Po tretíkrát som nespravila skúšky v autoškole, čo ďalej?

annaxj
18. jún 2019

Ahojte, chcem sa opýtať či niekto nemá nejaké skúsenosti s nespravením skúšky v autoškole na 3. krát. Povedali mi že mi príde domov nejaké potvrdenie o nespravení skúšky ale nepšišlo mi nič a bude to už mesiac. Plus nemá niekto nejaké skúsenosti s odvolaním sa?

deti95060810
19. jún 2019

ak si nebola ani raz na kúželkách - nemala si jazdu, určite by som napísala doporučený list na danú autoškolu - je to porušenie prípravy, ty si zaplatila aj za to....
popr. skús sa opýtať právnika ako ďálej postupovať.... Na MK je právne poradenstvo , alebo napíš na nick draik

uglybetty1234
19. jún 2019

Este by som doplnila, ze ak ti nieco nejde o to viac to mas trenovat. Ja som mala cuvat a som to furt odmietala, ale instruktorka ma do toho vzdy tlacila a nepopustila. Dobre spravila. Vedela ktore krizovatky nenavidim, tak sme tam jazdili do zblaznenia.
Takze hladaj inu autoskolu. Ja som predtym zacala robit vodicak v inej a instruktor bol otras, tam som ani nedokoncila kurz.

pribinak
19. jún 2019

@lulula1990 3 pokusy zo zákona a nie len z rozhodnutia policajta ci autoškoly !!!!

pribinak
19. jún 2019

@wcw zaplat si kondične jázdy, niekto si zaplatí 2 a niekto 10

saja1
19. jún 2019

@kikuska555
@sasanka605
Cestne priznavam, ze raz som tukla- tukla som do nasho domu 🙈 lebo moje dieta plakalo a ja som proste cuvala o 3cm viac nez som mala. Ale na toto ma ziadna autoskola nepripravi, strasne silny hlas ma 😆 Zato moje auto bolo tuknute asi 5x 😞 Na druhej strane to ze viete ist medzi kuzelami neznamena ze viete parkovat medzi auta ze ano.

jana_eyre_2
19. jún 2019

@wcw skus pozriet autoskola ASA, tam som si robila vodicak ja aj moj muz.. ten moj vodicak sice uz mam 10rokov, ale pristup bol fajn, istruktori super a majitel jazdi tiez, pokial viem len sa este zlepsili..

sasanka605
19. jún 2019

@saja1 to nie ale aspoň aké také vnímanie priestoru okolo auta sa tam človek naučí a hlavne kam do spataku ma pozerať keď cuva aby nešiel ako kamikadze

saja1
19. jún 2019

@sasanka605 jasne to mas pravdu, to treba trenovat, medzi kuzelmi aj medzi autami. A keby pri teste niekto zhodil 3 kuzele, je jasne ze musi dotrenovat 😁 ale ked to niekomu dlhsie trva? Ked vidim ze niekto dlhsie parkuje, s kludom pockam...moj muz vystupi a pomoze 😁 ale ked niekto neda prednost, vysoko prekracuje rychlost, nepouziva blinker, nebezpecne predbieha, nedodrziava odstup, mysickuje, je agresivny, to su ludia co nemaju mat vodicak. To sa ale vacsinou nezisti pri testoch 🤔 napriklad ja by som podla vas vobec nemala mat vodicak. Nastastie som ho robila uz davno 😬 roky som nejazdila, lebo som sa bala, ja som prehnane zodpovedny clovek, a keby som niekomu oskrela auto, hanba by ma 3x prefackala. Pred asi 5r ma presvedcil moj muz... ale dala som to len s automatom a cuvacou kamerou. Vdaka bohu za ne. Ano viem, keby som sadla do normalneho auta, nevedela by som... ale ani by som donho nesadla a isla by som na autobus! Sorry za dlhy vylev, toto je moja citliva tema 😀 zeny nebojte sa soferovat 😁✌

annaxj
autor
19. jún 2019

@lulula1990 no pokiaľ ja viem, v vetšine krajinách v EU a v Amerike to takto nefunguje. Poznám viac jak dosť ľudí z rôznych krajín a všetci mi povedali že ak si priplatíš, môžeš skúšku robiť aj 4,5,6 krát. A plus tam majú o dosť menší počet hodín, čiže je to oveľa menej časovo náročné....

majcika
20. jún 2019

@annaxj zrejme šoférovat nevieš, hádaj sa koľko chceš.

kikuska555
20. jún 2019

@annaxj neviem, pre mna je pochopitelna posledna tvoja sprava, resp. Veta. "A plus tam majú o dosť menší počet hodín, čiže je to oveľa menej časovo náročné...." Ale ved ani tieto hodiny co je ich viac ti nestacilo nato aby si vodicak urobila. Myslim ze hladas chybu vsade len nie v sebe.

siska53
20. jún 2019

@annaxj nuz.. no ci sa da odvolat? Opytaj sa v autoskole, kde si chodila.. ja som.spravila nedavno na 3.x, ja som.opakovala jazdy.. ale teda, co som.si ja zaplatila kondičných! Niekomu to ide lahko, inemu nie. A pred skuskou boli najdolezitejsie kuzelky-cvicisko, tak sme trenovali najma to.Kedze som.jazdu nespravila, oni hodnotia aj techniku jazdy, ci pocuvas, co ti hovoria, ci sa pozeras do zrkadiel atd.., prosto vsetko, tak som.si to zopakovala a este raz zopakovala, ale to sme trenovali uz len jazdu.

A ja som bola ta, co sa domahala kondicnych jazd ( aj to beru do uvahy, ci si si davala kondicne jazdy). Nemusis ich mat v tej autoskole,kde si chodila, mozes si ich zaplatit aj inde.

natalyfashion
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika93212323
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patinqaa
19. aug 2021

@veronika93212323 sa mi zda ze 13-15€ bolo par rokov dozadu (33€ bolo tiez tak snad to tak zostalo)

jnako
26. jan 2022

Dobrý mám posledný pokus v autoškole
a to sa týka iba jazda s policajtom neake rady aby som to urobil dakujem

damiana
26. mar 2022

@jnako no ako to dopadlo ?

montas
26. apr 2023

Prosim daju sa kupit kondicne jazdy inej autoskole za mesiac mam testy a necitim sa byt pripravena moja autoskola ma nevedela naucit

79viktoria79
26. apr 2023

@montas mala si vymeniť instruktora, keď ta nevedel naučiť,to nieje o autoškole