Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

aniel
16. okt 2008

ahojte babenky 🙂

tinaa- ešte máš asi stále návštevu 😵

miresta -ako sa darí 😉

aniel
16. okt 2008

babenky,čo spíte?My s malou upratujeme 😀

miresta
16. okt 2008

Ahojte babenky, ako sa máte? Mňa dnes strašne bolí hlava.

erikas
16. okt 2008

ahojte všetky 😉 bude asi pršať,je zamračené 😒

erikas
16. okt 2008

no kávička vypitá,idem upratať,navariť a poobede si zacvičím,večer do práce,majte sa zatiaľ 😀

miresta
16. okt 2008

Mala som včera dosť namáhavý deň na rozmýšľanie - robila som dve torty, tak možno aj kvôli tomu. Ale asi aj z počasia. No pekný deň všetkým, idem robiť výživku. 🙂

aniel
16. okt 2008

miresta ,tak predsa si sa dala na tú výživu a tortičky si hodila do albumu?

erikas -ja ešte stále upratujem ☹

miresta
16. okt 2008

aniel - jasne ,včera mi doniesla sestra fľaše, tak môžem začať. Dúfam, že sa mi podarí. Aj keď tam sa asi nedá nič pokaziť. Fotky z tortičiek ešte nie, nemám ich ešte stiahnuté, ale dám.
A už sú asi štyri čo musím dať.

miresta
16. okt 2008

aniel - no idem pracovať, a čo dnes varíš?

aniel
16. okt 2008

práve som dala žemlovku do trúby a ešte idem vyšlahať sneh,nech je krásne do zlatova upečená.Len neviem prečo sa mi nedarí ,aby bol sneh chrumkavý ako sme ho mávali v škole

gucz
16. okt 2008

čauko holky 🙂
u nás je už od rána riadna hmla, ale to je už asi nejaký 4 deň, vyjasní sa poobede len na nejaké 3 - 4 hodinky a potom zasa hmla ☹ , Pripadám si už ako v dákom horore 😀
Ahoj miresta už je Ti lepšie? mňamky tortičku by som si dala. Veľmi sa teším na vianoce, tiež budem pred nimi piecť, teraz radšej nepečiem, neni mi treba sladké jesť.
aniel prídte so Sofinkou aj k nám upratať, ale rýchlo kým Laura spí... keď je hore, tak len rozhadzuje 🙂
erikas, robíš nočné? a už si hore?

Ja si k obedu spravím rybku, asi na masle. Malej pôjdem uvariť polievočku, rybka jej moc nejde.

gucz
16. okt 2008

aniel žemlovku by som si aj ja dala, ale MM to nelúbi, ja mám rada len jablkovú, ak je tam tvaroh, tak nie.

aniel
16. okt 2008

robila som jablkovú,ale s tvarohom a kyslou smotanou a do toho vanilku.Ja ju robím z vianočky a rožkov,viac vianočky 😝 😀

gucz
16. okt 2008

mňamky 🙂

aniel
16. okt 2008

mňam .mňam,ale ja nebudem 😝

gucz
16. okt 2008

závidím Ti tvoju pevnú vôľu. Ja som si dala na raňajky chlieb s falošnou treskou (tá pomazánka s mrkvou, tvarohom vajíčkom...). asi si pôjdem zaliať ďalšie kafe, nejak sa mi zatvárajú oči 😔

aniel
16. okt 2008

Musím sa snažiť,keď už som sa na to dala a ešte vidím ,že to ide aj rýchlo dolu.Za dnes nemám kilo dolu ,ale nevadí .Dostať sa tak aspoň na 65kg 🙂

gucz
16. okt 2008

pošli mi tú mliečnu dietu, aspoň si to pozriem

aniel
16. okt 2008

ok 🙂

gucz
16. okt 2008

si tu ešte?

aniel
16. okt 2008

áno,žemlovka je hotová.Vyzerá fantasticky 🙂 😝 😵

dia2006
16. okt 2008

Ahojte dievcata, tak zemlovka vyzera fantasticky, skoda, ze tak daleko... 😉 . Tak s kyslou smotanou - to som este nepocula a vanilka ide kde?? Aj ja vyskusam na buduci tyzden, uz sme davno nemali.

jesika26
16. okt 2008

ahoj aniel-aj mne pošli tu dietku

erikas
16. okt 2008

jesika26 😎 ahojček

aniel mňaaam tá žemlovka musí byť ohromná,tiež som ešte nerobila s kyslej smotany,vyskúšam veru 😝

gucz ja mám dennú,nočnú,2dni voľno,takže sa vyspím pred nočnou aj po nej 😀 teda nie vždy....

miresta ako sa darí?kedy sa sťahujete? už ťa tek nebolieva žalúdok? 😒

lucxy
16. okt 2008

no zase tu robite chute 😝 erikas presne tak isto robi aj moj ocino ibaze este aj ponocnej a ked ma volno chodi makat 🙂
ja som si teraz natrela maches s cottege chesse 😝

aniel
16. okt 2008

dia2006.Ja zarobím :mlieko, žĺtka a 2 vanilky.
do toho namočím vianočku,rožky
vymastím máslom jánsku misu na spodok poukladám rohlíky
2 vrstva:jablká opäť vianočka
3 vrstva:tvaroh,kys.smot.,2 vanilky-zmiešať spolu
naposledy vianočka,dať piecť a navrch bielky a ešte nechať zapiecť do zlatova

jesika-máš to poslané

lucxy-a poslala si údaje zuzane1979 🙂

lucxy
16. okt 2008

aniel neposielala som ani prvy krat 🙂

dia2006
16. okt 2008

Aniel, znie to fantasticky, no to musi byt dobre, aj ked ja nelubim sladke, ale muz velmi, tak ho prekvapim - aj ked si nezasluzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aniel
16. okt 2008

dia2006-môj ju zbožňuje,ale iba s jablkami.Deti ju majú radšej s marhuľovým kompótom 🙂

lucxy
16. okt 2008

a ja milujem ked ma rad kazdy clen rodiny nieco ine 😀