Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

simka9122008
3. máj 2009

Erikas viem si predstaviť čo to bola za bolesť ja som mala tak chytené dutiny a celú noc som nemohla spať, strašné, nech ti to skoro prejde

aniel
3. máj 2009

gucz-tak ja som sa len teraz dočítala,že ideš na dovolenku,tak oddychuj aj za mňa a uži si to.Ja by som tiež malú nebrala.

aniel
3. máj 2009

dia -super ,že máte nové autíčko.

gucz-recept určite vyskúšam,vyzerajú senačne.

aniel
3. máj 2009

erikas-tak nech ti tá bolesť rýchlo prejde.
obchodík sa rozbehol,nič nestíham,dve kilá dole ani neviem ako a mám strašnú svalovicu ani nemusím cvičiť.Ty ešte chodíš do posilky?

simka,lucxy,sestri,tinaa,miresta a všetky baby aj vás zdravím a omlúvam sa ,že nemám viac času,ale keď sa bude dať určite sa ozvem.

erikas
3. máj 2009

aniel dnes mi je už našťastie lepšie noc z piatka na sobotu bola hrozná,som myslela,že budem škriabať steny od bolesti 😒 ....cvičiť ešte chodím,dúfam,že aj budem naďalej,som rada,že sa Vám obchodík dobre rozbehol,máš to naozaj dobrú posilku tie ťažké bedničky aj vrecia ☹ dávaj si pozor na chrbát,pozdravujem aj twins🙂))

simka9122008 dík,ako sa mávaš,málo Ťa tu 😉 vidieť

lucxy
3. máj 2009

cafte,,,ja som akurat doriadila a som spotena ako kon 🙂

simka9122008
3. máj 2009

Mám sa celkom fajn, od včera som začala poctivo cvičiť, tak uvidím dokedy my to vydrží 😀

lucxy
3. máj 2009

cau simka,,no musi nam vydrzat to cvicenie,,, 🙂

gucz
3. máj 2009

anielik ahóóóój 🙂 takže obchodík frčí, super 😉, deti poslúchajú???

erikas dúfam že uško už nebolí, ak, tak menej, klasické ušné kvapky si si nedávala? Alebo vatu do ucha? ja mám radšej tie kvapky....

simka, lucxy ja Vás obdivujem že sa donútite cvičiť doma, ja to nedokážem a potom aj tak vyzerám 😝

ja som tu mala cez deň sestru, tak som bola rada, že mi ten deň super utiekol, aj mi malú vzala na chvíľu von, tak som si poumývala podlahy, už len večer prekontrolujem kufre a hotovo. Zajtra naobed vyrážame z domu, ale určite sa ešte ozvem 🙂

lucxy
3. máj 2009

caute,,,no gucz tak si pekne oddychni smm,,,,a hned ako prides tak sa ozvi,,,, 😵 takze krasne dovcu zelam 😵 😵 😵
a mna zase cvicenie bavi,,,,kebyze mam viacej casu tak aj viacej cvicim

simka9122008
3. máj 2009

Gucz dávajte na seba pozor a užite si to na dovči, ja som teraz dožehlila a mala by som ešte aj pocvičiť, no som úplne z toho žehlenia vyšťavená 😝 😝 😝

lucxy
4. máj 2009

dobre ranko,,,uz som rano pisala ale mi to nezobralo,,,no mala mi tu rici ze chce ist vonku a ja nie a nie jej vysvetlit ze este nie ☹

erikas
4. máj 2009

ahojte kočky 😉 ucho je už skoro ok,sem tam mi v ňom ešte trhá,ale to už je malina oproti tomu čo bolo...

gucz šťastnú cestu a užite si to tam poriadne 😎

lucxy mne minulý týždeň nebralo celý deň príspevok,asi 8x som sa pokúšala písať a nič,tak som to vzdala,to je fajn že cvičíš,a steper ti ako slúži?

simka je zase rada žehlím 😀 pošli koš

a čo je s mirestou? beží mi druhá práčka,idem nakúpiť a hádam aj cvičiť poobede ak nestihnem pojdem zajtra 🙂

dia2006
4. máj 2009

ahojte, aj ja strasne rada zehlim aj periem aj vesiam pradlo, len s ukladanim je to horsie. A Gucz odchadza
dnes?? Jaj, tak si to uzi Gucz a nepomyslate na druhe? To je dobra otazka na rano, nie? Lucxy a vy?
Ja nepomyslam, moj muz by prijal.

