Podnikanie. Čo začať predávať?

vejka22
12. júl 2009

Ahojte.ja uvažujem nad tým že si chcem ovoriť obchod ale stale sa neviem rozhodnuť s čim.mohli by ste mi poradiť alebo či ma niekto otvorený obchod už s niečim.dakujem za rady.

wighy
12. júl 2009

ahoj vejka ja sa uz dlhsie zahravam s myslienkou robit nieco sama ale po zvazeni pre a proti som dopela k tomu ze obchod to nebude,v prvom rane nemam kapital na nakup tovaru a v druhom rade dnes je to dost slabe a aby clovek makal 10-12 hodin denne a ledva zaplatil odvody tak to nema cenu
ale dobre tema mozno niekto nieco dobre poradi 😉

zabka78
12. júl 2009

Poznas tuto stranku?
http://www.porada.sk/f62-podnikatelske-napady.html

Mozno najdes inspiraciu.

zitaje
12. júl 2009

Ja som si vzdy myslela, ze to ide naopak - clovek ma napad, a potom sa ho snazi uskutocnit. 😉 Podla mna je zaklad vediet, CO chces predavat, ked chces predavat, a potom - kde, ako, atd...

bzuco
12. júl 2009

vejka...podľa mňa taký detský sekáčik by nebol zlý 😉
samozrejme ceny primerané sekáču, lebo niekde je to naozaj už ako v butiku 😝 čo sa cien týka

cessy
12. júl 2009

no ja by som sa v prvom rade po okoli poobzerala aky obchod chyba, aky je vzdialeny od spotrebytela a bolo by vyhodne otvorit blizssie, aku skupinu ludi ma moj obchod oslovit a podobne otazky....

zabka78
12. júl 2009

vejka22 - podla mna moze ist kamenarstvo, sekacik so znackovymi vecami, v ktorom by prevazovali sportove znacky typu nike, adidas, kvetinarstvo alebo nieco origos co tu nevidiet. Nemozes sa pytat co ide, pretoze to ovplyvnuju vonkajsie aspekty ako kupyschopnost obyvatelsva, sila konkurencie, tvoj vstupny kapital....a tvoja organizacia a snazenie.
Urcite si najskor ujasni v com chces podnikat a potom mozes analyzovat ci ano, alebo nie.

martinadt
12. júl 2009

čaute baby, s touto myšlienkou sa s bratrancom zahrávame aj my nejakú dobu, my sme skôr chceli niečo ako motorstop alebo niečo v tom zmysle, lenže ako niekto spomínal "dnešná doba" 😖 chcelo by to naozaj ale naozaj velmi genialny a putavy planik

junovka
16. máj 2011

Caute babenky-podnikatelky 😀 .Oprasujem opat tuto diskusiu, nakolko dostala som take male vnuknutie...otvorit si minipresso s rychlymi ranajkami...mate niektora skusenosti s niecim podobnym??Rozmyslam, kde by bolo najidealnejsie nieco taketo otvorit??, 😕 ....a neviete mi poradit, ci by som dostala nejaky prispevok od UP na rozbeh podnikania???

adus123
16. máj 2011

Ahojte, aj ja nad takym niecom rozmyslam, len by som potrebovala asi niekoho, kto by siel do toho so mnou. Nemyslim koknretne to minipresso, co spominala junovka, ale v podstate tiez neviem co.... 🙂

junovka
16. máj 2011

@adus123 ved prave, tiez by som potrebovala niekoho 🙂 .Presviedcam kamosku, ale boji sa 😒

adus123
16. máj 2011

@junovka ...no ja keby ma niekto presviedcal, tak by som asi do toho sla...len tu v okoli nikto taky nie je 🙂

monika_123
16. máj 2011

@junovka ak by si si zalozila zivnost tak by si dostala asi okolo 80tisic sk,neviem presne ako to je vo vasom kraji

junovka
16. máj 2011

@monika_123 a nevies, ci musim mat nejake gastro vzdelanie keby som chcela miniexpresso??Mam sice obchodne vzdelanie na riadenie obch.prevadzok, ale neviem ci musim mat aj nejake speci gastro?, 😕 😕

dorka_shop
2. feb 2016

Zarobte si aj vy prostredníctvom e­shopu (internetového obchodu). Praca je vhodna na online alebo offline aktivitu v pohodli domova.
Tovar nenakupujete ani ho neskladujete doma. Vašou úlohou je starat sa o e-shop, ktorý dostanete už naplnený tovarom priamo od výrobcu.
Práca je dlhodobého charakteru, moznost vytvorit si pravidelny prijem aj v zahranici, takmer s nulovou investiciou.
Po registracii dostanete bezplatne firemny eshop. Vasou ulohou bude propagacia eshopu. Eshop je zamerany na predaj zdravej kavy, kozmetiky a vyzivovych doplnkoch s obsahom reischi a aloe. Vsetky produkty su kvalitne, certifikovane a blahodarne posobia na organizmus.
Viac info:jjakabova80@gmail.com

lusinka1122
9. feb 2017

@dorka_shop dobrý den, ja by som mala zaujem o takýto druh podnikania, myslite, že je to ešte aktuálne starostlivosť o e-shop, dakujem

patkaba
27. mar 2018

@lusinka1122 Je to affiliate firma na nejaku kavu, neodporucam, eshop dostanes ale ked im das tak 2000 eur vopred..

Ak si chces zalozit eshop urob to napr cez www.eshop-rychlo.sk, platis 12 eur mesacne, mas nonstop support, eshop vies riadit sama a najdi si dodavatela, ktory bude vybavovat a posielat tvoje objednavky a ty nebudes musiet mat sklad a podobne.

lusinka1122
27. mar 2018

@patkaba dakujem za odpoved