Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

aniel
22. jún 2009

u nás prší celý deň ,dokonca som po obede ani neotvorila,dnes úplne mŕtvo a malé sa ma nevedela nabažiť keď som prišla.Stále bola na mne nalepená 😉

gucz-moja tiež najradšej behé holá a bez plienky 😉

gucz
22. jún 2009

čavec aniel, hoď tie sľúbené fotky
ja som akurát okúpala malú, už je voňavučká (natrela som ju olejčekom) a teraz tu behá v pyžamku. O chvíľu pôjde do hajan 🙂 inak ona tak miluje kúpanie, keby ste počuli ako revala keď som ju ťahala z vane, tak by ste si mysleli, že ju deriem asi z kože....
aniel ako ste na tom s kúpaním, už sa Sofinka chce kúpať???

simka9122008
23. jún 2009

Dobré ránko kočky, u nás vykúka slniečko 🙂

gucz
23. jún 2009

dobré ránko, u nás akurát dopršalo a je pod mrakom. Dnes idem k zubárovi, tak sa teším, že mi zavrie tú dieru v zube (vypadla mi vložka), už aby bolo po tom

simka9122008
23. jún 2009

Gucz držím palce 🙂

gucz
23. jún 2009

Simka díky o 10.30 na mňa myslí 🙂 , ale v pohode, ja mám dobrého zubára

lucxy
23. jún 2009

dobre ranko,,,neboj gucz to prezijes,,,,ja som si akurat dala karnitin a idem na orbitrek 🙂 u nas tiez vykuklo slnko ale je chladno

lucxy
23. jún 2009

baby vcera som bola na aerobiku tak bolo super,,,,,bol to skor taky posilovaciiii

jjjjuzuýtdyxvglllkkhhjýýýťť++;;edssyy od lauri

erikas
23. jún 2009

ahojte kocky 😉 ako sa mavate?v chvate vas aspon citam,nejaka som rozbehana v poslednej dobe.Tento tyzden mam dovolenku,este staru musim docerpat,tak si aspon chvilku vydychnem.Stale sa nieco deje,niekam chodi,grilovacky a podobne veci a ked som doma tak nemam chut ani pustit PC,alebo teda ani cas.Cvicim stale aj dnes sa chystam poobede,syna som mala choreho,vcera sme boli na odberoch a nechala ho aj tento tyyden doma,ale rezignoval a siel do skoly,lebo doma by sa uz zblaznil....ako tvrdi 😀 ,keby sa ucili,tak ho do skoly nedostanem 😎 teraz ked nic nerobia sa tam bude hrnut a mysli si ze som blba.....

gucz gratulujem,ta dovolenka predsa len bola prínosom 😀

sestri je fajn ze si v pohode

lucxy drzis este 90 tku?

aniel zdravim ta aj twinsku,dufam,ze sa vam dari v obchodiku

co je s mirestou? 😎

sestri
23. jún 2009

ahojte kočky...tak už nie som v pohode, idú mi trhať zub...už nebudem mať za chvíľu na čom jesť...imunita mi totálne ničí zuby...držte mi palce...

sestri
23. jún 2009

a už nemám 2 zuby...

simka9122008
23. jún 2009

Fúha sestri čo tak zrazu 2 naraz?

sestri
23. jún 2009

jeden ma stále bolel pri jedle a na druhom som mala nález...

gucz
23. jún 2009

sestri tak sa potom drž, to nieje bohviečo trhanie zubu. Ja už som po návšteve zubára, spravil mi aj prehliadku, aj kameň mi dal dolu, aj mi ten zub spravil, taká som rada, že už to mám za sebou. Ani ma to nebolelo, samozrejme že vŕtanie je nepríjemné, ale v pohode 🙂 . Už začínam byť aj hladná, ešte chvíľu a môžem ísť jesť

gucz
23. jún 2009

teda nie potom sa drž, ale teraz, dúfam, že Ťa to veľmi nebolí

lucxy
23. jún 2009

no ozaj co je smirestou? dlho nic nepisala 🙂
sestri nezavidim ti ,,,,,dufam, ze budes hned v pohode
erikas caaauuu,,,nie uz nedrzim 90dnovku,,,, 🙂

gucz
23. jún 2009

mirestáááááááá ozvi sa 🙂

gucz
23. jún 2009

baby u nás bola taká strašná búrka 😕 , malá mi spala až do pol štvrtej, mohla by byť taká búrka aj častejšie 😀

sestri
23. jún 2009

ahojte...ja som to zvládla...teraz ma to zas začína bolieť, ale do večera vydržím a na noc si dám zas lieky...s týmto som nerátala...práve si varím polievku, rozmixujem si ju a budem jesť ako bábo, lebo na druhej strane mi už 4 zuby chýbajú...vraj mi to robí imunita...po dovolenke mi začne šéf robiť mostíky...aspoň teraz trocha schudnem, kedže neviem hrýzť... 😀

anaret
23. jún 2009

čaute ženy, idem si Vás prečítať, dlho mi nešlo načítať stránku, nemohla som prispievať, tak idem pozrieť, čo nového máte...

