Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

lucxy
3. sep 2009

gucz tak ako mala?

simka9122008
3. sep 2009

Gucz ako je malej, chúďa z čoho to môže mať 😲
Malý sa mal v škole super, ospevuje ju vo veľkom, o ničom inom nerozpráva len o škole, zlatý je, som rada že ten začiatok ho baví a nie je žiaden problém

lucxy
3. sep 2009

tak to je super,,,simi ze sa mu paci,,,,som zvedava na moju zajtra
a co je s diou,,,ani nenapise,,,,dia ak citas tak sa ozvi 😵

lucxy
4. sep 2009

caute tak ja som hore od 4tej mala vracala,,,a uz vystraja,,,,tak super,,,tak sa mi chce spat ze az

gucz
4. sep 2009

čauko tak u nás je horšie, ráno som malej zobrala moč a išli sme detskej doktorke. Malá má chytené hrdlo, zatekajú jej soplíky a to som si myslela, že soplík nemá, lebo jej nič netieklo von. A možno aj zápal močových ciest, moč poslali na rozbor do nemocnice. Dali jej také silnejšie antibiotiká čo sa dávajú každých 12 hodín, + k tomu probiotiká a uvidíme o týždeň. No a malá mala aj červené očko už asi tri dni, ale len také žilky, tak nás poslali na očné a má aj infekčný zápal očí, tak tam sme dostali ďalšie antibiotiká do očí . Má teplotu, je mrchavá a s liekmi je to a ešte bude krutý boj, lebo ona mi máločo zhltne, takže atb sirup jej džgám nasilu zo striekačky, probiotiká tak isto a kvapky do očí..... to je krotenie divej šelmy s revom ako by sme ju týrali a to jej ich mám kvapkať 5x denne do oboch očí. Proste už som popredu z toho psychicky na dne, chúďa malé, chorá je a ešte ju aj takto budem 7 dní trápiť. ... ☹. No a v piatok máme ísť na kontrolu aj k detskej, aj na očné. Ja idem ešte aj v stredu na krv a na poradňu, MM má rannú, tak to bude riadne o hubu... ☹ no nič idem depkovať

simka9122008
4. sep 2009

Gucz no máš to pestré, skoré uzdravenie Laurike a tebe pevné nervy, trpezlivosť a veľa oddychu

anaret
4. sep 2009

gucz, držím palce, aby ste boli skoro o.k.

simka9122008
5. sep 2009

Kde ste kočky?

gucz
5. sep 2009

simka ja nejak dnes nevládzem, mali sme na figu noc, malá mrnčala, aj sme boli hore, dávala som jej papať mlieko, lebo večer nič nezjedla. Ráno bola už o šiestej hore. Doobeda ju chúďa zas prehnalo, ale tak fest prehnalo. Aj povedala, že jej treba kakať, ale kým k nej MM skočil, že ju vyzlečie, tak už jej kako tieklo cez nohavičky , cez tepláky až na koberec, no tiekla z nej viacmenej voda. Tak ju MM sprchoval, ja som tepovala koberec + potom na 2x prala okakané veci a handry. No veselo. Malá nechce ani za svet spať, cez obed nespala ani hodinu a pol a teraz stále vymýšľa. Tak ako chorá skôr vyzerám ja.
Sme sa rozprávali s mojim a len tak mu hovorím, že by sa malej hodila nejaká tepláková súprava a že by som si dala nejaký zákusok. Potom som na ten rozhovor aj zabudla. Poobede sa šiel prejsť a kúpiť nurofenové čípky pre malú a doniesol mi zákusky, a malej aj teplákovú súpravu 🙂 , tak som šla do sprchy, a po nej ma čakal v obývačke koláčik a kafíčko, normálne že luxus.
Odfotila som maróda v tej súpravičke, tak o chvíľku dám do albumu

simka9122008
5. sep 2009

Och Gucz to ma mrzí že ste mali takú blbú noc, no mužíček sa činil, pekné od neho, vidno že si ťa váži a šetrí

simka9122008
5. sep 2009

Malá je zlatá v tej súpravke a má nádherné očká

lucxy
6. sep 2009

caute,,,,my sme boli v zoo,,,teraz sme dosli domov,,,rano bolo tak krasne a teraz sa uplne zatiahlo,,,,

