Podporte Amiu a Dorotku

mercy
28. okt 2008

Určite viete, že Amia s Dorotkou sú na Kramároch na onkológii. Pre tie, ktoré nevedia🙂, Dorotka má DS a momentálne bojuje s leukémiou. Amia mi hovorila, že na Modrého koníka chodí málo, pretože z nemocnice má zlé pripojenie.Ak by ste im chceli napísať niečo pekné, idem dnes poobede za nimi do nemocnice-vytlačila by som im to a odniesla. Ako poznám Amiu, určite ju to psychicky povzbudí a veľmi poteší -takže ak chcete, nech sa páči🙂

lucinkaaa
28. okt 2008

Amia, tak rozkosne dievcatko s DS som este nevidela, vy to urcite zvladnete, myslime na Vas 😵

penelope2066
28. okt 2008

ja tento pribeh nepoznam,mozte mi ho priblizit?

asitka
28. okt 2008

dievčatá...tiež vás nepoznám...ale čítala som si váš príbeh...ste úžasné, statočné babulky...a prajem veľa síl....a posielam veeeľa pozitívnej energie...nech ste čím skôr doma...a v poriadku.... 😵 😉

cipsinka
28. okt 2008

ste krasnucke,Ria po vsetkych tvojich trapeniach,si uzasna zena a stale velmi pekne upravena a velka kocka a o Dorotke to ani nehovorim,to je hotova princeznicka.Baby drzkajte sa,nebojte uz iba chvilocku a pojdete domkov k Terezke a ocinkovi.Vsetky Vas obdivujeme 😵 😵 😵 😵 😵

sue
28. okt 2008

Odkedy ste tu na MK, veľmi fandím tejto krásnej rodinke - prajem veľa zdravia detičkám a skláňam klobúk pred rodičmi...
Držte sa !!! Dorotka zlatíčko BOJUJ !!!! Posielame ti s Mackom obrovské pusky 😵 😵 😵

babi30
28. okt 2008

Dievčatá silno vám držíme palce, budeme na vás stále myslieť, zvládnete to spolu, veríme 😵 a prajeme veľa lásky, lebo ona dáva silu 😵 Mišo a Gabika

minusa
28. okt 2008

Ahojte,

poznam vas pribeh a Amia mas moj velky obdiv .... prajeme vsetko len to naj a urcite to vsetko zvladnete 🙂 Drzte sa 😵

skolara
28. okt 2008

Amia a Dorotka ste obe take statocne !!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 Vy ten boj urcite vyhrate 😉 . Strasne Vam drzime palce

andy333
28. okt 2008

myslim na vas a prajem skore uzdravenie bojovnicke Dototke a mamine tiez vela sily, aby ju mohla dat Dorotke.Budem sa za vas modlit! 🙂 🙂 🙂

susy
28. okt 2008

Držím vám silno palčeky a nech ste skoro doma a zdravučké.cmuk

kotenko
28. okt 2008

Ahojte kocky...
Drzte sa, verte v to, ze o par dni budete opat spolu stastne doma... choroba je svinstvo, ale vy nad nou vyhrate boj. dufam....
tak sa drzte a verte, ze vsetko dobre dopadne. nic nie je hlavnejsie ako to, aby si, Amia, bola v psychickej pohode... viem co prezivas, ver mi, prezila som horsie a som tu, tak nesmut a vsetko ber tak... co sa ma stat sa stane a nijako to neovplyvnis... Musite bojovat, musis byt silna kvoli sebe, kvoli dorotke a aj tvojej druhej dcerke a muzikovi... verim, ze aj muz je ti oporou...
preto iba jedno...
DRZTE SA a nikdy nepomysli nato najhorsie... Dorotka je krasne slniecko, ktore potrebuje spokojnu mamicku...
Bud silna... a dokaz sa usmievat aj cez slzy... to ta velmi posilni, ja som toho dokazom...
Ked budes na dne, spomen si na nieco krasne, co ta vzdy vedelo rozosmiat a potesit. a uvidis, ze sa to vsetko bude dat zvladnut.

