Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

anaret
1. dec 2009

sestri prajem skoré uzdravenie...

lucxy
2. dec 2009

caute,,,ako sa mate? 🙂 dufam , ze ako tak sa mate fajn
ja som isla dneska na 5tu,,,teraz som zjedla obed a robim si kafco,,,,, a pojdem upratat no a tak,,,
a piste viacej,,,,,sme sa dako utiahli,,,,ze?
sestri dufam, ze ti je lepsie 🙂
gucz ako si tu?

gucz
2. dec 2009

čauko žienky

v prvom rade prajem všetkým chorým skoré uzdravenie 🙂

ja žijem, pomaličky, dnes som strávila pol dňa po kontrolách (poradňa a diabetológia). Od rána od ôsmej som z polikliniky odchádzala až po druhej, na nervy. Potom na nákup a domenko. No už sa teším, ako sa zvalím do postele až malá zaspí (možno už spí, je v spálni podozrivé ticho). Inak sa máme dobre, zdraví sme všetci, akurát ja som sem tam unavená....

gucz
2. dec 2009

No a k pc sa moc nedostanem, ak ho aj zapnem, tak ho okupuje malá. Ukázala som jej na Youtube rozprávku barbapapa a teraz keď zbadá, že je zapnutý, tak stále chce pozerať rozprávku. Bude to asi taký istý počítačový maniak ako MM..... 😀

aniel
2. dec 2009

🙂 😉 😵

gucz
3. dec 2009

dobré ránko babulky

už sa chystáte na vianoce??? Ja som ešte ani výzdobu nerobila, neviem či aj budem robiť, snáď len také drobnosti ak stihnem, adventný veniec tento rok asi ani nespravím (malej by to stále ruky podávalo). Už ste pokupovali deťúrencom darčeky??? My sme malej kúpili v Tescu to lego duplo v žltej krabici, ja som jej kúpila aj vestu (takú teplú ako bundu) na jar. No ešte jej kúpime dajakú drobnosť, len už ma nič nenapadá. Bábiky má, knižky ju nebavia, rozmýšľala som nad tou tesco kuchynkou, ale máme mini byt, tak neviem kam by sme to dali... A to mám ešte pre malú dačo kúpiť akože od svokrovcov, ktorý mi dajú na darček pre malú korunky. Nič ma nenapadá, oni chcú aby to bola hračka, no Laura má hračiek kopec. Rozmýšľala som, že jej kúpim tatrovku, to by využila u nich aj na dvore, ale keď som to navrhla pred manželom, tak povedal, že to teraz nevyužije, že až na jar, no ja si myslím, že by sa potešila. Tak neviem čo spraviť...

gucz
3. dec 2009

Miresta čo Ty ako? ešte si 2 v 1 ???

lucxy
3. dec 2009

ahojte,,,uz som domka z prace a pijem kafco,,,gucz my mame kuchynku a celkom ju to bavi,,,a este aj doplnky a to su mikrovlnka,,,kanvica,,,,pracka 😀

gucz
3. dec 2009

čauko lucxy
ja viem že by aj moju Lauru bavila tá kuchynka, ale fakt neviem, kam by sme ju dali (som na nervy z nášho mini bytu).

anaret
4. dec 2009

aj náš má hračiek dosť, ale aj musím niečo...tak sme kúpili malé lego a malého transformera... ale hlavne musím oblečko - tepláky, tričká, pyžamko, mikinu, pančušky a také, lebo strašne cez leto vyrástol...
pubertiačke bundu a ešte niečo, veď každú chvíľu na niečo pýta, takže výdavky sú celý rok...
aj dnes ráno som ju viezla do mesta, lebo zavčasu ráno išli do Viedne...
cez víkend chcem piecť oblátky...

