Podporte Amiu a Dorotku

mercy
28. okt 2008

Určite viete, že Amia s Dorotkou sú na Kramároch na onkológii. Pre tie, ktoré nevedia🙂, Dorotka má DS a momentálne bojuje s leukémiou. Amia mi hovorila, že na Modrého koníka chodí málo, pretože z nemocnice má zlé pripojenie.Ak by ste im chceli napísať niečo pekné, idem dnes poobede za nimi do nemocnice-vytlačila by som im to a odniesla. Ako poznám Amiu, určite ju to psychicky povzbudí a veľmi poteší -takže ak chcete, nech sa páči🙂

majcik
7. nov 2008

Dakujem, Monkula ... no obdivujem tu zenu ... neviem, ci by som to ja zvladla ...

monkula
7. nov 2008

majcik ,ja Amiu poznám osobne, keďže sme z jedného mesta poviem Ti, že je t ožena s veľkým Ž a matka s veľkým M...
Stále usmiata, pozitívna, až sa pri nej koľkokrát hanbím za moje "problémy"..
Ria, mám ŤA rada... 😉

majcik
7. nov 2008

Monkula - akosi sa mi moje problemy teraz zdaju mensie ... uff. A to mi zdrave babo spinka v postielke kusok odo mna ...

monkula
7. nov 2008

zdravé dieťa je to najväčšie bohatstvo na svete... 😉

majcik
7. nov 2008

Ano, ja si to vzdy uvedomim, ked pocujem o podobnom pribehu ako je Dorotka ...

kotenko
7. nov 2008

maju nieco nove tieto dve bojovnice? ako pokracuje liecba? ak mozte, napiste mi do IP...
bby, strasne vam drzim palce a nemozete sa vzdavat, bojujte...

amia
8. nov 2008

Ahooojte zlaticka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ani neviem slovami vyjadrit ako vam dakujem za kazdu jednu spravicku, vsetko sme poctivo precitali a verte, ze padla nejedna slza 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
dakujeme mooooooooooc ...
mne konik tu ide tak-tak, preto som tu striedmo ale posielam link kde o nas mozete citat viac 😅
tu je

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=4232

a ak by ste chceli tak si kupte novy Zivot

😅 😅 😅 😅 😅 😅

a este raz dakujeme, velmi si to vazime dakujeme
mercy cmuuuk a monkula teeeda 😅 😅 😅 😅

pacna
8. nov 2008

Amia držte sa ste zlate kočka prajem dalšich vela vela vela sil papa 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

marse
8. nov 2008

Amia, velmi vam drzim palce, prajem vela sil, ale vy to zvladnete, uz ste si toho vela preskakali a teraz to uz Dorotka musi dotiahnut do zdraveho konca 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Posielame pusinku, pohladenie a Anjelika ochrancu....papa 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵

blau
8. nov 2008

Ahojte Babulky, malej Doty posielam Vela siiil aj tebe amia a aj Terezicke. Tvoje dcery mozu byt hrde, ze maju taku mamu!!!! Takych ludi ako si ty si treba vazit... Ked cloveka nieco take stretne az potom si uvedomi, ze ake malicherne problemy oproti Vasim riesi. Klobuk dole, Ja Vam prajem zo srdca len to naj.naj.najlepsie a uvidis vy ten boj vyhrate Vy si to zasluzite 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Prajem krasny den a posielame pusinky

sue
8. nov 2008

Amia, Dorotka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 posielame veľa veľa veľa sily a nech si Víla zdravia konečne sadne aj na Vás 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 držkajte sa... Vaši Sue + Macko

cat
8. nov 2008

Ahoj Ria, strasne moc vam s Dorotkou drzim palce, casto na vas myslim, nech sa uz mala uzdravi a nech ste coskoro doma s Terezkou...velmi ta obdivujem aka si silna.. drzte sa🙂
Marcelka, velmi pekne si napisala ten clanok 😉

maruschka
8. nov 2008

Ahoj amia. Život sme už prečítali celá rodina a Dorotka je naozajstná hviezda.. 😵 Je krásna a ten úsmev prežiaril celý časopis a náš deň...Ste odvážne dievčatá a máte nás obrovský obdiv...Myslím, že už vám drží palce niekoľko sto tisíc ľudí, čo to čítalo a čo vás poznáme z MK.....Veríme, že to bude len lepšie a najlepšie.. 😉 😉

Z celého srdca pozdravujeme Dorotku a obom posielame veľa veľa pusiniek a veľa veľa energie.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

maruschka,Julka,Maruschka,gorazd

ankam
8. nov 2008

amia -musim sa priznat ze neviem,neviem co by som to aj ja takto zvladala ako ty. 😉 😉 😉 drzim vam prsteky

