Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
20. sep 2009

ahojček
ja akurát čakám na našich, pôjdeme aj s malou dakam von bez MM, lebo ten je chorý.
Aniel je doma z dovolenky už dlho, len asi má toho moc....

lucxy
21. sep 2009

dobre ranko tak mne mala vstala o 5tej ze sa ide do skolky a zaspat ani za svet,,,,,

gucz
21. sep 2009

čauko my sme po strašne dlhej dobe dnes vstali až pred siedmou. Super že tvoja Laurika chce ísť do škôlky 🙂
my sme sa boli včera prejsť na Bukovej (priehrada v malých karpatoch). Kŕmili sme tam labute, malej sa to páčilo 🙂 , no aj ja som ju chcela odfotiť a šla som bližšie k vode a pošmykla som sa na žabačincoch (riasach ) a fajnovo som sa tam vycapila na riť. Chvalabohu sa mi nič nestalo, akurát som si treskla ruku (zápästie), ale nebolí ma už, tak fajn. Teraz periem šatstvo čo som mala na sebe, fajne som bola špinavá 😝 😀 . Ale aspoň tam mali rybári šou 😀 😀 😀

gucz
21. sep 2009

hodila som foto 🙂

miresta
21. sep 2009

ahojte baby, ako si žijete?

My skoro všetko po starom, akurát sme teraz choré...začala malinká...sople, kašel, horúčky a lekárka ktorá zastupovala našu doktorku nám dala len Mucosolvan, No od piatku sa s tým žaháme a horúčky neustupujú, takže budem musieť ísť zajtra znova. A namňa to tiež lezie, lebo už teraz ma škriabe hrdlo ako šialené , aj pri liganí už cítim bolesť, a teplotu som mala už včera zvýšenú. Tak uvidím ako to bude.

gucz - tak to je super že ste sa boli prejsť, len si dávaj na seba pozor.

sestri
21. sep 2009

ahojte kočky...ako sa máte?...my sme v pohode...pasujeme sa so školou, atletikou a bývaním...inak pohoda...stále chodím do posilovne...kočky tvrdia, že odkedy som sa rozviedla som ako odtrhnutá z reťaze 😀 ...ja sa len na to uchechtávam...v robote máme toho dosť veľa a tu odkedy chodíme všetci na farmu, na faceboook, je tu boj o počítač...ja si navyše dopisujem na pokeci s kamoškami, tak máme veselo...dúfam, že sa máte všetky dobre...držte sa...

gucz
22. sep 2009

čauko
sestri prečo ako odtrhnutá z reťaze ?, však si užívaš život, nie? tak by to malo byť 🙂
miresta prajem Vám skoré uzdravenie, aj moja malinká bola chorá, a ešte stále nemá úplne vyliečené očko.

anaret
22. sep 2009

malý je už fajn, chodí do škôlky... dnes sa chystáme do cirkusu poobede, ak sa to podarí...

vonku je krásne, všetkým, čo ste na meterskej"závidím" ten pobyt vonku, tak si to užívajte aj s detičkami...

neviete, čo je s anielom a twins???

simka9122008
23. sep 2009

Haloooooooooooo kde ste všetky, som nás ťahala až z 3 strany 😲 😲 😲 , ja som sa konečne pustila do pratania, každý deň mám niečo a nemám čas doma pratať 😝 , tak idem pokračovať ďalej

gucz
23. sep 2009

simka ahojky, aj ja som upratovala doobeda, som využila, že MM skoro vstal, tak som ich aj s malou vyhnala von s kýblikom kried kresliť si a ja som si v kľude upratovala. Pri malej sa mi totiž umývať podlahy nedajú, tak isto prach utrieť.... ona chce pri všetkom asistovať....
Teraz som dojedla špenát zo včera čo ostal, no a asi som to prehnala, nejak mi ostalo ťažko. No ale idem ešte dovariť, podusila som zeleninku, idem k tomu hodiť ryžu a bude zeleninkové rizoto 🙂

anaret
24. sep 2009

ahojky, nejak babenky prestali písať, čo sa deje???
malý dnes išiel zo škôlky na výlet k vojakom, tak sa tešil...

gucz
24. sep 2009

anaret áno nejak to tu upadá, aj mi je to ľúto, ale keď vidím že nik neodpisuje, tak tiež nepíšem.......

