Podložka Parklon do detskej izby

randrea
18. feb 2014

Ahojte, mate niektora podlozku parklon miesto koberca? Aka je? Zvazujem ju do detskej izby. Alebo co mate na zemi, koberec alebo nieco ine? Dakujem za kazdy dobry tip 🙂

la_patata
11. apr 2018

a za jak dlouho se vám to prosím vrací? byli jsme u kamarádky, u ní se to vrací hned, u té naší to tak hned není😀

dusana1987
20. apr 2018

Ja som kupila Silky co je cenovo nieco medzi premium a standard. Uz tu niekto pisal tie rozdiely medzi tymi troma druhmi, ta silky je potiahnuta ako keby textilnou tkaninou prijemnou pre pokozku,ale v skutocnosti je to plastove,velmi dobre na udrziavanie.bola som si obzriet vsetky tri druhy v predeti.sk v BA a ta premium bola pre nas prilis hruba a tazka do malej obyvacky,aj ked, ak by som mala velky priestor mozno by som kupila prave tu masivnejsiu,ktora vyzerala sice gumovejsie, ale odolnejsie. Takto v byte sme velmi spokojni,ak treba tak ju zrolujem, aby nezaberala miesto a dezinfikujem v pripade nehod Aquiantom. Planujem ju neskor pouzivat v detskej izbe namiesto koberca.

barbuchaaa
20. apr 2018

@la_patata nam se vracely doliky treba od kotniku kdyz jsem si detem seda klidne az za 12 hodin.. fakt hruza. Vyreklamovali jsme, dali nam jiny dekor a ta to nedela.

kukulienka007
9. okt 2018

Nemate niekto skusenosti s podlozkami Pretty Vagabonds, predavaju ich napr tu: https://www.milklab.store/cheeks
Chcem objednat od nich, lebo maju pekne dizajny, ale neviem ake su na dotyk. Bezpecne by mali byt aspon podla toho co pisu na stranke. Dik

liana30
9. okt 2018

@kukulienka007 Mame Parklon vynikajuca a stale je ako nova... a to ma dcera 4 roky.

kukulienka007
10. okt 2018

@liana30 Ked mne sa tie parklon moc nepacia 😔 ale dakujem za odporucanie 🙂

terka1607
6. dec 2018

Ahojte chcem kupit penovú podložku parklon, len sa nejako neviem rozhodnúť ktorú, ako ste spokojne tie čo máte? Najlepsie ak by ste napísali aj akú máte, dakujem velmi pekne za každú odpoved

dusana1987
6. dec 2018

@terka1607 ja som uz vyssie pisala o silky. Vsetko plati,len teda moj maly ma uz cez rok a pouzivame ju uz ako koberec v detskej izbe.sem tam ju dam celu do vane a umyjem handrou a detskym samponom,rychlo schne a vyzera stale ako nova. Teraz v zime super hreje a pritom je ovela tensia ako premium. Odtlacky z nabytku a tazkych hraciek vidno,ale po par dnoch zmiznu...

liana30
6. dec 2018

@terka1607 My mame premium koberec a je super mala ho ma v izbe este stale ma 4 roky a je stale ako novy da sa pekne umyt ked vyleje nieco,,,

dagi16
Autor odpoveď zmazal
Zobraz