Iwka - kotenko a Martin..... a nas vecny anjelik Lilianka vam zhora urcite posle anjela strazneho 😉

didusa.risulo
28. okt 2008

ahojte ja by som tiez popriala Dorotke vela stasticka a hlavne zdravicka, mamicke vela sil

mercy
autor
29. okt 2008

Babulky, veľmi pekne Vám ďakujem, Rii som včera odovzdala vaše pozdravy, veeeľmi sa tešila a všetky vás pozdravuje. Je to veľmi statočná žienka a podľa mňa úplne úžasná mama🙂 Dorotka sa má dobre, ešte má toho veľa pred sebou,ale venovala nám kopu úsmevom. Amia hovorila, že sem skočí, ak sa bude dať. všetky vás pozdravuje a a veľmi ďakuje🙂

mercy
autor
29. okt 2008

Tuším sa opakujem, ale som rada,že sa držia🙂 Tá izolácia je nepríjemná, to by asi každého odrovnalo, boli doma od augusta len trikrát po dva dni,ale dneska šli domkov do pondellka🙂Ale Ria sa usmieva ako slniečko a je stále krásna🙂

ivka22
29. okt 2008

Posielame Vam obom vela pozitivnej energie a sil na ten obrovsky boj...
Ste silne a statocne osobky, musite to zvladnut.

Dorotke vela vela vela zdravicka a mamine velku trpezlivost a vela sil....

Amia, mas moj obrovsky obdiv.
Myslime na vas...nech ste co nasjkor doma 😵

sara2
29. okt 2008

Mercy,včera som na "koníku" nebola tak som si nevšimla,že sa dá niečo tu odkázať Amii a Dorotke.
Každopádne urobila si bombovú vec,určite to Amiu povzbudilo.
Ak sa sem Amia dostane tak sa tiež pripájame a neustále na nich myslíme.So Sárinkou sledujeme dianie aj na MMB."Amia z celého srdca si prajeme uzdravenie malej.Večernú modtlitbičku k anjelíčkovi Sárika venuje aj Dorotke.Si super mamina.A ako so ti už raz napísala v tom všetkom čo prežívaš čerpám z tvojej sily aj ja.Vybozkávaj za nás Dorotku a Terinke tiež posielame pozdravy.Držte sa dievčatá.Myslíme na vás.Dorotka je krásna princeznička a čoskoro budete spolu domenka v to všetci veríme.Zaslúžila by si si ocenenie NAJ MAMINKA ROKA.
Nikdy nezabudnem na tvoje slová ako si vyjadrila Dorotkin príchod na svet.Že si ani raz nepoužila slovko prečo sa to stalo...a preto som presvedčená,že láska obrovská láska a obetavosť ktorú nosíš v sebe vás posunie ďalej a Dorotku princezničku uzdraví.
Majte sa pekne a veľa úsmevu na tváričke malej Dorotky prajeme a skoré uzdravenie.
Ahoj,Ivana a Sárinka

zuzulik
29. okt 2008

Amia, osobne sa sice nepozname,ale Vasu rodinku sledujem vzdy ked mi to cas a priestor dovoli... hlboko sa pred Tebou sklanam aka si uzasna maminka, plna optimizmu a radosti v srdiecku.Si naozaj vynimocna zena,maminka a iste aj manzelka a Tvoje dievcatko je Dar od Boha. Dorotks je prekrasne dievcatko, taky maly anjelik, ktory vokol seba rozdava radost. 😵
Velmi Vam fandime a prajeme vela vela sil, zdravicka a usmevu na perach. Ste kocky !!!! 😵

lululu
29. okt 2008

verim, ze to vsetko zvladnete 🙂
myslime na Vas... 🙂

andy333
29. okt 2008

Pan Boh rozdaval deti maminam. Hovori:" Tejto dame zdrave dieta, tejto dame tiez zdrave a tejto tiez. A tejto mamicke dame dietatko chore! " "Preco???" pyta sa sv. Peter, " preco prave jej, vies Boze, ona je taka laskava, dobra, trpezliva, empaticka, ona by sa ostatnym ludom rozdala, vie pomahat, nie je sebecka, mysli len pozitivne, preco jej?" Pan Boh odvetil:" Prave preto!"

