Po umývaní v umývačke zostala celá tabletka. Prečo?

peta1510
25. feb 2009

Mame asi stvrty mesiac umyvacku riadu,ale uz vela krat sa mi stalo,ze po domyti riadu mi zostala tableta takmer cela,neminuta,alebo minuta len ciastocne a riad samozrejme spinavy...Neviete mi poradit,v com je problem?Dakujem.

nadhera
10. apr 2010

nemala som pocit, ze prasok , ktory som v dm videla stoji 140sk - skor to bolo cez250sk. asi nevravime o tom istom prasku. preto som chcela vediet, na kolko je umyti. mozete mi ho trochu opisat, chystam sa onedlho na nakup, lebo tablety dochadzaju. 😉

aj my dakujeme za gratulku 😉

aleela
10. apr 2010

Ten prasok v DM, je znacka Denk mit, ta dmkova. Fakt bol taky lacny. Ale nepamatam si velmi obal, tusim biely...

timea100
11. apr 2010

Ao poznam, prvidelne ich kupujem a som velmi spokojna.

nadhera
12. apr 2010

dakujem, vyskusam aj ja.

ljublju
25. jún 2010

Ahoj,stalo sa prosim niekomu,ze voda neodtekala do odtoku,alebo mal zapchatu nadrzku?Dnes som uz jednu varku umyla a neskor sme znova pustili umyvanie a po chvilke ako sa vo vnutri postupne napustala zacala tiect spodkom dvierok...zastavili sme program a otvorili ju a tam dole bola kopa vody spinavej a niako to neodteka,musela som to spongiou odcerpat.Cim to moze byt?Neviem vobec ako nato,asi opravara zavolat.

denduska
26. jún 2010

ljublju nam sa to stalo hned po zapojeni, tiez ostala dole v umyvacke spinava voda, fuj, potom sme prisli na to, ze v potrubi ci tam niekde v sifone sme mali nejaky spatny ventil alebo nejaku zaklopku neviem presne ako sa to vola...tak to muz vymenil za take bez zaklopky a uz to slo.. boze napisala som to hrozne, snad je to pochopitelne...
tiez sme chceli ist reklamovat 😅

benkovamartina
2. nov 2010

Baby a je Somat a Finis Quntum, Jednota a Lidl tabletky na tej istej úrovni? dá sa to porovnať? nám dosť zašli hrnce lyžičky, už nie sú krásne lesklé.

mateson
2. nov 2010

@benkovamartina podla mna nie. Somat je určite lepší ako Lidl. Ja som skusila snád už všetky možné tabletky aj prášky. Lacné aj drahé. Podla mojej skusenosti je lepší gel ako prášok a tabletka. Ale pokial netrafíš na akciu je podla mna drahý. Teraz som kupila v akcii prvý krát Jar kapsule a zatial sa mi zdaju najlepšie čo som kedy mala. Myčku mám 8 rokov. Teda nie jednu po piatich rokoch odišla zanussi, teraz mám tretí rok elektrolux. Potvrdilo sa mi ,že tak ako pri práškoch na pranie a aviváži, nemusí byt najdrahšie, ale to najlacnejšie nestojí vačšinou za nič 😉

viva13
15. nov 2010

Ahoj, prosím babulky kolko vám vydrží 1kg soli v umývačke, niekde som čítala že by malo aj 100umytí, je v poriadku, že mne vydrží len cca 30 ??? ☹

ikke
15. nov 2010

@viva13 to asi zalezi na tvrdosti vody, nie?ale myslim, ze 30 umyti je velmi malo.
neda sa ti niekde nastavit tvrdost vody?

viva13
15. nov 2010

@ikke
no to netuším popozerám v papieroch ☹

helena56800
15. nov 2010

no ja si tiež myslím, že 30 umytí je strášne málo. Mne určite vydrži tak okolo stovky, a nenastavovala som nikde ostalo to tak ako bola nastavená od nová. Možno záleži aj čo používaš, lebo ja skoro vždy tablety 3 v 1.

viva13
16. nov 2010

@helena56800
ahoj, ja používam tabletky 3 a 4v1

viva13
22. dec 2010

Ahoj, nevyznáte sa tu niekto v umývačkach, prípadne niekoho manžel?Potrebovala by som poradiť, v popise umývačky máme napísané, že je Max. teplota privádzanej vody 25 °C platí to na umývačku, alebo na hadicu? Neviete mi poradiť? 😒

nadhera
22. dec 2010

@viva13 umyvacku riadu napojte na studenu vodu - ona si zohreje 😉

viva13
22. dec 2010

@nadhera Ja práveže potrebujem vedieť či môžem napojiť priamona teplú, tak sme to mali napojené v predošlej umývačke len nás zarazilo toto napísané 😒 tak by som potrebovala zistiť či to môžem napojiť aj na tejto novej tak. 😵

