Podstoupili jste některá bezbolestnou liposukci?

4a
2. júl 2009

Holky, máte některá zkušenosti s touto metodou liposukce?

Používá se při ní cituji:
prístroj, ktorý využíva intenzívne ultrazvukové vlny na redukciu tukového vankúša a na formovanie postavy (neinvazívna liposukcia). Unikátna technológia pracuje so širokým rozpätím ultrazvukovej frekvencie. U každého klienta individuálnym nastavením intenzity a frekvencie ultrazvuku dosiahneme tzv. RDC - rezonančný dynamický efekt kavitácie (Resonant Dynamic Effect for Cavitation). Kavitácia znamená, že ultrazvukové vlny vytvárajú v tukovom tkanive tzv. mikrobubliny, ktoré prasknú, alebo sa tlakom okolitého tkaniva zrútia (implodujú) do stredu . Tým sa uvoľní energia a vytvorený tlak spôsobí prasknutie steny tukovej bunky a jej následné zničenie. Uvoľnený obsah a zvyšky rozrušených buniek telo zlikviduje pomocou fyziologických mechanizmov- mastné kyseliny sa uvoľňujú do medzibunečnej tekutiny, ktorá obmýva všetky bunky a cestou lymfatického systému sa dostávajú do pečene. Tá ich spracuje presne tak, ako každý tuk prijatý potravou.

Zají má mě, zda jste to některá podstoupila a vaše pocity, dojmy a zkušenosti.

pajmis
2. júl 2009

Tak já sem o tomhle taky přemýšlela 😀 ale zkušennosti nemám ☹ a nevíš, kolik to stojí?? 🙂 To je potřeba vícekrát, že?? Jedno nepomůže, nebo ano? 🙂

4a
autor
2. júl 2009

to záleží do jaké instituce jdeš. když si zadáš na netu bezbolestná liposukce, tak ti to vyhledá, kde to provádějí. a na stránkách plastická liposukce tak tam dokonce podle lokality. A jestli vícekrát, tak to právě chci vysondovat od holek, co to podstoupili.

mywiel
2. júl 2009

Ja som kozmeticka a velmi tomu neverim, keby to bola také uzasné tak uz ten pristroj mame kupené vsetky a po svete by chodili len stihli ludia, ale urcite treba vééééééééééla seanci aby z vas vytahali co najviac penazi, lebo takéto stroje stoja vela. Co sa tyka takejto liposukcie som k tomu skepticka, je to len marketing aj ked by bolo super keby naozaj nieco tak fungovalo a este k tomu bezbolestne. 😉

kili
2. júl 2009

4a, to by bolo super, keby to bola realita a za prijateľnú cenu. potrebujem zmenšiť prsia, síce som schudla, ale z nich nejde skoro nič dole ☹

kili
2. júl 2009

keď niekto zistíte cenu, tak sem napíšte.
nie že by som teraz za to dala viac ako euro, ale do budúcnosti dobre vedieť

jakoubka
2. júl 2009

Já jsem na tom byla jen jednou.Účinek na poprvý žádný 😒 Hodina stála 2500kč.Vypadalo to,jako by mi dělala ultrazvuk,rozpouštěla tukový vrstvy na břichu cca 20minut a pak mě na 40minut oblíkla do lymfatických kalhot.
Známá to absolvovala 6 krát než to šlo vidět.
já už na to nepůjdu 😉

Víc jsem byla spokojená s Thermo-jetem 🙂 Kdy teplo rozpouští tuky 😉 to stálo 10 procedůr 3500kč 🙂

4a
autor
2. júl 2009

jukněte na ty stránky, tam jsou i ceníky. Já bych to sem i dala, ale je toho hodně a bylo by to v rozporu s pravidly, jako že firmy 😉

kili
2. júl 2009

4a, ja som pozerala a ceny som nenašla, aj keď tam mali ceny všetkého možného.
tak daj link, že kde sú tie ceny, na českých to možno je, alebo si pozerala rakúsko?

mywiel
2. júl 2009

Teplo tuky nerozpusta, to by stacilo ist do sauny alebo do solarka a boli by sme chudé. Skor jej pomohla ta lymfaticka masaz ak este k tomu mala vodnatu celulitidu tak sa necudujem ze schudla.

mywiel
2. júl 2009

Kili no to mas fajn, ja ked chudnem prsia idu prvé dolu kym schudnem inde... 😅

4a
autor
2. júl 2009

mywiel, to je zákrok, který podle toho co mám nastudováno neprovádí kosmetičky, ale lékaři, či s lékařským vzděláním. Tu lymfomasáž potom, to už asi i jo.

