Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

gucz
21. jan 2009

ale veď on nechrápe, a ak aj (keď je chorý) tak mne to nejak nevadí ak zaspím prvá, ale chorý nebýva často. Mne len liezlo včera na nervy to hlasné dýchanie, to sa stalo asi 1x.

gucz
21. jan 2009

Inak môj otec chrápal strašne, bolo to počuť aj cez dvoje dvere zatvorené, potom sa mu začalo aj zle dýchať a zistili mu astmu. Teraz berie lieky, chodieva na liečenie do tatier a chrápe stále, ale už nie tak nahlas.

miresta
21. jan 2009

gucz - takže sme z toho urobili chrápajúceho manžela ktorý vôbec nechrápe. Aj môj klen keď je unavený čo je každý druhý deň, alebo keď sa dobre naje, čo je tiež aspoň každý 3 deň. 😀

Inač pozrite si poslednú fotku v albumčeku, pridala som ju pred chvíľkou. Ten moj nezbedník mi robí len samé starosti. A to nevidíte ako vyzerá obývačka. No ale maminka keď zabudneš tanier na stole tak sa nediv, že? 😀

dia2006
21. jan 2009

Ahojte, Miresta, ja som si hned vsimla album, jaj mala je velmi zlata. Aj obyvacka je velmi pekna!! A nasa mala
je taka ista nezbednica, len akurat starsia /2,5/. Nechci vediet, co uz vsetko povyvadzala. Chceli sme malovat,
ale zhodnotila som situaciu, ze teraz je to zbytocne, aj ked sa uz neviem dockat, pretoze by som dala vsade
ine farby, take zivsie.

dia2006
21. jan 2009

A este nieco, ale to uz bol katastroficky den - po celej obyvacke plastelina nazmolena, okrem ineho z nej aj jedla
a napchala mi to do tlaciarne. Potom CD-cka do DVD-cka a videa /to video uz mozno ani nefunguje, ale neviem
to z toho vybrat.

miresta
21. jan 2009

dia - no keď toto mám čakať, tak sa rovno zbláznim. Ale bola zlatá, len som to pol hodiny vyberala z koberca. 😠

aniel
21. jan 2009

no teda tie vaše baby sú ,ale výmyselníčky
😒
gucz-môžu byť afty,ale teraz som pozerala a už má le asi 3-4 na hrane jazyka a papá menej .Teplé skoro vôbec nechce 😒

môj muž strašne chrápe,ale keď zaspím prvá tiež mi to nevadí 😅

gucz
21. jan 2009

miresta zlatunká je a vieš čo to ešte znamená, že je móóóc šikovná a rýchla 😎 😀 . Moja radšej vylieva kávu, prípadne mi do hrnčeka vopchá celú ruku, stačí jej na to len chvíľka nepozornosti

baby hoďte dajaké nové foto deťúreniec, miresta ma navnadila 😉 . Ja som dala asi predvčerom malú v oteplovačkách a v novej bunde, kúpila som tú súpravu cez mmb za 400 aj s dobierkou v cene

erikas
21. jan 2009

ahojte kočky 😉 máte to veselé,ja sa snažím cvičiť,bola som včera a idem aj zajtra....dúfam,že mi eufória vydrží,diétu nedržím,ale na jar sa chzstám na 5 vodovo-očistných dní,tak dúfam,že to vydržím 😝

dia2006
21. jan 2009

Jaj, ved v afekte som ani nedopisala, to ta plastelina bolo naozaj nic, potom mastny krem na zadok natrela na dlazbu a linku a nakoniec kecupovymi rukami - teda prstami po stene. Ked to mama uvidela, tak sa zlakla, ze to
bola krvava nehoda. A ona sa este aj vychvalovala, ze to ona sama. Ja uz cakam vsetko, vsade uz vyliezla,
velmi vela veci pokazila, aj znicila, o. i. aj mobily. Muz sa strasne hneva, ze jej dam mobil, ale ked uz fakt nemozem a naozaj potrebujem nieco velmi velmi surne, zial, obetujem aj mobil, lebo sa bojim, ze si ublizi.

