Podporte Amiu a Dorotku

mercy
28. okt 2008

Určite viete, že Amia s Dorotkou sú na Kramároch na onkológii. Pre tie, ktoré nevedia🙂, Dorotka má DS a momentálne bojuje s leukémiou. Amia mi hovorila, že na Modrého koníka chodí málo, pretože z nemocnice má zlé pripojenie.Ak by ste im chceli napísať niečo pekné, idem dnes poobede za nimi do nemocnice-vytlačila by som im to a odniesla. Ako poznám Amiu, určite ju to psychicky povzbudí a veľmi poteší -takže ak chcete, nech sa páči🙂

hellosona
28. okt 2008

ahojte Amia a Dorotka 😵
spolu s Kristofkom vam posielame vela sily... obcas si pozeram na MMB vase nove fotky a infosky a veeelmi na vas myslime!!!
sona a kristofko

duskaf
28. okt 2008

Ahojte kočky, bojovníčky Amia a Dorotka.
Aj my na Vás silno myslíme a posielame všetku možnú silu na to, aby ste vyhrali a chorobu navždy poslali preč. Určite sa to podarí, lebo my všetci tomu veríme a tešíme sa, keď budú všetky Vaše ťažkosti ďaleko a v nenávratne.
Všetky naše deťúrence Danko, Filipko a Veronka posielajú pusinky. 😵 Aj ja. 🙂

pacna
28. okt 2008

Ahojte Amia a Dorotka.
Aj ked Vas nepoznam kukala som vas album ste krasna rodinka a držiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim moc silno palce aby ste sa uzdravili. Prajem vela vela vela vela a ešte viac sil.
papa Anna, Beatka a Dominika 🙂 🙂

nsoci
28. okt 2008

Amia a najma Dorotka - drzte sa! Silne zenske ako vy sve zvladnu vsetko!

tessa
28. okt 2008

Ahojte Ami a Dorotka!

Ja som sa práve z onkológie vrátila...viem, že to je určite ťažké, ale veľmi na vás myslím a viem, že Dorotka je veľká bojovníčka, a maminka Amia veľká opora pre svoju dcérku!! 😉
Babulky obidve, držte sa, myslíme na vás!!! 😉 nech už je choroba čo najkôr preč!!!

Moji chlapci Maťko a Dominik, posielajú veľké pusinky Dorotke!!! 😉 🙂

lenka007
28. okt 2008

Ahojte babulky, verim že sa z toho dostanete ,budte silne dufam že Vas tieto všetky prispevky potešia a dodaju Vam silu bojovať.

bihan
28. okt 2008

Ahoj kočky!

Nikdy sme sa nestretli, ale poznám váš príbeh a ste úžasné bojovníčky a veľmi veľmi vám držím palčeky, aby ste to spolu zvládli. 😵

fejusa
28. okt 2008

ahojte baby.ja uz dlho citam vas pribeh jak s dorotkou bojujete.a ide vam to skvele 🙂 ami drz sa,ste silne.drzim vam prsteky 😉

maruschka
28. okt 2008

Dievčatá naše ahojte...Posielame vám na Kramáre všetku našu energiu a silu...Veľmi silno vám držíme palce a dúfame, že budete čoskoro doma...Ste naše silné kočky 😵 😵 😵 😵 Malej Dorotke posielame tááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááákúto obrovskú bočenku 😵 😵 😵 😵

norik1
28. okt 2008

Ahojte krásavice,

želáme veľa sily, aby ste prekonali chorobu a aby ste sa rýchlo vrátili domov k rodinke. Aspoň na diaľku vám posielame trochu vnútornej sily, aby ste sa rýchlo uzdravili. Silno silno vám drží palce Norika a Filipko z KE 😵

grettka
28. okt 2008

prajem vela sily, ste obe uzasne, drzim palce, silno 😉

certica
28. okt 2008

ahoj amia,
vzdy si rada pozriem za casu na cas vas albumik, totiz prave z vasich fotiek srsi energia, vdaka ktorej sa dobijam aj ja 🙂 . dorotka uz toho zvladla tak strasne vela, ze ja pevne verim a dufam, ze zdolate aj tuto tazku prekazku a spolocnymi silami zvitazite. drzime vsetky prsteky, co mame a myslime na vas, aj terezku, ktora caka na svoju starsiu sestricku 🙂
len ma mrzi, ze vam nedokazem poslat zdravie

mimik9911
28. okt 2008

Baby, budte silne, vy sa z toho urcite dostanete..drzime vam s Adel palce...
ste uzasne 😵

monkula
28. okt 2008

Ria... držím vám obom palce, prajem veľa síl a posielame veľké a úprimné objatie...