Timko bude mať isto krásny zážitok 🙂 , potom napíš čo na to hovoril 😉

cencula
24. sep 2009

ahojte je tu ešte niekto kto drží 90 dnovku? ja mám len 5 den ale dobre by padlo s niekym o tom pokecat, vy ste uz po? ako sa vám darilo, pribrali ste po nej? díky za info

gucz
24. sep 2009

ahoj 90tka sa drží tu https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
ja som po diete schudla a aj pribrala naspäť

lucxy
24. sep 2009

caute,,,no vidim ze sa pobiedne pise,,,,ja som dneska ako tak upratovala potom sla pomalu a poobede ku kadernicke,,,,tak som rada,,,,no a pekny den za nami,,,hihi,,,,
cencula ved ked budes chciet popisat kludne napis aj sem 🙂

anaret
25. sep 2009

gucz, Timko bol nadšený - sedel v tanku, v transportéri, držal samopal, videl robota na míny...vieš si predstaviť- ako chalan!!!! som rada, že sa mu páčilo...
doma nám skolaboval pc, tak asi budeme musieť kúpiť nový, potom sa Vám ozvem... už bol síce starý, ale dúfala som že do Vianoc vydrží...no čo už...také nepredvídané výdavky...

gucz
25. sep 2009

ahojček

anaret to verím že bol nadšený, veď to by som si teda pozrela aj ja 😉 , toho pc je mi ľúto

my máme dnes taký podivný deň.... včera sa mi malá zdala večer teplá, ale keď som jej zmerala teplotu tak nemala. No a ráno vstala s teplotou 38 stupňov (hneď ráno o pol siedmej). Tak celé doobedie preležala na matraci pred telkou, mrnčala, driemala.... Pred obedom som jej šupla čípok a o chvíľu zmena ako hrom, behala tu ako divá, hrala sa s tatinkom, aj sa pekne naobedovala (dovtedy vypila tri fľaše mlieka, nič iné nechcela, ani vodu). Teraz spinká, tak som veľmi zvedavá čo bude pooobede, som s ňou do desiatej večer sama, MM má poobednú. A vlastne ani neviem čo jej ako je, jediné na čo sa sťažuje je, že ju bolí hlavička. ☹

lucxy
26. sep 2009

gucz tak ako co je smalou? ten moj cert sa zobudi rano 5,40 a cely den je hore no ja znej nemozem 😝

gucz
26. sep 2009

ahojček
tak malá má soplík, doobeda len trochu zvýšenú teplotu, a teraz pred spaním mala 38,5, raz ju dnes aj prehnalo, ale inak dobre, vyzerá to len na obyčajné prechladnutie. Dávam jej vitamíny a pred spaním čípok na teplotu a to je všetko. Uvidím ako bude vyzerať v pondelok, ale myslím že to bude v pohode. No a dnes od obeda sa cítim chorá aj ja, všetko ma bolí ako pri teplote, ale teplotu nemám, tiež mi začína tiecť z nosa.... aj mňa dnes raz prehnalo, ale inak v pohode. Idem si uvariť čajík a zaľahnúť, budem sa snažiť to vyležať, keďže kvapky do nosa kvôli tehu nesmiem, akurát tak od teploty paralen ak by mi vybehla.
inak ani moja malá tomu spánku moc nedá, ráno vyliezla z postele už o šiestej, na obed spala len hodinu, ale už je uložená a je tam ticho, tak snáď bude pekne spinkať.

anaret
26. sep 2009

ahojky, hlásim sa z nového počítača, doniesol mi ho jeden pánko dnes naobed, len sa mi zdá, že písmenká na monitore sú nejaké trošku rozmazané...neviete mi poradiť??? "dcérka" je z toho celá happy, že vraj "konečne to ide ako to má byť..." tak zatiaľ sa majte a dúfam, že Vaše detičky budú o.k....
gucz, ako sa cítiš? koľko si pribrala? malé rastie??