simka9122008
6. sep 2009

Mňa dnes desne bolí hlava a je zatiahnuté, tak ostávame doma

gucz
6. sep 2009

ahojček žienky ako sa máte??? my už podstatne lepšie, akurát to papanie liekov je hrôza. U nás bolo dnes chvíľu slnko, potom zasa mraky a stále sa to striedalo. Doobeda bolo chladno, poobede asi 22 stupňov. Ráno som malej prehrabala skriňu, vyradila som už všetky telkové tričká, kraťasky, tenučké letné šatky a tak podobne, niektoré veci sú písané ako na 2 až 3 roky, tak som zvedavá čo jej z toho bude na rok ešte dobré. A prehrabala som zásoby vecí čo mám pre malú a zisťovala som koľko má tričiek s dlhým rukávom, pančušiek a tak. Ale má dosť vecí, tak som rada. Ešte som jej z MMB objednala teplákovú súpravičku a je vybavená, už nám treba kúpiť len čapičku na jeseň, inak všetko aj na zimu má. . . . . som happy

naši boli v tatrách a stavili sa aj v Poľsku a kúpili mimo iného mojim deťom aj hojdačku. Teraz ako pre Laurinku a potom aj pre miminko, lebo sa tam dá polohovať opierka. Malá je z nej nadšená, ani spať nechcela ísť, fakt super vecička. Hodím do albumu

gucz
6. sep 2009

lucxy v akej zoo ste boli? v Bojniciach?

simka9122008
6. sep 2009

Gucz aj ja som deťom triedila včera skrine, aspoň sa my uvoľnilo viacej miesta na nové veci 😀

gucz
6. sep 2009

tak to bola potom nejaká telepatia či čo 🙂

gucz
6. sep 2009

ako sa máte? deťúrence sú zdravučké??? čo malinká, nieje jej smutno keď je Peťko v škole?

lucxy
6. sep 2009

gucz tak mala ma hojdacku,,,,peknu,,,,mne mala vydrzi 2minuty a uz chce ist dole
hej boli sme v bojniciach 🙂

simka9122008
6. sep 2009

Malá má konečne pre seba celú detskú izbu, takže asi ani nie, ale potom poobede sa na neho zavesí ako malá pijavica 😀
Super hojdačka 😉

gucz
7. sep 2009

dobré ránečko

lucxy však aj ja som si myslela že tam vydrží najviac 5 minút a ona normálne plakala keď mala ísť spať.
simka že malá pijavica, tak som sa schuti zasmiala 😀

inak u nás je dnes ráno riadne kosa, nejakých 9 stupňov, vnútri máme podľa termostatu 23, ale ako som vyliezla z postele tak sa mi chlpy zježili od zimy... normálne som sa musela ísť nahodiť do teplákov a ponožiek...

gucz
7. sep 2009

kde ste všetky??? čo upratujete? mne sa táááák nechce.... nič, absolútne sa mi nič nechce. Ale upratané je od včera, manželova mamina nám poslala sviečkovú aj s knedľou, tak ani variť nemusím, super. 🙂 , to som ale hnilá, že???

simka9122008
7. sep 2009

Gucz ja som mala doobedu behačky v meste, idem sa konečne najesť, lebo už zle vidím 😀

lucxy
7. sep 2009

ahojte,,,ja som doobeda cosika stihla upratat,,,,mala sa rano tesila a pred skolkou chytila rev,,,,no ale ze bola dobra,,,,iba raz zaplakala taka som rada,,normalne ani neverim, ze to tak dobre zobrala 🙂

lucxy
7. sep 2009

haloo kde ste? 🙂

simka9122008
7. sep 2009

Už som tu, dala som krpatú spať a malý večeria

lucxy
7. sep 2009

aj ja som dala akurat malu spat,,,chcela by som si zacvicit

anaret
7. sep 2009

ahojky, len narýchlo Vás prečítam a idem variť, lebo babke menili plastové okná, tak chodíme tam makať, babka má 87 rokov, takže ona nespraví s upratovaním nič, tak je to na mne - viac menej... teraz ideme maľovať, teda maliar sa sľúbil len po večeroch, tak neviem...bude to asi dlhšie trvať..

lucxy
7. sep 2009

anaret a co vsetko ides malovat?

gucz
7. sep 2009

ahojček, aj ja som na chvíľočku tu, pozerala som na čt1 seriál Vyprávej - celkom sa mi to páči.
Anaret máš toho teda dosť, meniť okná a potom ešte aj maľovka... dúfam teda, že to budete mať rýchlo hotové a upratané.
Ja som sa dnes prehrabovala vo vecičkách po Laurinke, pozerala som najmenšie vecičky, koľko toho je a čo bude treba dokúpiť, lebo pri malej som mala dosť vecičiek aj požičaných od sesternice a tie som už vrátila. Ale v pohode, zostalo mi dosť vecí, tak treba dokúpiť len overal - kombinézu zimnú a ešte nejaké dupačky a bude toho dosť, ale to až keď budem vedieť čo to bude, či dievčatko alebo chlapček.

lucxy neboj o dva týždne už nebude ani ten rev ráno, Laurinke je tam (v škôlke) určite moc dobre, pekne sa tam pohraje. Teraz chodí len doobeda, alebo tam už aj spinká???