Podstoupili jste některá bezbolestnou liposukci?

4a
2. júl 2009

Holky, máte některá zkušenosti s touto metodou liposukce?

Používá se při ní cituji:
prístroj, ktorý využíva intenzívne ultrazvukové vlny na redukciu tukového vankúša a na formovanie postavy (neinvazívna liposukcia). Unikátna technológia pracuje so širokým rozpätím ultrazvukovej frekvencie. U každého klienta individuálnym nastavením intenzity a frekvencie ultrazvuku dosiahneme tzv. RDC - rezonančný dynamický efekt kavitácie (Resonant Dynamic Effect for Cavitation). Kavitácia znamená, že ultrazvukové vlny vytvárajú v tukovom tkanive tzv. mikrobubliny, ktoré prasknú, alebo sa tlakom okolitého tkaniva zrútia (implodujú) do stredu . Tým sa uvoľní energia a vytvorený tlak spôsobí prasknutie steny tukovej bunky a jej následné zničenie. Uvoľnený obsah a zvyšky rozrušených buniek telo zlikviduje pomocou fyziologických mechanizmov- mastné kyseliny sa uvoľňujú do medzibunečnej tekutiny, ktorá obmýva všetky bunky a cestou lymfatického systému sa dostávajú do pečene. Tá ich spracuje presne tak, ako každý tuk prijatý potravou.

Zají má mě, zda jste to některá podstoupila a vaše pocity, dojmy a zkušenosti.

kili
2. júl 2009

siss, fu, tak to je dosť nechutné
ja som si raz dávala dole mikinu na námestí a všecia robotníci, čo sa robila električková trať, tak prestali pracovať, ešte na seba pokrikovali na vzdialenejších, no ... 😝 Ale teda to asi s prsiami nemalo nič, vtedy som toto ešte nemala. ale keď nejaký robotníci slintajú, tak to rozhodne nie je nič moc

sisstin
2. júl 2009

kili: jo, někdy je to teda drsný 😕 ale třeba tady nám před barákem dělaj kanalizaci či co..a já kolem nich každej den chodim, a oni se na mě furt usmívaj a zdravěj mě 😅 tak tyhle jsou docela neškodný 😝

susik77
2. júl 2009

kili: ha, keby len robotnici...na mna teda aj dr. pri jednani 😎 si myslim, ze to vobec nezavisi od vzdelania 😀
ale aspon tak nechutne nepokrikuju a nemaju komentare 😉

kili
2. júl 2009

susik, no však jasné, len vtedy to nie je nechutné, vtedy to poteší 😅

soanpe
2. júl 2009

siss
drbali ste o modeláži prsou
já mám za sebou zmenšení i modelaž a v Praze ve Vinohradský nemocnici tohle komplet vyjde na 20tis.teda vyšlo před 4lety
modeláž prsou bez použití silikonu je nejjednodušší operace prsou, protože se nezasahuje do svalu, ale ořezává se JEN KŮŽE.
jizvy jsou ve tvaru tzv.podkovy, ale mně už po 2letech nebyly vidět vůbe.
V gyncentru v Pha Hloubětín dělají už nový způsob řezání,kde ta jizva není tak rozsáhlá,ale nedoplatíš se tam 😖 😝
jinak dobrý pl.chirurg je primářka.z vinohr.nem. Marie Čakrtová - má i soukr.praxi
nebo dr.Paulis
jinak prsa i po zmenšení dorůstají, takže to není na věky 😠
větší prsa po modelaci,tzn 80 C,D vlivem gravitace do 5ti let klesnou stejně.hodně záleží na kvalitě kůže atd.

susik77
3. júl 2009

soanpe: diky moc za info 🙂 ja som sa tych jaziev dost bala, tak to je super, ze zmiznu 🙂 A tych 20 000 sa da 😔 snad to az tak nestuplo 🙂

dendisa
12. aug 2009

ahoj, záleží, jakým přístrojem se tahle "liposukce" dělá. Ze zkušenosti vím, že Green Cavity Prestige funguje už za jedno sezení. Pokud je tu někdo z Ostravy a okolí a má zájem o podrobnější info, pošlu IP. Nechcu tady dělat reklamu.

astrane
12. aug 2009

jo holky,mě by nepomohl ani svěcená voda...já bych potřebovala spravit snad všechno 😉 😀 No ale co jde,to spravím pohybem a co nejde,na to kašlu...mám se ráda i tak a nijak se svou nedokonalostí netrápím-a že bych narozdím od vás měla čím.Vy jste zdravý a pěkný ženský a nějakej cm navíc nebi míň na tom nic nemění...já nemůžu už nosit ani šaty vcelku,krátký sukně,upnutý kalhoty a o plavkách ani nemuvím ☹ prsa 70B,to nebudu ani komentovat 😀
Ale když pak budete mít ze sebe radost a lepší pocit,tak proč ne?bezbolestný to ale není nikdy-cvičení bolí,ale operace taky a někoho teda fest...já bych se bála,že dám spoustu peněza pak to budu zdravotně nějak hůř snášet...třeba že se mi to bude blbě hojit nebo tak...nemáte z toho taky strach?Možná je to tím,že už mám v tomto směru zkušeností až až a jizvy můžu začít měřit pomalu na metry 😖 😝

