Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

aniel
24. jún 2009

ahojte-ja dnes des.Celý deň mi bolo blbo,točilo sa mi v hlave a bola som na rodičku v Pezinku a tam som myslela,že odpadnem,tak mi bolo blbo.Už ,aby sa vyčasilo.

twins-čo sa stalo,že si zavítala.

dia-nezávidím migrénu,ja ju nemám,ale tiež to počasie na mňa blbo vplýva.

lucxy
24. jún 2009

caute,,my sme dneska boli vzoo,,isli sme rano uz opol 8mej zdomu dosli sme opol 3tej,,,rychlo som dala malej jest,,,supla ju spat na hodku,,,zobudila obliekla bezala kmame a potom na aerobik,,,no a zaerobiku zase naspat po malu,,,a domov,,,a krasny den za nami
sestri vies co som ja pila,,,kupila som si taku tekutu vyzivu a pije sa cez slamku,,,lebo mne sa fakt vobec nedalo
dia nech ti prejde migrena
aniel neboj uz sa ma vycasit
twins,,,zavitaj castejsie
gucz vsak to je v pohode, ze spala 1 pol ved uz ide mat dva roky

aniel
24. jún 2009

lucxy-dúfam,že sa vyčasí a aj my sa dostaneme do ZOO 🙂

aniel
25. jún 2009

pridala som nejaké fotky,tak môžete nakuknúť 😉

simka9122008
25. jún 2009

Aniel zlatučká je Sofinka, ináč dobré ránko všetkým

lucxy
25. jún 2009

dobre ranko,,,aniel mala uz je riadne velka,,,,je zlata 🙂 ,,,,ja idem dat upiect kura a ryzu a polievku este neviem aku
unas je konecne vycasene,,,,

gucz
25. jún 2009

dobré ránko

aniel hneď idem čumnúť fotky 🙂

lucxy mne nevadí že spí len hodinu a pol, ale keby spala aspoň ráno dlhšie. Dnes madam vstala o 4.50 a hotovo. MM ju vzal do obyvky a mňa nechali spať do siedmej. No ale už teraz viem, že o desiatej bude už hotová

lucxy
25. jún 2009

cau gucz,,,no co jej zacalo obdobie vstavat o 5tej? dufam, ze nie

gucz
25. jún 2009

aniel krásna je veliká, a aké má dlhé vlásky 🙂 , keď si tak spomeniem aké boli tie naše dievčence drobunké skoro dva roky dozadu.... 🙂 , strašne rýchlo to uteká, že?

gucz
25. jún 2009

aj ja dúfam že nie, možno jej vadí svetlo, alebo čo, dnes aj včera ráno svietilo slniečko.... dúfam, že toto nebude robiť na jeseň a v zime, keď si spomeniem, keď som ju čakala ako som potrebovala spánok.... priznám sa, ja tak závidím kamarátke, jej dcérka od malilinka vstávala o pol deviate, teraz má druhé dvojtýždňové dieťatko a vstávajú o pol ôsmej.... toho sa ja asi ani nedožijem 😀

lucxy
25. jún 2009

gucz aj ja mam kamosku co ma taku staru ako je Laura a druhe uz ma 8mesiacov a spavaju do 8mej

dia2006
25. jún 2009

Lucxy a kde ste boli v zoo? Mala bola vytesena, vsak? My sme boli na Velku noc v BA, ale ja uz
nabuduce nepojdem, mna to uz nebavi, ja si radsej pojdem s kamoskou po svojom a muzi nech
behaju s detmi, lebo stale boli len konflikty. Dohodli sme sa, ze najprv ideme malej nieco pozriet
a potom do zoo, ale dobre, ze ma za usi nevytiahol z obchodu, ze uz ideme do zoo.
Ale casu bolo dost, takze nabuduce mozu ist.
Gucz, aj moja ma rozne fazy, napr. so mnou spi stale len do 5,30, ale s muzom si pospia do 8,00 aj
dlhsie a potom zaspia do jasliciek, so mnou sa to nemohlo stat.

gucz
25. jún 2009

čavec, drobec už spí, sama sa vypýtala spinkať. som zvedavá čo bude poobede 🙂

lucxy
25. jún 2009

caute my sme boli vonku,,,,no a teraz pijem kavu a mozem ist upratovat,,,,
dia boli sme v bojniciach 🙂

gucz
25. jún 2009

tak sa hlásime aj my, malá už je hore, spala 2,5 hodiny. ženú sa sem mraky, a už v diaľke aj hrmí ako besné, tak každou chvíľkou čakáme lejak.

aniel
25. jún 2009

baby-teda moja spáva cez deň na jednotku.OD 11.30 DO15.30 A NIEKEDY AJ do 16.00.Sama si ľahne do káry a spinká.Vnoci je to horšie,to ma aj tri krát zobudí,že mi dvíha pyžamo a cuciky mama.No zabijem sa.Asi ju to neodnaučím tak skoro.

gucz-ako ten čas letí a za chvíľu budeš mať druhé bábo a možno bude potom Laurika spávať lepšie.

dia-to poznám ,môj je taký istý-tiež len čo jeho zaujíma a z obchodu vždy ujde.

