zabrať. Akurát dnes sa zobudila len raz, tak bola lepšia noc - konečne. Ináč o mne zhodila som už naspäť 2 kilká tak som rada. A s cvičením snažím sa, aj keď včera sa mi nepodarilo sa k tomu dostať, ale zase šla som k sestre peši a ona býva na takom mieste, že idem hore takým kopcom, že mám dosť ako keby som cvičila 45 minút - tak cítim lýtka aj stehná, čo je super. Bola som jej včera zablahoželať k narodeninám tak sme mali pekný deň, ona mala včera narodky a ja dnes, tak sme to oslávili spolu u nej.

je mi ľúto chorých detičiek, tak nech sa čo najskôr uzdravia, aj tých smutných udalostí, tak nech vás to škaredé obdobie smutku rýchlo pustí a radujte sa z každého dňa, keď sa nadýchnete a môžte sa tešiť z toho čo vám každý deň prináša, už len keď usmev vášho dieťatka.

miresta
21. okt 2008

A kde ste všetky?

gucz
21. okt 2008

miresta ahojky, všetko najlepšie k narodeninám prajem 🙂 😉 🙂
ja som len na skok nakúkla, cystám sa do Trnavy, ideme s malou na 15mesačnú prehliadku, mali by ju aj očkovať, tak uvidíme, koľko bude dnes plaču 😢 😕 🙂 . No nič, idem sa chystať.papa

miresta
21. okt 2008

gucz - ahoj písala som ti IP, tak dúfam, že pred odchodom mi stihneš ešte odpísať ak nie tak nevadí. Tak nech to malinká vydrží.

aniel
21. okt 2008

ahojte babenky-my ideme teraz na prechádzku ,keď je tak krásne 😵

dia2006
21. okt 2008

Ahojte, tak hadam je mojej malej lepsie, teda uz vyzera uplne uplne v pohode, len chrapka a to sa mi nepaci, ja ju asi necham este doma.

anaret
21. okt 2008

ja som bola dnes na tej služobke, malému je trošku lepšie, ale stále má zvýšenú teplotu, je zachrípnutý, tak idem s ním zajtra k lekárke...

aniel
21. okt 2008

tie choroby budú mať asi z počasia.Raz teplo potom zima.Dúfam,že nás to obíde ☹

lucxy
21. okt 2008

ahojky, ako sa vsetky mate? ja som unavena ako kon zase,,,este ze som rano cvicila a teraz idem upratat byt je tu riaden neporiadok,,,pri malej nemam sancu upratovat 😠

gucz
21. okt 2008

miresta máš napísané v ip, skôr som nestihla, boli sme dlho v Trnave, potom prišla neohlásená návšteva... takže tak. Malá injekciu zvládla v pohode, akurát sa bála doktorky 😖 . Kúpila som jej v meste topánočky na zimu. No nič, idem dačo zjest, zatiaľ pa

maminkatn
21. okt 2008

ahojky,,,,babule.. 🙂
no tak ja uz poriesila nejake veci v meste,,,unavena som jak fras,,,,
tesime sa na druhe vnucatko...... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
a blbec den neriesim,,,,,,a j v robote,,,,, 😒 😒 😒 😒
zdravim vas lucxy.....ria,,,,,dia,,,,gucz,,,,ostatne,,,, 🙂 🙂

bubba
21. okt 2008

ahoj maminka,jeeeeeeeej som ta nasla sorry ze sem tak vpadam do diskusie.idem ta len pozdravit,dufam,ze vsetko ok 😉

anaret
21. okt 2008

obdivujem všetky babuľky, ktoré cvičia, ste úžasné, že máte silnú pevnú vôľu!!!!!!!
miresta, a ako Tvoje zdravie?

aniel
22. okt 2008

lucxy,ja som včera necvičila ,nestíham 🙂

lucxy
22. okt 2008

dobre ranko zienky, napisem neskor lebo sa mi neda mala mi tu zuri 🙂

simka9122008
22. okt 2008

Ahojte baby no ja to mám tiež pestré včera som bola celý deň rozlietaná zastavila som sa až večer, začínam pomaly nakupovať vianočné darčeky. 😀 😉
Zastavím sa neskôr, lebo my tu malá preriaďuje obývačku 😀 😝 , zatím sa držte, papa.

gucz
22. okt 2008

😀 , vidím, že všetky máte také detičky ako ja mám (taký malý uragán) 😉
simka a čo si vybrala za darčeky, hoď inšpiráciu, ja absolútne neviem 😖
Asi budeme kupovať darčeky len malej, a so svokrovcami a našimi sa dohodneme, že si nebudeme kupovať nič. Oni všetko majú a ja fakt neviem čo im kúpiť, nechcem im kupovať somariny