dia2006
21. jan 2009

Ahoj Erika, ja som chcela zacat cvicit, ja som pred materskou pravidelne cvicila, ale zial, fakt si to neviem predstavit, este kedy by som mohla chodit. Doma sa mi nechce, aj ked sa priznam, ze ked som bola mladsia, kazdy den, ale naozaj kazdy som cvicila - rano, vecer. Ja neviem, preco som mala a skade taku pevnu volu.

simka9122008
21. jan 2009

Ja som teraz zožrala polku Študentskej pečeni

simka9122008
21. jan 2009

Že pečeň no som to fajne dos...., sorry pečať 😀 😀 😀

miresta
21. jan 2009

gucz - tak prsty mi do pohárov nestrká, no ona hneď pije, s tými maličkými rúčkami chytí veľký pohár a už z neho pije, minule sme odbehli pre niečo do kuchyne aj s manželom, a keď sme prišli tak si odpíjala akurát z pohára kde mal manžel naliaty vermuth. 😀

dia - tak ty máš doma určite novodobú maliarku. Nemaľuj, ona ti vymaľuje 🙂

miresta
21. jan 2009

no a dávam typ, zachytiť naše kočky pri ich výmysloch. Som zvedavá, ktorá bude najlepšia. 😀

dia2006
21. jan 2009

No, tak moja je taka rychla, ze ju nestihnem cvaknut, uz som to velakrat skusala.

aniel
21. jan 2009

myslíš mať foťák vždy po ruke,no neviem ,či sa mi to podarí 😉 Ale možno dnes ,keď som robila s cestom by bola býva dobrá fotka 😎 ,ale možno moja ako som sa skoro rozplakala 😢 .Rozgúlala som lístkové cesto,naplnila šukou ,syrom ,zrolovala ,nakrájala a začala som ukladať na plech a tu moja zlatá schytila dva kúsky,pomágala,tak som zvýšila hlas a poloožila to ,ale keď som sa otočila už mala ďalšie a ako videla,že sa hnevám 😠 ,tak ich odhodila na zem,možno keby som sa tak neponáhľala,tak sa zasmejem,ale takto mi bolo do plaču,že nič nestíham 😢

aniel
22. jan 2009

dobré ránko,práve som deťom dorobila desiatu a tak sa mi chce ešte spať,ale nemôžem Sofinka je so mnou už hodinku hore 😔

lucxy
22. jan 2009

ahojte tak moj cerstvy zazitok,,,urobila som si kavu a este som isla caj zalievat no ale to uz videla mala ze este nieco idem robit tak rychlo si zobrala stolicku dala si ju ku linke a ci mi do tej kavy nenaliala sirup a to bol okamih

aniel
22. jan 2009

lucxy- 😀 dobre som sa pobavila a bola dobrá? 😵

lucxy
22. jan 2009

no uzasna,,,ako vazne 😀 😠 aj u vas stale prsi?

lucxy
22. jan 2009

boze baby mna ide porazit moja mala chce mat vkuse pustenu bambulke a ja uz mam nato alergiu ked to pocuvam ☹