lucxy-ja som spravila k obedu opečený patizón potretý cesnakom a opraženým maslom,mňam mňam.

simka- 😵

aniel
25. jún 2009

hej baby,kde ste?

gucz
25. jún 2009

ahojček ja som tu na chvíľku, len som nakúkla a hneď zasa bežím, idem upratať výbuch a potom šup do sprchy 🙂
takže zdravííííím 😉

ozaj keď kojíš dávaš malej aj cez deň? či sa pricucne len v noci? Laura v noci nepapá už strašne dlho, neviem či aj nie od nejakých 5 mesiacov, nepýtala papať po tom, čo sme začali na noc dávať kašu. možno to robí len zo zvyku. Kedy ju plánujete dať do detskej? My chceme spraviť Laure izbičku, no teda skriňa tam je, akurát jej treba kúpiť postieľku, koberec detský je zatiaľ v obývačke, aj krabice s hračkami, tak to jej tam potom len presunieme. Len sa k tomu nejak neviem odhodlať. Len zas to potom nechcem prehadzovať na poslednú chvíľu, aby nemala pocit, že sme ju vyhodili zo spálne kvôli bábetku. Mne by nevadilo mať aj dve postieľky v spálni, len sa nám tam nezmestia.... 😒

gucz
25. jún 2009

bože píšem ako hotentot, pochopila si ma???

lucxy
25. jún 2009

gucz ja som pochopila,,,,hihi,,,,aniel tak to ti riadne spava cez den ty brdo 🙂

lucxy
26. jún 2009

dobre ranko,,,prva,,,,no dneska bude riaden hic,,,uz teraz je teplo 🙂

erikas
26. jún 2009

ahojte kocky 😉 dovolenku mam a nic nestiham,lietam stale niekam ako Batman,uz aby som isla do roboty 😎 😉
syn ide v nedelu uz na brigadu za otcom do Ciech tak mu musim bezat dokupit este nejake veci

lucxy aj u nas je uz teraz hic 😝

sestri prechadzas na babatkovsku stravu? 😵

pekny den kocky 🙂

gucz
26. jún 2009

ahojky baby
aj u nás je teplo a krásne svieti slniečko. erikas a synátor tam bude ako dlho?

sestri
26. jún 2009

ahojte ...

erikas...prešla som, ale sranda je, že mám o kilo viac...a čo ma hnevá najviac, zapálili sa mi rany, tak trpím...šéf mi nechce dať antibiotiká, lebo som nedávno dobrala po 5 týždňoch...asi zošaliem...

inak aj tu je krásne...

lucxy
26. jún 2009

cau erikas,,,tak mas toho tiez dost,,,,tak syn ti ide brigadovat, hej? 🙂
sestri to je zvlastne ze o kilo viac,,,,boze dufam, ze sa ti to nezhorsi 🙂

sestri
26. jún 2009

lucxy...sama sa tomu divím...šéf mi dal lieky do rany, malo by mi to prejsť...

tu je totálna tma a lejak...zajtra má byť letecký deň a malá ide na oslavu...som zvedavá na počko...

anaret
26. jún 2009

ahojky, tak malému kvapkám každú hodinu do oka, dúfam, že to bude o.k. včera sme mali záverečné vystupko v športovej hale...bolo fajn... dnes je strašne dusno, takéto rýchle zmeny počasia nie sú dobré...

žena a kam sa chystáte na dovolenku??? teda okrem gucz...tá už bola...

dia2006
26. jún 2009

Ja som sa chystala po Slovensku, ale moj muz sa chysta do Chorvatska, dokonca aj so mnou
a kedze sme boli teraz v Tatrach, tak do toho Chorvatska a teraz - vcera som sa rozhodla,
ze idem zit. Mam jednu robotu - taku, ze napoly tajnu - teda nechcem muz znervoznovat,
ze ako keby nestacilo, este si pridavam, idem si odkladat a idem spoznavat to, co som chcela
stale a este som nestihla - teda poznavacie zajazdy. Aj tak dost penazi miname, tak tych
100 EUR mesacne si odlozim, ani nebude citit. Muz si kupuje stale nejake vymozenosti
a to dost drahe, nikdy som ani nepipla, ale teraz "sa staviam na zadne".

lucxy
27. jún 2009

dobre ranko,,,mne sa chce spat,,,,mala mi vcera zaspala skoro o 10tej a o 6tej uz hore,,,,no a samozrejme ja som sla spat neskor a teraz vyzivujem,,,,ale uz sa mi robi kava
anaret, dufam, ze to malemu cim skor prejde,,,,,a sdovolenkou neviem,co
dia a kde chcete ist do chorvatska?
my ideme dneska na gulas,,,sa mi nechce
ozaj sestri ako ti je?

simka9122008
27. jún 2009

Dobré ránko kočky, ja som sa tu už včera nedostala, mala som to pestré už od rána a poobede bola v škôlke rozlúčka, pridala som aj fotky tak ak chcete mrknite, teraz pijem kafčo, papám musli a potom idem variť a pratať, u nás hlásim dážď ☹