lucxy
27. sep 2009

dobre ranko,,,,tak gucz hadam nebudes chora aj ty,,,,vitaminiky sup sup aby ti bolo dobre,,,,,a samozrejme ze aj malej
anaret tak to je super, ze uz mas pc novy 🙂 pis castejsie,,,
ja dovaram dala som varit zemiaky v supke a robim rezne morcacie a mala to tu bombarduje

gucz
27. sep 2009

ahojte kočky
tak sme choré obe ☹ , noc bola strašná, malá plakala každú chvíľu, potom nechcela spať... spala od 7,30 do 8,15, potom zaspala okolo jedenástej, znova sa zobudila o druhej. Od 2.20 sme strašili v obývačke aby sa aspoň MM vyspal a aby ju mal ráno. Tak sme v noci pozerali Príšerky s.r.o. (Monsters), a spať sme šli s protestami nejak po štvrtej. No a ráno bola hore už po šiestej, som myslela, že ma mrdne....
Ale vstal k nej MM a zobral ju do obývačky. Ja som sa začala cítiť akoby ma prešiel kamión, soplisko (teda voda z nosa), teplotka... no úžas. Tak som spala - ležala do poobedia, už sa dlhšie nedalo. Tak som hore. Malá furt vymýšľa, bol tu bordel ako v tanku, tak som radšej vstala. Radšej si ľahnem skôr večer.

simka9122008
27. sep 2009

Uff Gucz, tak sa skoro vyliečte 🙂

anaret
27. sep 2009

ahoj simka, ako sa máte? a detičky sú zdravé?

lucxy
28. sep 2009

gucz ako? uz je trosku lepsie?

simka9122008
28. sep 2009

Máme sa fajn, sme zdraví Anaret
Haloooooooooooo Gucz čo je nové s vami?

lucxy
28. sep 2009

no baby kde ste,,,no idem ulozit malu spat,,,je od rana hore,,,,spala az 5minut cez obed 😨

gucz
28. sep 2009

čaute kočky

no dnes sme skončili s malou na detskej pohotovosti.
Ráno k nám prišla mama aby som nebola s malou sama, MM mal rannú. Mne už je trochu lepšie i keď včera asi po štvrtej mi ostalo dosť zle, som myslela že už je so mnou koniec... Tak mi bolo príšerne zima a hrglovalo so mnou... Dala som si paralen, na perinu deky, a ležala som. MM mi nosil čajík, a ja som sa poctivo potila. No a dnes mi je lepšie, akurát že keď si kýchnem, tak mám pocit, že umriem od bolesti uší, mám zavalený nos, ale inak ok.
No a malinká zasa naopak, včera poobede jej bolo už lepšie, s MM sa hrali, kreslili si, modelovali plastelínu, pozerali rozprávky. Aj v noci dobre spala. Ráno sa zobudila zachrípnutá, tak som jej skúsila dať trošku kalciového sirupu, trošičku zjedla, trochu vypľula, jedovala sa, že čo za hnusobu jej to dávam, potom začala revať a až sa jej grclo od revu. Ale trošku jej to na chvíľu pomohlo, cez obed spala len chvíľku. No a potom som ju dala hajať poobede zasa, zaspinkala pekne, ale potom sa mi začala dusiť, plakala chripela a drhla sa. Tak sme šli na pohotovosť. No a tam jej dali nejaké silné antibiotiká, čo sa berú len raz denne a bude ich brať tri dni, potom máme ísť k doktorke na kontrolu a tá rozhodne či budeme v tých liekoch pokračovať. No a ešte jej dali taký sirup čo je proti duseniu, na utlmenie kašľa a ak zakašle, tak aby jej to šlo hneď von. Ale že by to mal byť aj silný utlmovač, tak uvidíme ako to na malú zapôsobí, lebo ona moc spať teraz nechce, tak ak by bola spavá, tak myslím, že by to bolo aj dobre keby to vyležala.

No zatiaľ budem končiť, prezlečiem malú do pyžamka a pôjdem ju o chvíľu uložiť

lucxy
28. sep 2009

no gucz nech to rychlo prejde aj tebe aj malej tak lezkaj ak sa ti da 🙂

gucz
28. sep 2009

lucxy veru pôjdem si ľahnúť, malá je už uložená, ani proti lieku moc nebojovala, tak dúfam, že čoskoro zaspinká. Nejak to na mňa doľahlo, chcela som pozerať telku, ale asi pri nej zaspím 😔