gucz
4. máj 2009

čaute kočky ešte som túúúú
ideme na obed z domu a lietadlo letí o štyroch.
druhé by som ja chcela, ale MM to berie skôr realisticky že asi nie, kvôli financiám a malému bytu a tak...... Ale uvidíme, ja raz chcem, potom zasa nie..... už som aj rada že je Laurika veľká (teda že nieje bábo), ale zasa ak by sa pritrafilo, tak by sme si nechali.

simka9122008
4. máj 2009

Gucz príjemnú dovču a užite si to, pááááááááááá a ozvi sa ihneď ako prídete

gucz
4. máj 2009

tak čavtééééé , majte sa krásnučko 🙂

lucxy
4. máj 2009

cau guczzz,,,uziiiiiiiiiiiiiiiissssssssssssiiiiiiiii toooo 🙂

lucxy
4. máj 2009

haloo nikoho nikde? 🙂

aniel
4. máj 2009

ahoj lucxy 😉

gucz-tak dúfam,že ste dorazili v poriadku a pekne si oddýchni a možmo aj zarobíte bábo,že vraj pri mori sa veľmi darí. 😀 😵

lucxy
5. máj 2009

dobre ranko zenusky,,,tak u nas je hnusne fuci a aj prsalo,,,,akurat dopijam kafco a rozmyslam, ze co idem navarit alebo daco rychlo spravit 🙂

erikas
5. máj 2009

ahojte kočky 😉 ja mam na dnes kopu zehlenia nachystanu,tak sa do toho pustim,poobede pojdem cvicit,u nas je zatial slniečko....len aby vydržalo 😀

miresta
5. máj 2009

ahojte dievčence, ja sa vám ospravedlňujem, že vás tak zanedbávam, ale mám toho poslednú dobu naozaj dosť, skoro vôbec nie som doma, a večer som strašne uťahaná.

idem si prečítať ako si nažívate. 🙂

miresta
5. máj 2009

tak baby plno noviniek som sa tu dočítala.

sestri - tebe všetko naj k narodkám aj keď som taký opozdilec.

gucz - ty si to prečítaš asi až keď dojdeš, ale peknú dovolenku. Dúfam, že si to poriadne užiješ a nie že budeš stále myslieť na malu.

lucxy - u nás tiež poriadne fučí, hrozne počasie, hneď sa aj v byte ochladilo, tak si idem zabicyklovať nech sa zahrejem.

erikas - ja teiž dnes musím požehliť, už tam mám z troch praní, a dnes sa na to hodí aj počasie, tak bude sa dobre žehliť.

aniel - tak fajn, že práca ti dáva aj kilečká dole, aj ta svalovica niečo znamená, nemusíš ani cvičiť a svyly budú čo nevidieť, len sa šetri a neprerob sa.

tinaa - ty ako? neukážeš sa?

neviem na koho som zabudla, ale všetky pozdravuje, ....anaret, simku, diu.....a tak ďalej

lucxy
5. máj 2009

miresta cau nieco mi uslo? 8tt? gratulujem 😵

simka9122008
5. máj 2009

Aj ja sa pripájam ku gratulácii, supeeeeeeeeer sa teším 🙂

aniel
5. máj 2009

ahojte babenky.

tak tu sa yačína tehulkovať.Najprv tinaa,teraz miresta a možno ,keď sa vráti gucz,možno nám o pár týždňou povie tiež nejakú novinku.

miresta-želám ti ,aby ti tehotenstvo dobre dopadlo.

tinaa-aj tebe želám,abz si to všetko čo najlepšie zvládla.

simka9122008
5. máj 2009

A lucxy sa nepridáááááááááá?

lucxy
6. máj 2009

ahojte,,,dneska nikoho nikde,,,sup sup nieco napisat,,,
simka nie ja sa nepridavam, zatial urcite nie 🙂
co ste dneska pekne robili? u nas prsi,,,a je skaredo ale rano neprsalo tak som bola smalou vlidli a potom som varila perkelt no a chystam sa upratat byt no teda neviem odkial mam zacat 😀

aniel
6. máj 2009

ja mám chvíľu prestávku,ale za chvíľu zasa frčím do práce.

lucxy- ja tiež nestíham,ale baví ma moja robotka.

simka-veď aj ty by si ešte jedno zvládla. 😉