gucz
4. dec 2009

ahojky anaret
oblátky, mňam, u nás pečie švagriná

tiež by som malej najradšej kúpila dajaké veci na oblečenie, trebars pyžamá o číslo väčšie ako nosí, nech má, alebo tepláčky, no neviem či by sa tomu potešila. Ako od nás dostane to lego, tomu bude rada, len neviem akú hračku od svokrovcov. Moja mama jej zatiaľ kúpila autosedačku pre bábiku, že ja keď budem mať v autosedačke malého tak aj ona nech má bábiku 🙂 Káričku pre bábiku má, aj odrážadlá, aj bábiky, aj autíčka, aj vláčiky... ja fakt neviem. Asi jej kúpim prvé čo mi padne v obchode do oka a bude

lucxy
4. dec 2009

ja som malej kupila dneska takeho konika barbie s doplnkami,,,lebo bude mat 3rocky za chvilu 🙂

simka9122008
4. dec 2009

Lucxy a kedy presne ti bude mať malá narodky?

miresta
5. dec 2009

Ahojky baby, píšem po dlhšej dobe lebo som ležala na gynekologii, no a presne v čase keď mi položila gucz otazku či som dva v jednom som šla na pôrodnu sálu. Jasmínka Mia sa narodila 3.decembra, mala 2890 g a 48 cm. Bol to cisarsky takže ma všetko bolí, áe idem už dnes prvy krat do sprchy a wcko, tak sa teším. Myslím na vas....papa

lucxy
5. dec 2009

miresta waaaaaaaaaaauuu,,,,gratulujeme k jasminke,,,,a ako sa citis? ja som mala tiez cisarsky,,,,ale este si v nemocnici, ze? teda urcite si,,,,
simka 13teho decembra ma 3rocky 🙂
ako sa mate? ja som do 8mej lezala v posteli,,,,tie tri ranne mi dali zabrat a zajtra zase ranna,,,, 🙂 piste piste,,,,ja idem upratovat a asi umyjem okno

simka9122008
5. dec 2009

Jéééééééééééééj Miresta, tak už to máš za sebou, super, gratulujem, krásna váha 😵

simka9122008
5. dec 2009

Lucxy takže na Luciu, moja bude mať 9. decembra 2 rôčky

gucz
5. dec 2009

miresta obrovská gratulácia k dcérenke, akurát som na Vás myslela 🙂 , prajem Vám hodne zdravíčka, šťastia, lásky, maminke rýchle zotavenie a hodne mliečka 😉

lucxy
5. dec 2009

no gucz za chvilku si ty na rade 🙂

gucz
5. dec 2009

a v predstihu gratulujem aj Simonke a Laurinke, aby som nebodaj nezabudla 😉 .

My sme sa dnes s malou nudili, MM spí po nočnej, tak sme upiekli pár kokosových tyčiniek (také ako sušienky). Malá bola nadšená, aká je dôležitá 🙂 , keď sme dopiekli, tak si dala stoličku k drezu a aj riady chcela umývať. Žiadne tam však neboli, tak drhla drez špongiou a vyhlásila, že umýva riady 😉

carmenita
5. dec 2009

Ahojte baby a kolko ste vydrzali drzat tu 90-dnovu dietu a kolko ste za ten cas zhodili?:D

miresta
5. dec 2009

Ďakujem vam baby všetkym. Akurat že mliečko ešte stale nemam ale dufam že už zajtra dorazí. Najhoršie je ze nemožme mať navštevy lebo mame nemocničnu karantenu pre chrípku. Papa

simka9122008
5. dec 2009

Uff miresta, to je blbé s tými návštevami, no už to nejako vydržte, nech ste čím skôr domka, spolu rodinka 😵

simka9122008
6. dec 2009

dobré ránko peknú mikulášsku nedeľu všetkým 😵

gucz
6. dec 2009

babulky dobré ránko, či skôr už pomaly aj obed 🙂

miresta to s tými návštevami je blbé, ale zasa keby Vás mal niekto nakaziť chorobou... Však Vás navštívia domka 🙂
u nás v Trnave nie sú povolené návštevy na izbách už asi 20 rokov keď nie dlhšie, ak za Tebou príde návšteva, tak sa vidíte cez také veľké okno a rozprávate sa cez telefón (niečo podobné ako v base), ale je to robené pre dobro detičiek, aby neochoreli také malinké. Maminka môže ísť aj za dvere k rodine na takú chodbu, ale bábenko nie.

