Podporte Amiu a Dorotku

mercy
28. okt 2008

Určite viete, že Amia s Dorotkou sú na Kramároch na onkológii. Pre tie, ktoré nevedia🙂, Dorotka má DS a momentálne bojuje s leukémiou. Amia mi hovorila, že na Modrého koníka chodí málo, pretože z nemocnice má zlé pripojenie.Ak by ste im chceli napísať niečo pekné, idem dnes poobede za nimi do nemocnice-vytlačila by som im to a odniesla. Ako poznám Amiu, určite ju to psychicky povzbudí a veľmi poteší -takže ak chcete, nech sa páči🙂

kvixa
10. nov 2008

aj ja držííím palčeky a viem, že všetko bude ok 🙂 🙂 určite 😉 a síce sa nemodlím ani nechodím do kostola pre VÁS dve siláčky to urobím. Vela síl baby neposlušné- už aby ste boli doma..velké cmúúúúúúk 😵 😵 😵 😵

kohutova
10. nov 2008

aj my sa pripajame a drzime veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilno prsty a modlime sa za vas nech je vsetko dobre.posielame pusy.papa

maba
10. nov 2008

Držím Vám palce a želám veľa šťastia a hlavne zdravíčka. 🙂 http://lesk.zoznam.sk/cl/11133/245559/Mama-roka

titkovamiriam
10. nov 2008

aj ja sa pripajam nech ste rychlo zdravucky 🙂

blau
10. nov 2008

Prajem prijemny krasny den babulky, ste nase 2 hrdinky 😵
Vy to zvladnete...Posielame vela sil a energie 😉

zuzulik
10. nov 2008

prave som si precitala casopis Zivot a v nom pekny titulok Mama roka s este krajsim obsahom 😵 Ste obe uzasne a velmi velmi Vam fandime,aby ste uz v zivote prezivali len a len stastne chvile a ta "hnusoba" odisla navzdy prec! Ria, ako som uz pisala v predoslom prispevku si vynimocna a hlboko sa Ti klaniam! 🙂 a velmi Vam drzim palce!

ukana
10. nov 2008

amia, musim ti povedat, ze casto, ked riesim nejaky problem alebo mam starosti, som nervozna, a mam pocit, ze neviem, co dalej, tak si spomeniem na teba, a potom si poviem, ze CO vlastne riesim? ja? ved ja vlastne ani problem nemam a myslim na teba, ako to vsetko vlastne zvladas..... s usmevom na tvari 😕 🙂 , so slzami ukrytymi pred malou 😔 drzim vam palce 🙂 Dorotke pusinky posielam 🙂

womenne
10. nov 2008

Amia prave som dočitala tvoj pribehv živote a vyhrklimislzy 😢 si Silna žena a skvela mama,verim že sa vam polepši a vy sa vratite domov k rodine.
Vždy kedmam slabu chvilku si pomyslim na teba ako to ty zvladaš tak hlavu hore budu štastne dni 😵 😵 😵

anickaajanko
10. nov 2008

podobne
nezdrzala som sa slz

som maminou len necelych 10 tyzdnov a az teraz viem ake je to mat vlastne dieta a bat sa o neho

z celeho srdca Vam zelam vsetko len to najlepsie
Amii vela sil si skvela mama
a Dorotke najma vela zdravia drzte sa 😉

bubca
10. nov 2008

Ahojte Amia a Dorotka, práve som dočítala Život a musím povedať, že váš príbeh ma chytil za srdce. Prajem vám veľa veľa síl a Dorotke posielame aj s naším Davidkom a Dominkou kopec pusiniek, je to jedno krásne a milé dievčatko. A pred Tebou, Amia, sa ja osobne hlboko skláňam.

zuzkafuny
10. nov 2008

Držím palce...!!! A myslím na vás...!!!

