Počas tehotenstva neviem dosiahnuť orgazmus

chicco111
18. nov 2013

Ahoj baby, v prvom rade chcem povedať že som tu na koníku už nejaký ten čas ale za tento "problém" ak sa to tak dá nazvať sa trochu hanbím. Z manželom čakáme bábo som v 26tt a keď sa milujeme mám problém z orgazmom. Prvé tri mesiace tehotenstva som bola veľmi chtivá a orgazmus bola krajší, dlhší, intenzívnejší ale teraz je to o ničom. Môžme sa milovať aj 3 hodiny a nič. Z manželom nemám problém, milujem ho, priťahuje ma a je úžasný, pomáha mi, na bábo sa teší. Všade čítam ako ženy v tehotenstve sexovali o 106 a orgazmus bol úžasný. Chcela by som vedieť či len ja som výnimka alebo je to "bežné". Ešte by som chcela napísať že na sex mám chuť, milujeme sa pravidelne a je mi pri tom dobre len proste orgazmus nikde. Ďakujem za vaše rady a názory 🙂

horana
18. nov 2013

Je to prudko individualne, tak ako celkova chut na sex v tehu, niekorej sa zvysi, inej znizi a to az do extrenych hodnot obcoh stran spektra, tak je to aj z oragazmom.
Ja som sice onen pripad kedy na tehu spominam ako na najkrajsie obdobie sex. zivota, take lahko dosiahnutelne a burlive orgazmy ako vtedy, dovtedy ani potom neboli, ale zase po porode utlm, a doslova par rokov sa mi mohlo o orgazme len zdat. Tak neviem ci by som to aj nevymenila s takymi co potom bezproblemovo nabehli.
To len vydrat treba, ved uz to mas temer za par, dobre bude uvidis.

maribell
18. nov 2013

@chicco111 ahoj tak to je asi uplne normalne ze postupom casu v tehotenstve to uz proste nejde..ja som mala tiez krasne prve mesiace ale ako zacalo rast brusko tak to proste uz neslo ..neviem nevedela som sa tak uvolnit ked uz som mala pupendo 😀 ... v tomto ti asi nikto nic neporadi ..ale po porode to bolo zase v pohode ..teda aspon pre mna..prvy sex bol strasny ale hned druhy uz som orgazmus dosiahla stacilo len kupit lubrigacny gel 😉 ....

jahodka8
18. nov 2013

Ja som prvé 3-4 mesiace ani veľmi nemala pomyslenie na milovanie, bývala som veľmi unavená, spavá. Až tak od piateho mesiaca to bolo pekné, práveže ako mi rástlo bruško, tak to bolo krajšie až do pôrodu. Asi sa moc na to zameriavaš a myslíš moc na seba, práveže vtedy to nejde. Skúste to robiť inak, asi to chce nejakú obmenu, možno aj zmenu prostredia, inú izbu alebo dovolenku, krátky pobyt inde - na chate a pod. Možno máš aj rastúce obavy z pôrodu, vyšetrení, zdravia dieťaťa, to všetko na to vplýva.

loliki
18. nov 2013

Ak naozaj nemás vacsie problemy, tak sa mozes povazovat za stastnu zenu. Prajem prijemne tehotenstvo. Neviem,kde vsade si citala, ze zeny v tehotenstve sexuju o 106. Ja viem o takych, co cele tehotenstvo prelezali v nemocnici hore nohami.

chicco111
autor
18. nov 2013

@loliki samozrejme že som rada že nemám iné problémy len som si myslela že aj toto bude bez problémov.
@jahodka8 To už napadlo aj mňa, víkend niekde inde. A s tými polohami už veľmi špekulovať nemôžem kvôli brušku 😀
@maribell veď to bruško rastie a s ním aj obavy. Neviem sa uvoľniť.

hviezdicka111
18. nov 2013

Mat tak tvoje problemy..ja sa bojim, aby som este neporodila...a od 24tt lezim 😀 a to este nie som z tych, co maju najvacsie komplikacie...podla mna, mozes byt spokojna, ze si v podstate bez problemov 🙂
a sex uz ani neviem pomaly co je 😀 bud rada, ze este si schopna 😀

eli74
18. nov 2013

treba sa zmierit s tym, ze si matka a pocas tehotenstva sa vselico meni. Pride porod a sestonedelie. Uz nebude vsetko tak ako byvalo. je to uplne prirodzene, ze tvoje telo sa meni a pripravuje sa na to co ma prist, uz je dolezitejsi rast dietata ako orgazmus. a bolo by dobre na to mysliet a pripravit na to aj manzela. po porode tiez nebudete sexovat o 106, aj ked sa o tom mozno niekde docitas. Sice vtedy nebudes mat cas citat.

jahodka8
18. nov 2013

@chicco111 Aj s bruškom sa dá špekulovať, treba sa hýbať práveže, potom bude dobrý pôrod.

janinah
18. nov 2013

vieš o tom,že existujú aj ženy,ktoré orgazmus nemali nikdy? užívaj si to čo máš 😉

chicco111
autor
19. nov 2013

@janinah jasné že viem 🙂 len som sa pýtala či sa s tým nedá niečo robiť 🙂

chicco111
autor
19. nov 2013

@hviezdicka111
@eli74 asi ste ma nepochopili žienky, ja sa nesťažujem len sa pýtam či sa to nedá riešiť a či je to ok. Za to ma tu nemusíte hneď ukameňovať 😀

hviezdicka111
19. nov 2013

@chicco111 ja ta nejdem ukamenovat, len mi to pripada dost zbytocna otazka, ved poskusajte...ak nemas zdrav. problemy, nic ti nebrani...ale kazda sme ina, podla mna ti tu niekto tazko napise navod, ako na to 😀

bembula
2. mar 2024

Ja som v 31 týždni a uz vyše týždňa mam problém dosiahnuť orgazmus . Trápi ma to a desí ze není so mnou niečo v poriadku. Neviem co teda môže byt príčinou. Ci stres ci to ze uz som v 31 týždni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre