Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

aniel
4. jan 2009

gucz-tak ja sombola ráno v kostole aj s malou .Musela som výsť pri konci omše von lebo malá bola mrzutá.Kázeň bola počuť aj von a tak mi malá vonku zaspala.Bola som až do konca,aby sa aspoň na čerstvom vzduchu vyvetrala.Pekne si pospala a teraz spinká zas,tak som sa sem na chvíľu dostala. Na obed som mala zemiaky so zeleninou,nemohla som ohrdnúť,varil MM A HNEVAL BY SA,žE sasnažil a zbytočne,tak dnes už asilen ovocie.

miresta-ja som vonku tiež riadne vymrzla.Chcela somísť ešte raz s malou von,ale keď spí,tak už na večer nepôjdeme ,potomuž bude moc mrznúť.Rýchlo sa uzdravte aj s malou Eťkou,aby ste sa mohli tešiť zo sniežiku.U nás tiež poletuje.

aniel
4. jan 2009

miresta inak malinkejvšetko naj,aby bola stále zdravučká 😵

anaret-my sa pôjdeme asi sánkovať zajtra na Zošku aleo na Babu 😵

miresta
4. jan 2009

anaret - si zlatá, kľudne dôjdi, keď budeš mať cestu 🙂

aniel - ďakujeme pekne. Mala byť dnes oslava, aj som upiekla tortu, urobila fajný obedík, ale nik nedošiel. Mali prísť babka s dedkom, ale je dosť snehu a dedo sa vtedy už bojí jazdiť autom, takže až budúci víkend, ale to aj tak pôjdeme mi tam, tak som z toho poriadne smutná. Dokonca aj manžel musel ísť do práce. Sestry majú choré detičky, avšak jedna by mala dôjsť, tak dúfam, že príde,ale môže až ku večeru, ale aj tak mi maličká teraz spí.
No takže si s malou urobíme asi oslavu samé, podľa toho kedy príde tato, lebo zajtra príde z práce ešte neskôr.

No nevadí, ešte že ani nevie čo to sú narodeniny. 😀 Ja aj tak neberiem veľký dôraz na sviatky ,ale mám radosť z toho že sa stretneme a hlavne že môžem pohostiť.

miresta
4. jan 2009

kočky - aj ja sa chcem sánkovať! ☹ 😢

miresta
4. jan 2009

Dúfam, že bude sneh , kým vyzdravieme. Lebo podľa predpovede má snežiť ešte aj zajtra a otoplenie má prísť až vo štvtok, tak uvidíme .

asi tu nik nie ste, tak idem trochu pred telku.

aniel
4. jan 2009

no to je škoda,že nik neprišiel si sa pekne natrápila s prípravou.Ja som tiež včera pripravovala pre Danielku a nikto neprišiel,teraz máme koláčik v špajzy a nikto ho neje,neviem či ešte čakajú,že babka s bratom prídu,ale asi nie.

zanab
4. jan 2009

aj ja by som sa sánkovala, ale u nás to je biedne

riana246
4. jan 2009

ahojteee....tak aj my sme už prišli ...boli sme sa korčulovať a sankovať...bolo uplne, že super..... 🙂 chodíme každý den........
aj tu u nas akože sneží.... 😀 😀 😀 ..ale ked bude snežiť viac tak sa nebude dať korčulovať...ale čo už narobíme....budeme sa chodiť len sankovať....

gucz
4. jan 2009

no čavenko žienky , tak už mám aj po návšteve, aj malá spinká. Celkom pekné doobedie. Ako prišiel MM s malou domov, teda na parkovisko, tak som im šla oproti. Malá sa čudovala snehu, stále ho chytala (oberala ho susedovi z auta) a ani dovnútra domov nechcela ísť. Potom prišla segra s priateľom, toho sa najprv malá bála - hanbila (nevída ho často), ale potom sme sa všetci poskladali k malej na koberec k hračkám a o chvíľu sa oťukala, ku koncu návštevy sa aj predvádzala. Ale bola zlatá drobec malý.

no najnovšie správičky z okolia TT, máme tu - 3 stupne 😉 , trošku sneží, ale len ozaj drobunko.