titkovamiriam
12. aug 2009

caute baby ja sa pridam len okrajovo,pretoze ja by som sa dobrovolne rezat nedala a moje miery 115-95-115 su idealne 😀 😀 😀 😀 .no mam kamosky co si uz presli zasahmi .jednej robili zmensovanie pres za dva r. ich mala spat 😒 a to este po operacii jej dva razy prerabali bradavky co sa jej,,rozpadavali,, a druha si davala odsat tuk na bruchu a niak jej moc stencili brusnu stenu tak ju museli rezat znovu -brucho ma sice pekne no ked sa vyzlecie brrrrr ☹ asi mali smolu na doktorov ☹

astrane
12. aug 2009

toho bych se právě taky bála....že v oblečení to sice bude dobrý,ale pod ním....
chce to si asi zjistit,kdo je na to fakt dobrej....a radši si připlatit...
Dobrovolně bych teda pod nůž taky nešla-ale jak říkám,to je hlavně tím,že s tím mám už bohaté zkušenosti...

astrane
12. aug 2009

titkovamiriam-však máš krásně symetrickou postavu.... 😉 🙂

titkovamiriam
12. aug 2009

😀 😀 😀 ja mam taky strach s doktorov, ze aj obdivujem ludi co idu pod noz dobrovolne 😅 😅 😅

egrzuz
5. feb 2010

ahoj holky, máte někdo za s sebou bezbolestnou liposukci,(břicha) není to vyhození peněz a pomůže to trochu?

jofez
4. júl 2010

@pajmis Ano funguje to videla som to na vlastné oči. Po jednom sedení 3,5 cm a dotyčná nebolá ani veľmi obezná.

kikuskaaa
24. júl 2010

Zdravím, ja som bola na kavitacii - bezbolestnej liposukcii -a uspech po 6 procedurach bol veelmi viditelny, potom som isla na radiofrekvenciu a strie sa nadherne vyhladily a koza napla, takze ja urcite odporúčam...kuknite - schudniterychlo.sk....

marketa1304
21. feb 2011

Ahoj.ja som na kavitácii bola minulý týždeň a na jedno sedenie mi ubudlo 4 cm.... cítim to napr.na nohaviciach...idem aj tento týždeň....tak uvidíme,ale treba piť aspoň 3 l vody...

janka5861
10. mar 2011

Dievcata ,ktore mate za sebou kavitaciu ...ake to je ? 😉 dakujem za kazdu radu

leony83
23. mar 2011

ahojte, ja som bola len dvakrát, ale min týždeň som mala minus7 na bruchu a včera ďalších minus5, takže odporúčam!!!!
www. star-a.sk u Adriky je najlacnejšia, super baba. mamina Dominiky Starej 😉

yravas
23. mar 2011

ahojte, neviete niektorá kde na východe SR sa robí neinvazívna liposukcia??? Googlim už druhý deň a nič 😕 najlepšie niekde pri HE, aby som nemusela veľa cestovať 😉 najbližšie som našla v Prešove a Michalovciach, ale to je pre mňa ďaleko :/ ďakujem za tipy

ppskate
6. máj 2011

Ahojte,ja som bola na uzv liposukcii včera,trvala 30 minút - brucho a výsledok merany na 3 miestach: 10 cm nad pupkom -1 cm,pupok- 2,5 cm a 5 cm pod pupkom -2cm.Mám hrubsiu kožu tak to bol dosť dobrý úspech na 1.sedenie.....odporúčam 🙂

marketa1304
20. máj 2011

ahojte...ja som na kavitácii bola 6x,ale bohužiaľ....moje nadšenie bola až dokonca a dúfala som...ale nie....prvé sedenie 4 cm,ale na druhé,tretie atď som prišla stále s tými istými mierami..a odchádzala s ubýtkom 3-4 cm .....dookola to sté.....povedali,že stále nemerajú na rovnakom mieste.....a že somk naliatá od vody...na váhe som nevidela žiaden úbytok a to som upravila aj stravu....neviem,ale na mne to vobec nefungovalo......zaujímavé bolo ich vysvetlenie,prečo neidem dole s kilogramami...že vraj tukové bunky sú ľahké....čudné,nie???potom mi tvrdili,že ľudia ,čo majú zlý metabolizmus,tak tým ani kavitácia nepomože...tak potom komu????tým ,čo majú dobrý metabolizmus a sú štíhli????dnes som začala chodiť do fitka,tak som zvedavá..ale mám pocit,že my baby odkladáme overené metódy/cvičenie/ a spoliehame sa na bludy....prišla som o 400 €....ale aspoň som skúsila...teraz makám a verím v dobrý výsledok......toľko moja skúsenosť.....možno som ja práve tá,ktorej kavitácia nijako nepomohla... ☹