kiya
3. aug 2011

ahoj poradi mi niekto? chceme kupit umyvacku, ale kupili sme byt a v nom aj linka s pripravenym miestom, ale len na 45 cm.. dokazem tam umyt aj hrnce? citam, ze lepsia je velka, ale ja ju tam proste nemam kam dat (leda, ze by som vyhodila sporak :D )

pralinka25
6. aug 2011

@kiya hehe vyhod sporak a nebudes potrebovat ani umyvacku 😀
ale nie. je lepsia sice vacsia ale ked neni miesto je 45 cm umyvacka lepsia ako nic. tot moj nazor. mam kamosky co maju aj taku umyvacku. jasne umjes tam aj hrnce. menej ich tam das ale umyjes. neviem ako je to s plechom ten sa tam asi nezmesti. a hrniec taky uplne obrovsky tiez asi nie. ale take tie bezne hrnce tam das v pohode podla toho co hovorili.

kiya
6. aug 2011

@pralinka25 vdaka.. uz sme boli kukat v obchode... urcite do toho ideme, uz si len vybrat..🙂

pralinka25
6. aug 2011

jasne v rodine je to super vec a usetri kooopec casu 🙂

meusicka
15. aug 2011

ahojte, prosim poradte ak viete. kupili sme umyvacku a zapojili, vsetko tak ako ma byt, ale... dnes som ju konecne chcela aj vyskusat. naukladala som celodenny riad, zapla a ona sa tvari ze to vsetko umyva, aj tabletku vyhodi, ale riad ostava neumyty, trysky vodu vobec nestriekaju. vsetko tam ostava suche, akurat na spodku mycky je natecena voda a aj to studena. nechapem co sa deje. skontrolovali sme privod vody a nie je nikde blokovana, aj tlak by mal byt v poriadku. skusala som uz aj na prazdno pustit, ci nahodou som nevlozila daco blbo, a blokuje to ramena, ale nie. oni ostavaju tak ako su a nic sa nedeje. co s tym??? ☹

radlinka
15. aug 2011

@meusicka reklamovat a cim skor vymenit 😉

alami
18. aug 2011

@meusicka ako ti radí @radlinka
my sme rovnako novú zapojili a zistili sme, že nejde. Už si to presne nepamätám, je to už 5 rokov,ale proste nešla - bolo treba odpojiť, odniesť naspäť a dali nám nový kus. Nič moc teda, ke´dže je to taká veľká vec. No ale stalo sa to aj nám. Najskôr sa choďte opýtať do predajne, ale myslím, že vás čaká výmena.

radlinka
18. aug 2011

@alami @meusicka presne tak 😉 suhlasim, na SK je dost tazke taketo veci pridlho skusat, treba to hned vymenit a poziadat o novy produkt pripadne o inu znacku. Som zastanca inej znacky, tak by som to hned aj vymenila a necakala ani minutu, lebo poznam slovenskych obchodnikov, hned vytocia s chudakov zakaznikov v prospech seba. 🙄 🙄

meusicka
29. aug 2011

@radlinka
@alami ahojte tak si predstavte, sme zavolali autorizovany servis. poslali technika a vraj nedobre zapojene obehove cerpadlo. tak to prehodil, zrejme chyba este z vyroby, nepozornost. akurat problem zacal vtedy, ked vysvitlo, ze nemame origos zarucny list. som volala do obchodu (mali sme to cez net objednane) a som povedala ze co mam za problem. tak mi prislubili poslat zarucny a mame s nim ist potom do servisu a oni nam vratia peniazky. zarucak uz aj poslali, len ho este zobrat a bude vsetko ok. bola to len banalita, ale aj tak neprijemna. ☹ ale myska odvtedy funguje a som s nou zatial spokojna 🙂

lubka131
30. sep 2011

ahojte, potrebujem poradit, idem prvy krat pouzit umyvacku riadu Beko, v navode pisu ze treba nasypat sol, treba mi ju tam nasypat ked idem pouzit tablety all in 1?ci netreba?dakujem za rady.

ma77
30. sep 2011

@lubka131 Treba ja sypem stale aj ked použivam rôzne tablety kup si taku obyčajnu z Lidla to stači alebo Tesco nejaku najlacnejšiu aj leštidlo davam z Lidla 😉

ukana
1. okt 2011

@lubka131 ano, soľ treba, ja tiež kupujem v Lidli...lepšie je potom ten riad umytý 😉

pralinka25
1. okt 2011

ano treba vzdy nech mas akekolvek tablety

lubka131
3. okt 2011

dobre vďaka, kúpim soľ aj leštidlo a budem pridávať. pekný deň.