gucz
4. jan 2009

aniel to máš dobré že Ti potom vonku zaspala, aspoň pri omši neplakala. Laura v kočíku nechce ležať ani za svet, my spávame už len v postieľke. V káre je to už ozaj ojedinelé, jedine keď sme v TT celý deň po doktoroch a tak. A z tých zemiačikov si nič nerob, však to nieje nediétne, buď rada že Ti manžel navarí, je to od neho milé 😉 . Ja som večerala tie cestoviny čo som mala aj k obedu, ale trochu menej a pásik čokolády. Neskutočne mi však chýba pečivo, taký granát, rohlík, alebo slaná palica mňam... ☹

miresta to je smutné že nikto neprišiel na oslavu, zastavila sa aspoň tá sestra??? Hlavu hore, určite by s tebou rodina chcela byť, ale keď sú detičky choré.... to by som ani ja nikam nešla. Hlavne si to uži s Esterkou. Kedy presne má rôčik?

aniel
4. jan 2009

tak my sme nakoniec na tú prechádzku šli Sofinka spala skoro do šiestej,tak som sa bála,že mi potom nezaspí.Teraz sme sa vykupkali,napapali,ale spinkať pôjde asi až za hodinku,ale nevadí teraz je taká spokojnejšia.Krásne snežilo a bolo vonku celkom fajn.Fusak odfotím zajtra za svetla,je v káre v pivnici 😵

lucxy
4. jan 2009

ahojte,,,anaret tak aj ja som bola vcera vo valcianskej doline hm to je nahoda,,,,
miresta tvojej malinkej prajeme s Laurinkou vsetko najlepsie,,,,, 😅 😅 😅 😅 HAPPY BIRTHDAY 😅 😅 😅 😅

lucxy
4. jan 2009

riana ako sa mas? co mas nove? 🙂

miresta
4. jan 2009

no baby moje, tak máme po rodinnej oslave, boli sme sami len ja s manželom a Eťka, pofotili sme sa aj pripili a dám fotky do albumčeka, tak potom môžte pozrieť.
Torta nie je ako zvyčajne, pretože som robila len z toho čo som mala doma, keďže som na nákup nešla. Ale myslím, že sa aj tak vydarila.

gucz - 1 rôčik má zajtra, presne o 10.04 hod. 😀

lucxy - ďakujeme

miresta
4. jan 2009

asi tu nik nie ste, tak idem popratať kuchyňu, a idem spinkať. Som dnes akási unavená. papa dobrú nocku 🙂

aniel
4. jan 2009

miresta-ja som tu zasa,keď tu nik nieje,stále sa míňame,ale malinká mi pred chvíľou zaspala,tak som sa jej venovala lebo mi nedovolila,aby som bola pri počítači.tak teda zajtra 😉

miresta
4. jan 2009

aniel - ešte som tu . Skypujem si so sestrou, tak mi nedovolí spať. Si tu ešte?

lucxy
5. jan 2009

dobre ranko zenusky,,,,aniel a co tak neskoro isla spat? ja budicek dneska o 5,38 😎 idem si dat kafe a upratat lebo vcera vecer som uz bola nevladla,,,,,a inak mam dobru svalovicu na bruchu a na bokoch a trochu na stehnach,,,som cvicila podla cindy +orbitrek,,,,,neviem ci som si nieco dako nenatiahla lebo ma vcera bolela jazva a to mna nikdy nebolievalo 🙂

aniel
5. jan 2009

lucxy-dobré ránko.Ja som nakoniec šla spať až o pol jednej.Pozerala som film a robila som si na notebouku v programe pinacle ak to poznáš?
Ja by som už od dnes tiež chcela začať cvičiť.Už som zasa hrozne rozkysnutá,len sa naštertovať.

miresta- bola som na počítači,ale už som na koníka nešla-Aj ja s twins skypujem,je to dobrá vec,aspoň neprevoláme toľko a máme menšie účty za telefón.Niekedy sme tam aj 1-2 hodinky 😉

gucz
5. jan 2009

miresta všetko najlepšie k narodeninkám tvojej malinkej prajem, veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky 🙂

gucz
5. jan 2009

ahoky dobré ránko babenky tak ja 1x čo mám malú som skôr hore ako ona 😎 , to sa nám teda ešte nestalo. lucxy aká jazva Ťa bolí? mala si Laurinku cisárskym? U nás sa ešte ten sniežik drží, tak keď sa malá zobudí, pôjdeme rýchlo von, je -1stupeň, tak nech sa nám to neroztopí. Tak keď ju budem ťahať, tak snáď budem mať aj ja pohyb 🙂

aniel čo je to ten program pinacle???