ooo
10. nov 2008

Amia a Dorotka, drzim moc, moc palce, aby ste tu hnusobu uz nadobro zahnali. A obdivujem nielen vas, ale aj ine rodiny, ktore takto bojuju s chorobou svojich deticiek 😵

ajula25
10. nov 2008

Amia a Dorotka, držím vám prsty aj na nohách 😉 Dorotka je krásne dieťatko. Amia si statočná, mnohé mamy by to položilo. Držte sa, bojujte, buďte statočné 😉

nikusa9
10. nov 2008

milá amia!asi sa neda ani slovami opisať, co sa mi odohráva v mojej mysli po prečítaní článku v živote, po preklikaní fór kde sa o vás píše. Ja som totiž na vasu rodinku natrafila uplne nahodou už davno, ked ma zaujala krásna fotka s Dorotkou kde ste na dovolenke a ma okuliarky a klobucik..A tak som vas obdivovala, ale to som ani len netusila aký boj vy zvádzate.A ten skutocny obdiv nasledoval až potom!!Nikdy by ma nenapadlo,že Dorotka ma DS, je to krásne-úžasne dievcatko, ktoré sa tak krásne usmieva a taka je veselá na tych fotkách 😅 A ked som sa dozvedela co vsetko si ten malinky cloviecik musel už prezit, zalial ma v srdci velky smutok z toho, že je tak nadherna a musi tak bojovat.Ale Amia, chcem ti vzdat velku poklonu!si neskutocná žena a maminka.Tolko optimizmu a radosti z teba vyzaruje,ze mam niekedy pocit ze si ten vas zivot "uzivas"o tolko-krat viac ako niektori z nas..Clovek ked si pozrie len vase fotky, nenajde tam ziadnu smutnu, vzdy ste vesele, a clovek na nich vidi len obrovsku lasku, ktora medzi vami je a tu lasku citit aj z kazdeho tvojho slova, ktore o Dorotke vyslovis.Aj ked je Dorotka chorucka, je urcite neskutočne šťastné dieťatko po stránke citovej, pretoze ma vás a asi ziaden liek by nemal taku ucinnost bez vasej obrovskej lasky, bez mnozstva usmevov a pohladeni, ktoré Dorotke venujete.a práve toto vsetko Dorotke urcite pomoze k tomu, aby sa navzdy uzdravila!ste strasne silné a choroba na vás nemá, urcite ju coskoro porazíte a ona to navzdy vzda.verím a z celeho srdca Vám zelam nech ste čoskoro vsetci spolocne doma a budete si vychutnávat naplno jeden druhého.a my ostatní sa budeme tesit na dalsie vase fotky v albumceku 😅 a samozrejme na modnu sou v obliekani-mamka+Dorotka+Terezka 😵 mnoho ludi na vas mysli a posiela mnozstvo energie,aby sa to podarilo a ono sa to urcite podari 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Nika a Sasenka

cica13
10. nov 2008

Ahojte, práve som volala s Riou, Dorotka dostane ešte krvičku a zajtra by mali ísť domov a z domu budú chodievať na kontrolu krvičky... 🙂

monkula
10. nov 2008

cica, ta kju pozdrav, že sa tešíííme celá rodinka.. 😵

cica13
10. nov 2008

pozdravím 😉

alexandra
10. nov 2008

Moc na nu myslim a posielame hrozitansky vela energie - ja, Peter, Miška (17r.), Paľo (13r.), Michael (2r.) a Danielka (4 mes.)

deina
10. nov 2008

Dorotka, Amia, drzte sa, velmi vam drzime palce. 😉 Nech ste uz coskoro cela rodinka pokope.

zrzulka
10. nov 2008

Aj my sa pripajame. zelame vsetko dobre. Clanok v Zivote sme precitali. je velmi dojimavy. Drzte sa babulky.