Stale si kladiem otazku co by som asi tak robila ja keby.......

zuzzka1
8. nov 2008

Ria, Dorotka, Terezička - ste úžasná rodinka - svojím príkladom dávate silu nám všetkým, určite to nie je jednoduché... Držíme palčeky a posielame veľa pozitívneho 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuziq
8. nov 2008

Amia odkedy som Vas prvy krat uvidela na konikovy a potom si precitala o Vas v Zivote, neskutocne ta obdivujem. Aj napriek vsetkemu z teba vyzaruje neskutocna zivotna energia a stastie. Dorotka je krasne slniecko. Drzime Vam s manzelom palce a prajeme vela sily a hlavne co najskorsie uzdravenie 😵

ena
8. nov 2008

Amia a Dorotka, drzte sa 😉

nobody
9. nov 2008

neznám, nevím, ale mám hlubokou úctu
ať je postupem času líp a líp
a nejen pro vás, ale i ostatním, kdo tím prochází

jaja0110
9. nov 2008

Aj my velmi drzime palceky, a prajeme rychle uzdravenie. Dorotka je maly zazrak, maly anjel s tym najkrajsim usmevom. 😵 😵 😵 Posielame vela vela sily a energie. ♥♥♥♥♥♥♥

petul.a
9. nov 2008

Amia, Dorotko, moc moc moc držíme palce, celá naše rodinka 🙂 Jistě bude brzy líp. Amia, tebe obdivuji, jak to všechno zvládáš. Ono tedy asi, když už člověk v takové situaci je, tak prostě musí, ale ty při tom všem ještě zvládneš druhé děcko (mimochodem obě holky jsou krááááásné 😵) a navíc - výborně vypadáš. Vím, že to není až tak důležité, ale je to fakt 😉 Tak, holky, bojujte!!! Možná jste prohrály nějakou tu bitvu, ale válku vyhrajete!!! Ona je také ale otázka, jestli postižené děcko je prohra. Já si myslím, že to může být určitým způsobem výhra - ty si určitě vychutnáváš každou chvilku s Dorinkou, ale i s Terezkou. Jsem přesvědčená o tom, že "tak trochu jiné" (to je pro mě přijatelnější označení než postižené) dítko dokáže strašně moc dát. Možná díky němu o něco přijdeš, ale to, o co tě takové děcko obohatí, to může hooodně převážit. Proto ani já bych nešla na odběr plodové vody. Totiž i kdyby se zjistilo, že mimi může být "jiné", stejně bych si ho nechala 😉

cicushka
9. nov 2008

Ahojte baby, dnes som o Vas citala krasny clanov v Zivote.
A vas pribeh uz pozna aj moja mama a manzel a museli si clanok precitat tiez. 😀
Ste nadherne obe. Radost pozerat na vase fotky a ocicka 😵 😵

petul.a
9. nov 2008

Holky, a není ten časopis Život i na netu? Že bychom si ho mohly přečíst i my Češky 😉

monkula
9. nov 2008

petul.a článok o Rii a Dorotke
http://lesk.zoznam.sk/cl/11133/245559/Mama-roka

petul.a
9. nov 2008

Monkula, díky, už jsem ho mezitím také našla a přečetla. Fakt klobouk dolů, Ria je super máma 😵

penelope2066
9. nov 2008

Ria,velmi ti drzim palce a casto na vas dve baby zlate myslim.hoci este nemam vlastne dietatko citim s tebou a viem ze nad tou hnusnou chorobou vyhrate.si uzasna MAMA a zasluzila by si si oscara 🙂 drz sa

dannynka
9. nov 2008

tiez som si dnes precitala clanok o Vas v zivote 😉 Vas pribeh sledujem uz dlhsi cas,a mooooc VAm drzime palceky,vela sil.Dorotka je krasne usmiate dievcatko 😵 😵 😵
ps-veru ten titul mama roku by si si mooooc zasluzila.
posielame aj s GAbikou veeeelikansku pusinku 🙂 😉

bejbypd
9. nov 2008

Ahojte...Amia ako vela ludi aj ja som si precitala clanok v zivote o vas...a musim ti povedat ze vlastne ani neviem co povedat,naozaj klobuk dole pred tebou celou tvojou rodinkou a tvojimi nadhernymi detickami...nie je nic krajsie ako materinska laska a amia ty si toho dokazom...myslime na vas a drzime vam palceky

vierkaaaa
9. nov 2008

držíme palčeky a prajeme veľa síl 🙂

annabell
10. nov 2008

Ria tiez vam drzime straaaasne moc palce,aby ste boli silne a z celeho srdiecka vam prajeme skore uzdravenie, aj ja a cela moja rodina!!