emma333
10. jún 2011

Zdravim dievčata ja som nedavno bola na kavitacii v novootvorenom salone VIP CLINIc je to v Kosiciach a su novootvoreny na SR cize ceny maju aj pre nas na materskej v pohode🙂 Dala som si odsat tuk z bruska po porode vobec to nebolelo a mala som dole po 3 sedeniach 5 cm a vyslo ma to na 199 eur cize celkom v pohode myslim a mozem nosit aj veci ktore som nosila ked som nebola tehotna 🙂)

ketrinka29
15. jún 2011

...ja som to vyskúšala, ale skôr som to chcela na odstránenie celulitídy. Najskôr som mala konzultáciu, to povieš, ktorú oblasť si chceš dať urobiť, u mňa to bola časť pod zadkom a zadok, zmerajú si ťa, popýtajú na stravovacie návyky, pitný režim atď.
Podľa stavu ti povedia, koľko opakovaní musíš absolvovať. U mňa to bolo že tých 8-10 sedení a tuším to trvalo 45-60min. v intervaloch raz za týždeň a cena jedného sedenia bola 150eur! Riadna pálka. Nafotili si ma že pred, no po už nestihli, lebo keď som tam bola asi 6.krát a nevidela som veľmi zmeny a to som aj 3krát/týž.cvičila, držala delenú stravu a dodržiavala všetko ako sa má, však keď už to toľko stojí, nech je výsledný efekt, tak som tam už nešla.
Myslím si, že schudnúť sa dá jedine úpravou stravy, ale nie diétou( to je len krátkodobé, počas dodržiavania, ale po ukončení sa to všetko vráti, čo spôsobuje jojo efekt), ale celkovo životným štýlom, cvičením a potom možno nejaké doplnkové prostriedky, ako vakupres, rollen, lymfo...všetko sa dá, ale nie bez námahy, to by boli všetky herečky, modelky vo svete fakt svetové a bez retuše, lebo na to majú a?...Môj názor. No kto chce vyskúšať, tak v Čechách salón YES VISAGE v Bratislave to bolo na Sienkiewicovej ulici v salóne, kde je aj kaderníctvo, kozmetika, gelové nechty...ale už vtedy sa chystali presťahovať. Snáď som nikoho nesklamala, ale bez práce nie sú koláče. 😀

ameliejulliette
13. júl 2011

Ahojte, mám koupené 3 kupony na ultrazvukovou kavitaci + lymfodrenáž (platnost do konce září 2011) a bohužel nebudeme s příkrmy u syna tak daleko, jak jsem myslela, takže je kvůli kojení nevyužiju - je to do centra v Prazena Letné, kdo by měl zájem, pište do IP.

medium10
20. júl 2011

@ketrinka29
Ahoj ketrinka29 aj markéta 1304!!!
Už som si myslela, že som jediná, lebo ani mne kavitácia nepomohla.
Mám za sebou 10 sedení (ležaní) po 45 , príp 30 minútach na oblasť spodného brucha a som tam, kde aj na začiatku. Ako je to možné???
Zo začiatku som mala dosť tvrdé brucho teraz sa prístroj pekne zabára do slaniny, ale to je jediný efekt. Pri meraní pred/po som mala vždy o 1-2 cm menej, ale o týždeň sa mi to všetko vrátilo na pôvodné miery. Dodržujem pitný režim, životosprávu, neprejedám sa, zmenšila som porcie. Som nútená ísť ne liposukciu?
Kto má podobné skúsenosti, nech sa ozve na tejto stránke.

pyramida
20. júl 2011

O bezbolestné liposukci jsem přemýšlela, ale kamarádka to konzultovala se známou v oblasti kosmetické chirurgie a ta jí doporučila injekční lipolýzu. Prý je to supr na menší tukové bloky (klasicky podbradky, břicho a tak). Kavitace prý není tak účinná a je to proto, že je vše odbouráno zaráz a vyplaví se hned. takže tělo má tendenci to nahradit. Kdežto u lipolýzy to tělo díky vpíchnuté ůátce odbourává pomalu a postupně a zvyká si na ten úbytek. teda píšu to laicky. Chtěla bych zkusit ten podbradek. Mám ho dědičký, i když jsem jinak hubeňour, tak ten profil nic moc. 🙂

dracinek
2. apr 2013

Holky, má přístroj na domácí bezbolestnou liposukci, napomáhá i k odstarnění strií, teď jsem ho koupila švagrové ale už si ho stihla zakoupit sama- takže mám dva. ten Nový nepoužitý chci prodat. Nemáte některá zájem? Mě pomohl-ale chce to pravedlnost - každý den. Mám k tomu vše origo, návod i paragon-2 roky záruky 😉 Jedná se o přístroj GB – 818 zakoupen v akci-normální cena je kolem 5000,- prodám za 1500,- i s poštou 😉