Amia, Dorotka mala stastie,ze sa narodila Tebe, pretoze Ty sa dokazes o nu postarat a dokazes jej pomoct k uzdraveniu. Myslim na Vas kazdy den!

ankam
29. okt 2008

andy333 to bolo pekne 😉

cica13
29. okt 2008

Andy333....naozaj pekné...takže aj ja medzi ne patrím... 🙂

sara2
29. okt 2008

andy333 -prekrásne,riadne si ma rozplakala a skutočne to patrí Amii 🙂

claudinka
29. okt 2008

Mercy, vyborny napad 😉 😉
aj ja sa pripajam ku vsetkym tymto skvelym prianiam a uzasnym pozdravom..
tiez Vas nepoznam osobne, ale velmi fandim a pravidelne na MMB citam, co mate nove..
drzim Vam silno palceky, snad budem i nadalej o Vas citat len same dobre spravy 😉

kotenko
29. okt 2008

a ja som tiez medzi ne patrila... 😉

verulka
29. okt 2008

amia a rodinak, drzime vsetky prsy, co doma mae, isto to zvladnete..drzkajte sa 😉

glorita
29. okt 2008

Amia,neda sa na Vas s Tvojou prekrasnou Dorotkou nemysliet pri Vasom obdivuhodnom boji,ktory ako podla fotiek vidiet zvladate skutocne hrdinsky 😵 😵 😵 velmi ma tesi,ak citam o Vasich dobrych spravach,ci pokrokoch...

Ste obe uzasne ,vidiet ze Dorotka bude silna zena po mamine 😵 😵 😵

velmi,velmi,velmi Vam prajem uspesne zvladnutie toho boja,nech ste co najskor doma s Vasou rodinkou.

mate moju obrovsku poklonu,obe baby jedny 😀 😀 😀
Drzkajte sa.Verim,ze Vam tam nie je smutno,lebo Dorotka urcite rozdava radost vsade naokolo....

andy333
4. nov 2008

Mercy, ked mozes, daj prosim ta info, ako sa Dorotke dari!

certisko19
4. nov 2008

ahojte,
aj ja sledujem vas pribeh....panbozko ti dal taky "kriz"....kt.ta skusa....nie je to iste lahke...ale vedel komu ho ma dat...vie,ze si silna a dokazes bojovat...Boh ma s Dorotkou istotne nejake plany ako s kazdym clovekom.-...to,co sa stane,vie len on...
aj ked je to pre teba tazke,ale snaz sa usmievat...a brat to tak...ako je vam je to "dane"...pre svoju dcerku si urcite velkou oporou...a dieta citi vsetko....
treba sa radovat s kazdej chvilky,kt.je nam dana...
prajem ti strasne vela sil a energie,aby si to utrpenie s bozou pomocou zvladala...ver,ze nie si sama...vsetci tebe a Dorotke drzime palce...

lia
7. nov 2008

babulky,drzte sa,vela sil a stastia prajem 🙂
odkedy sa dorotka narodila,bola tu moja najoblubenejsia,aj ked sa s maminou ani nepozname,ale dorotka je strasne rozkosna a ked som videla ich rodinne fotky,hned som ukazovala manzelovi,ze ich obdivujem.ale dorotka bola rozkosna uz od narodenia 🙂 ,taky milááášiiikkkk rozkosny 😵 😵 .
co maju nove mercy??
strasne ma to zamrzelo,ked som nasla tuto temu,aj som si poplakala ☹ 😔 .je to krute a prajem rodicom vela sil,lebo tych potrebuju asi teraz najviac.

majcik
7. nov 2008

Aj ja sa pripajam ... drzim palce obom dievcatam a posielam za ne modlitbu HORE...

Rada by som si o nich nieco precitala, kde najdem tu temu? Vdaka...