Podporte Amiu a Dorotku

mercy
28. okt 2008

Určite viete, že Amia s Dorotkou sú na Kramároch na onkológii. Pre tie, ktoré nevedia🙂, Dorotka má DS a momentálne bojuje s leukémiou. Amia mi hovorila, že na Modrého koníka chodí málo, pretože z nemocnice má zlé pripojenie.Ak by ste im chceli napísať niečo pekné, idem dnes poobede za nimi do nemocnice-vytlačila by som im to a odniesla. Ako poznám Amiu, určite ju to psychicky povzbudí a veľmi poteší -takže ak chcete, nech sa páči🙂

petul.a
13. nov 2008

Kočky, mně se chce ještě napsat - kromě toho, že zdravíme Amiu a Dorotku, tak ale také zdravíme TEREZKU!!! Chápu, Dorotka je tady hlavní hrdinou (spolu s Amiou), ale Terezka je také statečná a ani pro ni to určitě není jednoduché. Takže zdravíme CELOU rodinku, včetně babičky, která se o Terinku stará. I to musí být úžasná žena, věěřte, že každá by to nezvládla.

petul.a
16. máj 2009

Ahojky po delší době 🙂

Nevíte, co je s Dorotkou? Hledám info všude možně, ale nemůžu najít 😕

sue
16. máj 2009

Ja tiež na ne často myslím...aneviem o nich nič 😔

lekno
16. máj 2009

Ahojte, no Amia písala aj na mimibazar.sk, ale kde presne ju tam nájdete, to neviem...
Písala tam vtedy skoro každý deň, keď ešte boli s Dorotkou v nemocninci a aj keď prišli domov 😉

cica13
16. máj 2009

Ahojte, maju sa fajn.
Najdete ich na mimibazare, Ria tam dava aktualne fotosky, ma tam tiez prezyvku amia, takze by ste ju mali najst. (Rius, dufam, ze sa nenahnevas, ze davam infosky).
Hodila by som vam sem aj link, ale som na chalupe, takze bez PC....pisem momentalne cez mobil.

ena
16. máj 2009
ukana
17. máj 2009

😵 😵 😵 😵 😵 🙂

petul.a
17. máj 2009

Holky, díky moc za info. Mně spadl taaak velký kámen ze srdce, když jsem si přečetla, co píše Ria na MMB 🙂

cica13
17. máj 2009

petuli, ja som to tiez s nimi prezivala a verila som, ze to dobre dopadne, nakolko ma aj moj syn DS.
Ria a Dorotka su velke bojovnicky!

Rius, Dori...cmuk,cmuk!....🙂

maruschka
17. máj 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

amia
13. okt 2010

Boze ja tu revem a uplne a mi roztriasli ruky ... ja som tuto temu nasla teraz nahodou a kukam jak puk, ja som tu dlho nebola a toto... Boze DAKUJEM VAM MOOOOOOOOOC, ze ste na nas mysleli az takto moc DAKUJEM NAOZAJ SI TO VAZIM a nemam slov
DAKUJEM ♥

zuzana76
13. okt 2010

@amia gratulujem k dalsiemu babatku a zelam vela zdravia

amia
14. okt 2010

Zuzka dakujeeeem 😵 mooooc