jevel
10. nov 2008

Amnia - váš príbeh sledujem už dávnejšie a vždy som žasla ako sa viete so životom popasovať a hlavne si užiť každú spoločnú a šťastnú chvíľku. Koľko prekážok ste museli zvládnuť a prekonať ....
neviem ani čo by som vám napísala - ale s istotou viem, že Boh musel veeeľmi dlho hľadať pre Dorotku tú správnu maminku , ktorej sa mala narodiť - NEMOHOL VYBRAŤ LEPŠIE !!!!! si úžasná

petul.a
11. nov 2008

Jevel, moc hezky napsané 😵

Amia, to je super, že půjdete domů 🙂 🙂 🙂 Tak ať kontroly krve jsou jen dobré. Určitě jste nad tou potvorou nemocí zvítězily, kočky naše!!!

babi30
11. nov 2008

Amia a Dorotka držíme vám s manželikom palce, ste veľmi statočné. Posielame Dorotke usmievavé šťastíčka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

z.g.
11. nov 2008

prajem veľa síl v liečbe,takisto držím moc moc palce

sillas
11. nov 2008

ahoj amia a dorotka..sledujem vaš príbeh taktiež velmi davno. aj ked neprispievam..ale myslim na vas...prajem vela štastia a tisícky štastných dníčkov..maš môj veľký obdiv....ani si nevieš predstaviť ako svojou silou pomahaš podla mna aj iným maminkam, aj ked take problemy nemame...ale aspon nam tie naše nepripadaju take važne...najvačšie štastie su pre nas naše detičky, tak vela sily s bojom...
Dorotke posielame vela pusiniek...a taktiež aj Terezke vela sily aby svoje prve mesiace života v pohode zvladla občas aj bez mamičky..

mariynka
11. nov 2008

amia aj dorotka, drzteeee saaaaaaaa.. drzim päste 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
vy ste silne, zvladnete toooo 😉 🙂 🙂

maruschka
11. nov 2008

cica, to je dobrá správa.... 😵 😵 😵 😵 😵 Konečne budú všetci spolu.. 😵 😵 😵

fabiana
11. nov 2008

Amia a Dorotka, aj ja poznám Váš príbeh, keďže sme sa stretli v téme venovanej bábätkám narodených v júni 2008. Chcem ti len odkázať, Amia, že ťa obdivujem za obrovskú obetavosť a za to, že svoju materinskú lásku rozdávaš svojim deťom a teraz hlavne malej Dorotke celým priehrštím, s úsmevom na tvári, aj keď viem, že je to preťažká situácia a možno večer, keď ťa nik nevidí, tak nejaká slzička určite vypadne, ale ja ti želám, aby tie slzičky boli už len od šťastia a aby malá bojovníčka bojovala ďalej a vyzdravela. Moc, moc Vám obom držím palčeky a úspešnú liečbu 🙂 🙂 🙂

megg
11. nov 2008

Dorotka, drzime Ti cela rodina palceky! Drzkaj sa a pozdravujeme skvelych rodicov - maminku Riu, tatina a tiez babky. Vela sil !!!

mariynka
12. nov 2008

.. ten pribeh v zivote ma rozplakal.. 😢 odkial ma taka mlada zena toko energie??? je to uzasne, toto by nevydrzala skoro ziadna z nas, preto cest AMII 🙂 🙂 🙂
AMIA, aj ked este nie som mamina, velmi ta obdivujem, si silna a energicka zena, ktora bojuje a stale mysli pozitivne.. ako to robis??? urcite tuto pozitivnu energiu rozdavas spolu aj so svojou Dorotkou na celom oddeleni onkologie a vsetky mamicky vdaka tebe dostali novu nadej 🙂 🙂 🙂
si ako ANJEL!!! ktory pomaha nielen svojej dcerke, ale aj inym..vsetky, co si tvoj pribeh precitaju, ziskaju chut dalej bojovat,
tak DAKUJEM, aj ked sa ma to netyka, ale mne si prinavratila chut dalej bojovat v niecom inom 😵 😵 😵 😵