Kdyby se ozval někdo kdo se zabývá chemií těla, nebo jak to nazvat. Biolog či lékař vědec, to by bylo něco, neb ten by dokázal říct, či tělo tak opravdu funguje. Halo halo nejste tu někdo takový? 🙂

sisstin
2. júl 2009

4a: čus 😀 nevěřim tomu ani za mák, max. docela pomáhá lymfodrenáž, člověka to zbaví i několika cm, ale pokud přestane chodit, má to zas zpátky..doporučuju zdravou stravu, hodně cvičit a pít...není nic účinnějšího 😎

mywiel
2. júl 2009

Lymfomasaz robim aj ja, aj lazer robia lekari a tiez nefunguje na vsetkych, poznam viac pripadov. 😉

mywiel
2. júl 2009

4a je mozné ze na kratky cas ten ultrazvuk tie obalené tuky rozbije, studovala som to a vyplavi krvou, ale ultrazvuk je tu uz davno a keby naozaj takto fungoval tak uz by sa to davno vedelo, chcem vam len usetrit peniaze ale urobte si ako chcete. 😉 Ak sa aj nieco podari schudnut tak je to len docasné si myslim.

kili
2. júl 2009

siss, len neviem, ako zdravou stravou a cvičením zhodím s pŕs 😔
no nič, ešte počkám rok, možno keď už nebude z čoho chudnúť inde, tak to pôjde dole aj od tiaľ. ináč začnem šetriť 😝

mywiel
2. júl 2009

sorry nie krvou ale lymfou, ale ta je vlastne blizko spojena s krvou... 😉

sisstin
2. júl 2009

kili: mně taky kozy nejdou dolů( teda ne, že by mi to nějak vadilo 😅 ), ale pokud tě to obtěžuje, tak jedině normální zmenšení 😉 já mám 47kg a 4-5kozy...mám je furt stejný 😉

mywiel
2. júl 2009

Kili ultrazvuk tie nie je uplne bez rizika a tolko seansi no ja by som si to robit nedala, ved utz robia aj tehulkam len ked treba nie takto komercne. 😕

kili
2. júl 2009

siss, no ja mám tak medzi c-d, no a obťažujem ma to... nepáči sa mi to a ešte sa zle nosia šaty, teda cez prsia sú mi úzke a inde volné

kili
2. júl 2009

siss, a teda nevyzeráš mať tak veľké prsia 😕

sisstin
2. júl 2009

kili: já až na plavky problémy nemívám, mám dost úzký záda jinak..takže ty cm se vcelku vyrovnaj...já si neumim představit, že bych ty kozy neměla..to jsem prostě já 😅 😅 😅 akorát, čím víc jsem hubená, tím víc klesaj 😔 takže já bych chtěla tu modeláž na pozvednutí, ale ta je nejdražší..zatím to neřešim, push-up to jistí..uvidíme za 10let 😅

sisstin
2. júl 2009

kili: já mám objem pod prsama 68 a přes kozy 98 😝 to je 30cm rozdíl 😝

pajmis
2. júl 2009

kili a co takhle se zeptat lékaře, zda by to nezmenšili poprsí a pojištovna to proplatila ?? 😕 Moje kámoška na tom byla pač ji šíleně bolely záda a tak to uhrála na bolest zad a ještě cosi ... musela projít hodně vyšetřeními, ale nakonec to šlo 🙂

kili
2. júl 2009

siss 😀 , tak to jo, no na fotkách to vidieť nie je

sisstin
2. júl 2009

pajmis: no c-d nevim, jestli se dá uhrát..to nijak extra velký prsa nejsou 😕 já mám správně 70F-G, to jsou jiný čísla 😝 naštěstí to na mně díky těm úzkým zádům tak vidět není 😅

sisstin
2. júl 2009

kili: no to dělaj ty úzký záda..ono např. 70F vypadá stejně jako 80D atd., na pohled 😉

sisstin
2. júl 2009

kili: ale stejně liposukci prsou jsem nikdy neslyšela teda 😕 to by ti tam visela kůže a prázdný pytlíčky v tom 😅

pajmis
2. júl 2009

siss : já si nevšimla, kde to je napsaný?... c-d to asi fakt nepůjde, kámoška měla tak 6tky 😀 ale měla fakt ty kozy úděsný 😅 pač je měla až u pasu 😝 ty máš F-G?? 😅 Takovou velikost ani neznám 😅 Tebe nebolí záda?? Ale zase to ber tak, že nějaká mesárošová kvůli tomu podstoupila nejdenu plastickou operaci 😅 😀 Jestli nemáš zdravotní problém, tak si myslím, že se to dá 😀

jo a všimla sem si , že si v jedné diskuzi ryla do jannanatys 😀 známá to firma ukecaná 😀 😀 už tady má 3 nicky 😅 pač ji pořád někdo fuckuje, tak si pořád mění přezdívky 😀

sisstin
2. júl 2009

pajmis: no já fakt s kozama žádnej problém nemám 😕 teda jako s velikostí a tak, 98cm přes prsa není zas tak neobvyklý..akorát to pak dělá ten spodní objem, že to vyleze až do takhle vzdálené abecedy 😅

k uživatelce no comment, holt každému není zhůry přáno 😎

sisstin
2. júl 2009

pajmis: já mám kozy asi jako Mašlíková 😝 ale bohužel ne ta nahoře ☹ 😅