anaret
23. jún 2009

ja som dnes s malým bola u doktorky, včera prišiel zo škôlky so zapálenými očami, trošku má aj nádchu...kvapkáme do očí každú hodinu a večer masť, som zvedavá, či to zajtra bude lepšie...

inak to počasie je otras, my sme chceli ísť v nedeľu do Piešťan na kamióny, ale radšej sme to vzdali...

simka9122008
24. jún 2009

Kočky kde ste všetky, mne je dnes nejako blbo asi z toho počasia 😝

gucz
24. jún 2009

anaret chúďa malý, už má tie očká aspoň trochu lepšie?

ja som mierne mimo, včera som večer nemohla zaspať, a malá dnes ráno vstala o pol šiestej, tak som úplne mimo 😒 , pôjdem si spraviť kafe. A malá je samozrejme omrnčaná, už unavená, akurát som ju uložila spať, ale protestovala, tak uvidím čo bude....

dia2006
24. jún 2009

Ahojte, aj som som z počasia úplne mimo, to je niečo nehorázne.
Sestri, tak ako sa máš?
Gucz, nezávidím, moja cez víkendy nechce spať a potom nevládze so sebou a nikto s ňou.
Miresta???

sestri
24. jún 2009

ahojte...dia, celkom sa to dá vydržať...o pol tretej ráno som si dávala lieky od bolesti...práve sa kŕmim rozmixovanou zeleninovou polievkou...vrátila som sa do detských čias... 😀

vonku leje, my máme málo ľudí...nie je to nič moc...

dnes si asi na večeru urobím krupicovú kašu...

simka9122008
24. jún 2009

Sestri aj ja som nad krupicovou rozmýšľala 🙂

dia2006
24. jún 2009

Ja som nemala krupicovu kasu asi 100 rokov, ale ked som bola tehotna, tak
sme si s mm zvykli dat, celkom mi to chutilo. A teraz som zvykla obcas po
malej. Mam hroznu migrenu, len sa to stupnuje, idem na lieky.

twins
24. jún 2009

ahoj gucz gratulujem ja sem teraz chodim len obcas tak vas vsetky pozdravujem tusim ste sa vsetky dali na novu dietu tehotenstvo tak tu s vami nedrzim 😅 ja nedietujem nemam na to teraz nejak naladu ale ked konecne odidem z roboty tak sa do nej pustim asi aniel spominal co mame nove nestiham vas citat len obcas nakuknem a vzdY JE INA TEHOTNA tak nech sa vam narodia zdrave deticky papa pozdravujem vsetky co si ma este pametaju

twins
24. jún 2009

aj tie co ma nepoznaju

gucz
24. jún 2009

jééééj twins, akurát som dnes rozmýšľala, že si sa dlho neozvala 🙂 . Ďakujem za gratuláciu, no to tehotenstvo dieta určite neje, už teraz si pripadám ako veľryba 😀 .

sestri takže mixovanú polievočku... no nezávidím Ti, ja som v takom prípade (že som nemohla žuť) radšej jedla detskú výživu s roztlačeným banánom. Dúfam, že sa Ti to čoskoro zahojí.

dia nech Ti tá hnusná migréna rýchlo prejde, heš heš heš !!!, nenávidím migrénu
inak malá spala cez obed len hodinu a pol, ja fakt neviem kde berie energiu fungovať. Bola som sa s ňou a s mojou mamou aj prejsť vonku, sedela v káre, cumel v puse, plienku v ruke, tak som márne dúfala, že zaspí a bude spať aspoň chvíľu poobede, ale nič, len sedela a pozerala. A potom začalo pršať, dala som na káru igelit a to sa jej páčilo, tak sa prebrala úplne a ďobala do toho igelitu prstom 🙂 . Ani teraz nejak nejaví znaky únavy, no ja už áno 😀 , tak o pol ôsmej ide do hajan či chce či nie, a chvíľu po nej pôjdem asi aj ja