tamarka
28. okt 2008

Amia a Dorotka, držím vým päste, lebo sa hovorí koľko pästí, toľko štěstí 😵 Na onko leží aj moja kamoška so synčekom, teraz sú síce doma, viem čo prežívaš, preto ti posielame veľa sily a Dorotke veľa pusieniek 😉

janette
28. okt 2008

Ahojte Amia a Dorotka,

nikdy sme sa nestretli, ale aj ja poznam Vas pribeh..... Drzim Vam palce aby vsetko dobre dopadlo a tiez Vam posielame vela energie a sil do dalsich dni.......
Dievcata drzte sa!!!!

sisidl
28. okt 2008

Amia a Dorotka..straaasne vam drzime palce..vsetko dobre dopadne..
..a Dorotke posielame veela pusiniek ..slniecko krasne..
Silvia s family.. 🙂

nevesta
28. okt 2008

Dorotka, prajeme vela sil pri bojovani s chorobou. Posielame veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela uzdravovacich pusiniek a maminke Amii veeela sil 😉

roasha
28. okt 2008

ahoj babulky 🙂 .....posielame veeeeeela-veeeeela sily,aby ste zle bosorky co najskor porazili. 😉 😵
prajeme,aby ste boli co najskor v plnej sile doma pri sestricke.posielame obrovskuuuuuuu pusu.....CMUK. 😵 😵 😵

cica13
28. okt 2008

Riuš 😉 ...zmákneš to....vo štvrtok idem za babami s Davidom na odbery, cinknem ti a zastavím sa buď ja, alebo dobehneš ty hore. papa a Dorunke veľké cmuk 🙂

ankam
28. okt 2008

Ria drzime Vam obom palceky a myslime na vas dennodenne 😉 😉 😉 Obdivujem ta ako to zvladas a aj Dorunka je skvela 😉

ttina23
28. okt 2008

tak Amii a Dorotke posielame vela ,vela sil nech to spolu zvladete 🙂 Drzte sa 🙂

bibula
28. okt 2008

obom vela hrejiveho ziariveho a uzdravujuceho slniecka prajeme,aby preziarilo vase vnutro a vytlacilo tmu z vas von.

vela sily a dobrych sprav vam vsetci od nas doma prajeme

blau
28. okt 2008

Aj my posielame vela vela sily aby ste to zvladli 😉
A prajeme aby ste sa co najskor vratili domov
Pekny dnicek 😵

avion
28. okt 2008

Pripajam sa a prajem vela pozitivnej energie a optimizmu! drzime vam vsetci palce!

mexx
28. okt 2008

Caute holky,

no a co, ze ma nepoznate. Lubym vas ako kone!!! 😀 😉 😵

matar
28. okt 2008

aj my posielame všetku pozitívnu energiu, ktorá je okolo, nech ste skoro doma a v poriadku 🙂

ikulka
28. okt 2008

divčatá ja vás teiž nepoznám, ale poznám váš príbeh a už ste toho spolu zvládli tolko že je to dosť aj na dva životy....prajem vám nech ste čo najskor doma spolu s rodinou a posielam vám na dialku mnoho sily na prekonanie zlého. Mnoho už len krásnych dní vám prajú Ida a saška

dadulik
28. okt 2008

Bambulky, vas pribeh samozrejme poznam a stale sledujem. Strasne moc vam drzi nasa rodinka paste.
S usmevom ide zivot lahsie 😀

sofik
28. okt 2008

Amia a Dorotka posielame vám vela vela sily a hlavne porazte už tú chorobku aby ste mohli byt doma s rodinkou 😵 😵 😵