inak tento rok nejak malá toho Mikuláša ani neprežívala, samozrejme že sa tešila balíčkom včera u babky (od babky aj od tety). No ráno si čižmičku na okne nevšimla dobrú hodinu kým som ju neupozornila.... No potom sa tešila 🙂
hodím ranné foto do albumu

sestri
6. dec 2009

pekný deň všetkým....

miresta...gratulujem, je to krásne 🙂

my máme jednu veľkú vec....z mojej dcéra sa stala žena...zvládla to lepšie ako ja...hehe
vidím, že všetky už nakupujete darčeky...ja ani neviem, že čo jej kúpim, ale v piatok jej doviezli novú posteľ...tešila sa ako malá...a ja budem mať zas konečne súkromie, vlastnú izbu...

simka9122008
6. dec 2009

Super sestri, gratulujeme, to je veľký deň

anaret
6. dec 2009

MIresta blahoželám!!!! aj ja som mala druhý cisársky, bolo to dosť zlé, dlho som sa z toho dostávala, ale neboj, všetko prebolí...a čo sa týka mliečka, hlavne kľud a nezúfaj, ono príde.....

ja som piekla tie oblátky z 5 dávok, už mi z toho švitorilo... ešte som ale nestihla upratovať...
idem si ľahnúť, ráno vstávam do práce, dobrú noc...

aniel
8. dec 2009

ahojte baby,kde ste ?Našla som vás až na tretej strane 😎 Mňa nakoniec skolila chripka,ležím s horúčkou , kašlom a idem si plúca vykašlať 😉 Nemohlo ma to asi obísť,keď chodí toľko chorých ľudí do zelovocu 😒 Asi budeme chorá celá rodinka,lebo najstaršia mi volala,že ju všetko bolí,Paťko sa už dostal z horúčok,ale kašel neustupuje a Sofi mala ráno 37,6,tak dúfam,že jej nestúpne do večera 😒 ☹

anaret-to poznám ,keď tomu pečeniu nie je konca.

gucz-dúfam,že si ešte nenasledovala mirestu?

sestri-ešte,že ste len dve ,ja nestíham vložky kupovať.Ale inak gratulujem,že to dobre zvládla 😉

gucz
8. dec 2009

ahojček

aniel nie nie ešte držím pokope 😀 , a snáď aj dlho budem, i keď pravda je, že už ma sem tam aj spodok bolí, no ale snáď je všetko v poriadku, poradňu mám až 22.12.
Prajem Vám skoré uzdravenie, snáď to Sofinke rýchlo prejde, a samozrejme aj Vám ostatným. My sme všetci zatiaľ zdraví, musím si zaklopať. V sobotu sme boli u svokrovcov, bola tam aj neterka s riadnym soplom prechladnutá, ale zavrela sa v obývačke a nevychádzala odtiaľ, pozerala rozprávky. No a my sme sa zdržovali na druhej strane domu. No a v nedeľu ráno, sa mi malá zdala teplá, ale potom jej to bez príznakov prešlo a nič jej nieje. Tak som rada. Ja som si dnes poobede myslela, že už budem chorá či čo, ale asi to bolo len z únavy. V noci som sa dobre nevyspala (už riadne dlho, lebo často chodím na wc), malá vstáva stále strašne skoro, od rána ma bolela hlava, ešte k tomu hnusné počasie..... no a malá sa už doma nudila, tak len zle robila, neposlúchala ma, už sa s ňou nemôžem naťahovať. Tak som bola hotová, aj mi do plaču bolo, triasla ma zima. MM vzal malú von, boli preč dve hodiny, tak som si ľahla do perín, oddýchla som si a teraz mi je o 100% lepšie, aj hlava ma boleť prestala. Tak snáď chorá nebudem.

To som sa zasa rozpísala čo?