gucz
5. jan 2009

miresta pozerala som album, tak:
1, obyvačka je pekná, tá tapeta je zaujímavá, to Ti tapetoval mužíček? (šikulka)
2, Esterka je už aká veľkááááá 🙂 , už to teda nieje bábetko a aké má krásne vlásky dlhé
3, tortička je pekná, ja by som takú určite nezvládla, vidno že máš dobrú fantáziu, ž čoho bol ten kočík??? Vážne sa mi tá tortička páči

miresta
5. jan 2009

dobré ránko kočky,

aniel - tak to sme šli spať podobne, ja dokonca až o jednej. Bola som unavená a ankoniec som sa pri skype tak prebrala, že som nevedela zaspať. Aký film si pozerala? No mi so setrou presedíme tiež aj hodinu, potom ideme niečo porobiť a zase skypujeme. Niekedy si pripadám, že sedím viac pred počítačom ako niečo robím. 😀

gucz - ďakujeme pekne. Obývačku robil manžel, ale ja som vyberala farbu aj tapetu. No kočiarik som normálne vyrezala z medového cesta. Motív je akože: Končiaca sa zima, malo by to byť jasné z toho že je tam aj sneh-biela plnka, hlina, hnedá plnka, a tráva - zelená piškota. No snažila som sa niečo pekné a jednoduché. 🙂

miresta
5. jan 2009

lucxy - tak to si dobrá, že tak pekne cvičíš, ja som už dobré 3 týždne necvičila, ani teraz cez ten kašel sa nedá. Inač aj ja som bola cez cissársky rez, a tiež ma bolela jazva pri prvých cvičeniach.

gucz - u nás je -7 °C a poriadne sneží, a je tak zamračené, trochu hmla. Tak som sa rozhodla, že dnes ešte vydržím a k lekárke pojdem až v stredu, vtedy nás manžel nesie aj na kardiologiu s maličkou, aby nám to počasie ešte nepoškodilo. Neviem či robím dobre, ale uvidíme. 😉

aniel
5. jan 2009

gucz-to je taký program na fotky spravíš si to ako film na DVD vkladáš tam rôzne prechody,hudbu je to super program,dajú sa tam vkladať rôzne zvuky ,môžeš písať alebo nahrať zvuk .

miresta-aj ja mám niekedy pocit,že som viac na počítači ako niečo robím.Pozerala som Bermundský trojuholník alebo ako sa to volalo.Pozriem aj ja albumček.
U nás krásne sneží asi pôjdeme von.

aniel
5. jan 2009

*r;+tak

aniel
5. jan 2009

ospravedlňujem sa to napísala Sofi aj to omylom odoslala.

miresta-tak obývačka aj torta krásne si šikulka,samozrejme aj tvoj drahý.Malá teda riadne vyrástla a je celý tatino. 😵 😵

miresta
5. jan 2009

aniel - aj ja som pozerala bermúdsky trojuholník, ale potom ma to už prestalo baviť a na Jojke začal film o psychopatke, ktorá sa zamilovala do muža, ktorý bol ženatý.........to bolo dobré. A maličká áno je celý tatino, ale má trochu po mne aj oči a noštek. Kebysi videla fotku z detstva, tak by si mi dala za pravdu, len škoda, že je taká svetlá. No nič, možno sa ešte zmení. Ale aj tak je krásna. 🙂

aniel
5. jan 2009

no neviem ,či sa zmení.Ja som dúfala pri mojej Erike ,ale márne je bielokožec a na slnku dlho nevydrží

gucz
5. jan 2009

baby že svetlá a bielokožec, ja z vás umrem, máte krásne dcérky, buďte radi že sú zdravé. Ja som bola ako dieťa biela, blasy blonďavo - biele a oči modré. Polovica ľudí sa nadchýňala že som bola ako anielik a druhá polovica mi hovorila biela tvár... ☹ a vlasy mi aj tak stmavli. Tak majú deťúrence čas, určite sa ešte pomenia. A aniel len aby si nebola prekvapená keď raz príde Erika s prefarbenou hlavou 😉 Moja je tiež taká bledula, teda aspoň bola, bola bledá, oči modré a teraz jej trošku pokožka stmavla, vlásky jej blednú a očká sa zmenili na zeleno- hnedé (zatiaľ bledé) Tak rátam že keď bude veľká, bude hnedovlasá, ona je celkom po manželovi, aj u neho to tak postupovalo. 😎