aniel
22. jan 2009

no je takésmutné a trocha pokvapkáva a fakt som sa pobavila 😵

gucz
22. jan 2009

čaute baby aj ja som sa pobavila, že káva so sirupom 🙂 . Aniel aj ja mávam také okamihy pri malej, že mi je až do plaču, prípadne ma ide od jedu poraziť, ale keď si potom na to neskôr spomeniem, tak sa na tom smejem.
my dnes ešte nemáme za sebou nejakú takú extra situáciu, akurát že sme boli v potravinách a zobrala som aj malú z káry von, takže najprv sa hanbila predavačiek, potom chcela všetko chytať, ale povedala som jej že nesmie a záhadne to aj pochopila. Tak som jej ukázala kde majú rožky, tak si jeden vzala a hneď vedľa majú zrkadlo, tak sa tam pred ním predvádzala, no zlatá bola pri tom, ako sa tam na seba škerila. Tak som zaplatila, hovorím malej že už ideme, tak mi mrška zdrhla do predajne a vrátila sa s takým úsmevom od ucha k uchu ešte s jedným rohlíkom, ktorý samozrejme už nakusla. Ale bolo úplne na nej vidieť, aká je na seba hrdá že sa jej ho podarilo ukoristiť, tak som ju ani nehrešila, len som ho ešte zaplatila a šli sme domov. Celú cestu sedela v káre ako pena, a odkusovala si raz z jedného a raz z druhého rožka (desiata a príloha )

gucz
22. jan 2009

u nás neprší, len je vonku mokro, a je aj celkom jasno, teda sú mraky, ale nieje vonku šedo. Ale hlásia zasa pršať, tak uvidíme. Zajtra idem aj s malou do Trnavy, idem k zubárovi na ďalšiu hodinu klavíra 😀 .

Ozaj neviete čo je so sestri??? dlho tu nebola... 😒

gucz
22. jan 2009

Simka že študentská pečeň 😀 😀 😀 , super, to musím spomenúť MM, on má rád také haluze, sa určite zasmeje

dia2006
22. jan 2009

Ahojte, ani ja neviem, kde je sestri a co je s nou. Sestri, halo, kde si, chybas, kde si????
Lucxy a aky sirup?? No, my mame ten problem, ze ked ma vidi nieco pit - ja neviem
pit rychlo, ja vsetko po duskkoch, este aj vodu, tak uteka s lyzickou a neviem sa jej
zbavit.
Dnes sa stal zazrak - rano vstala /vstava po 5.hod - este aj cez vikend/, dala som jej
mliecko a ked vypila, zobrala si babiku, zakryla ju aj seba a povedala, ze este chvilku
spinkat. Tak som skoro odpadla, aj som sa potesila. Samozrejme, ta chvilka trvala 2 min.
🙂

lucxy
22. jan 2009

no dia bol to cucoriedkovy sirup 😀 😀 😀 ,,,,baby dneska sme boli este vjednej skolke sa pozriet a mozem povedat ze je tam omnoho lepsie ako tam vtej,,,,ja neviem ale proste mala ma normalne ztoho traumu ako mi ju tam vtedy vprvy den ta ucitelka zobrala proste nechce ist ani ku mojej mame uplne place a boji sa,,,,tak som dneska isla sa pozriet aj smalou tu do druhej maju to tam aj lepsie vyriesene a mne sa tam ovela viacej pacilo,,,,tak som ju zahlasila od septembra,,,,ja to taak citim ze to bude lepsie 🙂
no ja neviem kde vsetky zmizli? mohli by zacat konecne pisat a bolo by to tu tak ako predtym,,,,hmmmm 😠 😨

lucxy
22. jan 2009

prave dovaram sosovicovy privarok a idem sa pustit do riadenia je to tu ako po vybuchu,,,dneska som uz mala nervy z malej v obchode vsetko chcela brat 😠

dia2006
22. jan 2009

Lucxy, kamoske sa stalo toto iste. Mala bola uplne smela, zlata, ale mala strasne zly prvy zazitok v skolke.
Ona bola velmi rozumna a mama jej vsetko musela vysvetlit a ona to aj pochopila, ziadne klamstva a pod.
Tak jej chcela vysvetlit, ze sa tam bude hrat, ze mamina pojde do roboty zarabat peniazky na mliecko a
potom pre nu pride. Chceli sa aj rozlucit, ale ucitelka ju zobrala na ruky a vyhnala mamu prec. Mala bola
uplne hotova, vobec na to nevedela zabudnut. Vzdy, ked isli okolo tej skolky, bola hotova. Tak ju zapisala
do druhej a vsetko ok. Predtym som to nechapala, ze by mohlo mat take male dieta traumu a tak si to
pamatat.